Kokoelma:

Digestive disorders

  • Alflorex Probiotic Food Supplement, Pack 3x30 Capsules
    -20%

    Alflorex probioottinen ravintolisä, pakkaus 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €79,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €79,80 Normaalihinta €100,17
    Säästät: -€20,37
    0,89 € / 1ud
  • OlioVita Gastro 60 kapselia – Ruoansulatuksen hoitoa merinakkeleilla
    -20%

    OlioVita Gastro 60 kapselia – Ruoansulatuksen hoitoa merinakkeleilla

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €44,00
    Säästät: -€9,00
    0,58 € / 1ud
  • Solgar Bromelain 300mg, 60 Capsules
    -5%

    Solgar Bromelaiini 300 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€1,20
    0,38 € / 1ud
  • Gelsectan Intestinal Function 60 Capsules
    -20%

    Gelsectan Suoliston toiminta 60 kapselia

    Normaalihinta €31,70 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €39,59
    Säästät: -€7,89
    0,53 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Betaine Hcl Pepsin, 90 capsules
    -28%

    Pure Encapsulations Betaiini-HCl-pepsini, 90 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €38,35
    Säästät: -€10,55
    0,31 € / 1ud
  • Esoxx One Single Dose Stick 10 Ml (Ziverel) , 20 units
    -8%

    Esoxx One Stick kertakäyttöpakkaus 10 ml, 20 kpl

    Normaalihinta €16,80 168,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€1,41
    168,0 € / 100ml
  • Esoxx Pack One Stick Single Dose 10 Ml (Ziverel) , 4 x 20 units
    -10%

    Esoxx One Stick kertakäyttöannos 10 ml, pakkaus 4 x 20 kpl

    Normaalihinta €65,20 163,0 € / 100ml
    Alennushinta €65,20 Normaalihinta €72,84
    Säästät: -€7,64
    163,0 € / 100ml
  • Esoxx One Single Dose Stick 10 Ml (Ziverel), Pack 6 x 20 pieces
    -12%

    Esoxx One Stick kertakäyttöannos 10 ml, pakkaus 6 x 20 kpl

    Normaalihinta €96,30 160,5 € / 100ml
    Alennushinta €96,30 Normaalihinta €109,26
    Säästät: -€12,96
    160,5 € / 100ml
  • Gelsectan Pack 2 units Intestinal Function 60 capsules
    -22%

    Gelsectan Pack, 2 pakkausta, suoliston toiminta, 60 kapselia

    Normaalihinta €62,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €62,00 Normaalihinta €79,18
    Säästät: -€17,18
    0,52 € / 1ud
  • Dr Healthcare Daofood Plus 60 capsules
    -31%

    Dr Healthcare Daofood Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€13,79
    0,52 € / 1ud
  • Esoxx One Single Dose Stick 10 Ml (Ziverel), Pack 2x20 Units
    -7%

    Esoxx One Stick -kertakäyttöpakkaus 10 ml, pakkaus 2 x 20 kpl

    Normaalihinta €33,70 168,5 € / 100ml
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €36,42
    Säästät: -€2,72
    168,5 € / 100ml
  • Kaleidon IBS, 60 Tablets
    -32%

    Kaleidon IBS, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€9,00
    0,32 € / 1ud
  • Esoxx One Single Dose Stick 10 Ml (Ziverel), Pack 3x20 Units
    -10%

    Esoxx One Stick kertakäyttöannos 10 ml (Ziverel), pakkaus 3 x 20 kpl

    Normaalihinta €49,30 164,33 € / 100ml
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €54,63
    Säästät: -€5,33
    164,33 € / 100ml
  • Kaleidon IBS, 2 x 60 Tablets
    -33%

    Kaleidon IBS, 2 x 60 tablettia

    Normaalihinta €37,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €56,00
    Säästät: -€18,60
    0,31 € / 1ud
  • Intoleran Food supplement Quatrase 10,000, 36 capsules
    -26%

    Ei sovi herkille. Ravintolisä Quatrase 10 000, 36 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€9,75
    0,78 € / 1ud
  • Triade , 30 tablets
    -16%

    Triade, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,45
    Säästät: -€2,45
    0,43 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 15 ml
    -22%

    Lainco Puntualsenna, 15 ml

    Normaalihinta €3,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    0,26 € / 1ud
  • Redisac, 10 sticks
    -25%

    Redisac, 10 tikkuja

    Normaalihinta €7,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€2,49
    0,75 € / 1ud
  • Reflux & Heartburn Reflux 20 tablets
    -16%

    Refluzero – happamuus ja refluksi, 20 tablettia

    Normaalihinta €12,10 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€2,22
    0,61 € / 1ud
  • Nutira Retard 6H, 40 tablets
    -19%

    Nutira Retard 6H, 40 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,28
    Säästät: -€4,08
    0,43 € / 1ud
  • Nutira Forte -pakkaus, 2 x 30 kapselia
    -16%

    Nutira Forte -pakkaus, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €27,18
    Säästät: -€4,48
    0,38 € / 1ud
  • Redisac-pakkaus, 3 x 10 tikkua
    -27%

    Redisac-pakkaus, 3 x 10 tikkua

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €29,97
    Säästät: -€7,97
    0,73 € / 1ud
  • Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablets
    -6%

    Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€0,68
    0,22 € / 1ud
  • Salvat Megalevure Strawberry , 10 sticks
    -9%

    Salvat Megalevure Mansikka, 10 pussia

    Normaalihinta €11,30 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,12
    1,13 € / 1ud
  • Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablets
    -15%

    Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,46
    0,33 € / 1ud
  • Sandoz Bienestar Lactase 30 capsules
    -16%

    Sandoz Bienestar Lactasa 30 kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,02
    0,35 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 50 capsules
    -21%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€2,33
  • Intoleran Quatrase 10 000 -ravintolisä, 3 x 36 kapselia
    -27%

    Intoleran Quatrase 10 000 -ravintolisä, 3 x 36 kapselia

    Normaalihinta €82,70 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €82,70 Normaalihinta €113,85
    Säästät: -€31,15
    0,77 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care 14 sachets
    -14%

    Casenfibra Ruoansulatuksen hoito 14 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,93
    Säästät: -€1,93
    0,86 € / 1ud
  • Sotya Charcoal 90 capsules
    -30%

    Sotya Hiili 90 kapselia

    Normaalihinta €3,50 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,03
    Säästät: -€1,53
    0,04 € / 1ud

Choosing good digestive disorder supplements can make all the difference to your care or wellness routine. That's why we've gathered here only the top-rated options from experts and customers.

What are digestive disorder supplement products for?

They are geared towards meeting specific needs with effective, quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using digestive disorder supplement products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical industry.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of supplements for digestive disorders.

Place your order today and benefit from the advantages of buying supplements for digestive disorder with the support of a trusted online pharmacy.