Kokoelma:

Valerian

  • Bonusan Salvia Officinalis Extract , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Salvia Officinalis -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,79
    0,45 € / 1ud
  • Bonusan Griffonia Simplicifolia , 60 capsules
    -17%

    Bonusan Griffonia Simplicifolia, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€6,19
    0,51 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 11D , 90 capsules
    -23%

    Bonusan Cpni - 11D, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€8,69
    0,31 € / 1ud
  • Bioserum Nervolit , 40 capsules
    -15%

    BioSérum Nervolit, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,82
    Säästät: -€3,12
    0,44 € / 1ud
  • Bioksan Acuok, 30 capsules
    -7%

    Bioksan Acuok, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,05
    Säästät: -€1,55
    0,72 € / 1ud
  • Biocyte Noctrim Forte , 30 capsules
    -10%

    Biocyte Noctrim Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,68
    Säästät: -€1,88
    0,59 € / 1ud
  • Biform Quemalip Double Action, 60 Capsules
    -14%

    Biform Quemalip Double Action, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €34,21
    Säästät: -€4,91
    0,49 € / 1ud
  • Bie3 Valerian 500 mg, 80 capsules
    -5%

    Bie3 Valeriana 500 mg, 80 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€0,56
    0,13 € / 1ud
  • B-Green Melatonin 1 mg Sleep, 60 capsules
    -15%

    B-Green Melatoniini 1 mg Uni, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €13,94
    Säästät: -€2,14
    0,2 € / 1ud
  • Bach Rescue Drops, 20 ml
    -9%

    Bach Rescue -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €19,40 97,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,26
    Säästät: -€1,86
    97,0 € / 100ml
  • Bach Beech, 20 ml
    -21%

    Bach Beech, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€3,44
    64,5 € / 100ml
  • Bach Aspen, 20 ml
    -15%

    Bach Aspen, 20 ml

    Normaalihinta €13,89 69,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,89 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€2,45
    69,45 € / 100ml
  • Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 Gr
    -23%

    Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 g

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,01
    Säästät: -€4,91
    16,1 € / 100gr
  • Ayurveda Ashwagandha , 60 capsules
    -28%

    Ayurveda Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,58
    Säästät: -€9,28
    0,39 € / 1ud
  • Artesania Biligo 15 Trace Element, 20 Ampoules Of 2 Ml
    -18%

    Artesania Biligo 15 Hivenaine, 20 kpl 2 ml:n ampullia

    Normaalihinta €14,70 735,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,85
    Säästät: -€3,15
    735,0 € / 100ml
  • Arkopharma Arkosueño Melatonin Drops, 30 ml
    -10%

    Arkopharma Arkosueño Melatoniini-tipat, 30 ml

    Normaalihinta €14,50 48,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€1,60
    48,33 € / 100ml
  • Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bicapa, 2X30 tablets
    -10%

    Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bicapa, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€2,20
    0,33 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bilayer, 30 tablets
    -10%

    Arkopharma Arkosueño Forte 8H Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,60
    Säästät: -€1,20
    0,38 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño, 60 sugar-free Dormigummies
    -18%

    Arkopharma Arkosueño, 60 sokeritonta Dormigummies-karkkia

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€3,30
    14,8 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño, 30 sugar-free Dormigummies
    -14%

    Arkopharma Arkosueño, 30 sokeritonta Dormigummies-karkkia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€1,86
    11,4 € / 1ud
  • Arkopharma Arkorelax Stress Control, 30 tablets
    -10%

    Arkopharma Arkorelax Stress Control, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,10
    0,34 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Ashwagandha Bio, 45 Capsules
    -7%

    Arkopharma Arkocápsulas Ashwagandha Bio, 45 kapselia

    Normaalihinta €13,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€1,00
    0,29 € / 1ud
  • Aquilea Instant Sleep 25 sachets
    -16%

    Aquilea Sueño Instant 25 annospussia

    Normaalihinta €7,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€1,48
    0,3 € / 1ud
  • Aquilea Sleep Drops, 20 ml
    -24%

    Aquilea Sueño -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €11,20 56,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€3,45
    56,0 € / 100ml
  • Aquilea Sleep Forte, 60 Tablets
    -27%

    Aquilea Sueño Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €27,54
    Säästät: -€7,44
    0,34 € / 1ud
  • Aquilea Sleep Forte, 30 Tablets
    -33%

    Aquilea Sueño Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€5,40
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Restful Sleep, 30 tablets
    -24%

    Aquilea Sueño Descanso, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€3,35
    0,36 € / 1ud
  • Aquilea Melatonin 1.95 Mg, 30 tablets
    -33%

    Aquilea Melatoniini 1,95 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,38
    Säästät: -€3,78
  • Aquilea Melatonin 1.95 mg 60 Tablets
    -25%

    Aquilea Melatoniini 1,95 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,19
    Säästät: -€3,49
    0,18 € / 1ud
  • Aquilea Duplo Sleep Forte, 2x30 tablets
    -34%

    Aquilea Duplo Sueño Forte, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €33,20
    Säästät: -€11,20
    0,37 € / 1ud