• Forza Vita Kimiya Pearl , 10 ml
-13%

Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml

SKU-koodiFO8023966005058

Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml on Forza Vitalen Kimiya Perla -tuotesarjan tuote, joka toimitetaan 10 ml:n pullossa. Se on tarkoitettu käytettäväksi tippoina yksilöllisen hoito-ohjeen mukaisesti Kimiya-tuotesarjan erityisohjeiden mukaisesti.

Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
Säästät: -€4,91
324,0 € / 100ml
Forza Vita Kimiya Pearl , 10 ml
Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml
Normaalihinta €32,40 324,0 € / 100ml
Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,31
Säästät: -€4,91
324,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml?

Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml on Forza Vitalen Kimiya Perla -tuotesarjan tuote, joka on pakattu 10 ml:n pulloon. Se on tarkoitettu käytettäväksi tippoina yksilöllisen hoitosuunnitelman mukaisesti Kimiya-tuotesarjan erityisohjeiden mukaisesti.

Mihin Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml:aa käytetään?

Se on tarkoitettu käytettäväksi tippoina yksilöllisen hoitosuunnitelman mukaisesti Kimiya-tuotesarjan erityisohjeiden mukaisesti.

Ominaisuudet ja edut

  • Kimiya Perla -koostumus
  • 10 ml:n tiputuspullo
  • Tarkka annostelu pieninä määrinä

Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml:n käyttöohjeet

Käytä ainoastaan pakkauksessa tai tuotteen määränneen ammattilaisen ohjeistamaa määrää.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka noudattavat tiettyä hoito-ohjelmaa Kimiya-tuotteilla.

Käyttöön liittyvät varotoimet

Tarkista tuotteen koostumus ja käyttötarkoitus etiketistä. Älä käytä raskauden tai imetyksen aikana, lapsille tai yhdessä lääkkeiden kanssa ilman ammattilaisen ohjeita.

Osta Forza Vita Kimiya Perla, 10 ml Farmaciasdirectistä

Tarkista saatavuus, ajantasainen hinta ja toimitusehdot ennen tilauksen tekemistä.