Kokoelma:

Digestive disorders

  • Gelsectan Intestinal Function, 15 Capsules
    -13%

    Gelsectan suoliston toimintaa tukeva valmiste, 15 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€1,40
    0,63 € / 1ud
  • Kaleidon Hydro 3 x 6 Doses
    -16%

    Kaleidon Hydro 3 x 6 annosta

    Normaalihinta €27,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €32,04
    Säästät: -€5,04
    9,0 € / 1ud
  • Bromatech Pirolex , 24 tablets
    -21%

    Bromatech Pirolex, 24 tablettia

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €26,36
    Säästät: -€5,56
    20,8 € / 1ud
  • Dietisa Carboactiv , 60 capsules
    -26%

    Dietisa Carboactiv, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€4,87
    0,23 € / 1ud
  • Ysonut Inovance Gastrivance , 60 tablets
    -21%

    Ysonut Inovance Gastrivance, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €35,32
    Säästät: -€7,52
    0,46 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 2X50 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 2 x 50 kapselia

    Normaalihinta €17,70
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €22,66
    Säästät: -€4,96
  • -32%

    Daofood Plus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €61,50 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €61,50 Normaalihinta €89,98
    Säästät: -€28,48
    0,51 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes
    -15%

    Casenfibra Digestive Care, 2X14 Envelopes

    Normaalihinta €23,60 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€4,26
    0,84 € / 1ud
  • Cinfa Ns Lactoben Disp, 2X50 Tablets
    -7%

    Cinfa Ns Lactoben Disp, 2X50 Tablets

    Normaalihinta €21,70 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€1,66
    0,22 € / 1ud
  • -19%

    Salvat Nutira, 2X28 Tablets

    Normaalihinta €22,10
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €27,32
    Säästät: -€5,22
  • Ynsadiet Regulaben 30Cap.
    -5%

    Ynsadiet Regulaben 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€0,89
    0,57 € / 1ud
  • IntestVita Transit 30 capsules – With fibre and probiotics
    -23%

    IntestVita Transit 30 kapselia – Sisältää kuitua ja probiootteja

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,35
    Säästät: -€3,55
    0,39 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 50 Tablets
    -28%

    Solgar Vegan Ruoansulatusentsyymit, 50 tablettia

    Normaalihinta €16,30 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €22,57
    Säästät: -€6,27
    0,33 € / 1ud
  • Solgar Lactase 3500, 30 Tablets
    -27%

    Solgar Lactasa 3500, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €23,15
    Säästät: -€6,35
    0,56 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 250 tablets
    -30%

    Solgar: Vegaaniset ruoansulatusentsyymit, 250 tablettia

    Normaalihinta €57,30 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €57,30 Normaalihinta €81,99
    Säästät: -€24,69
    0,23 € / 1ud
  • Forza Vita Rabarlax , 24 grams
    -12%

    Forza Vita Rabarlax, 24 g

    Normaalihinta €13,10 54,58 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,85
    54,58 € / 100gr
  • Arcid Heartburn & Reflux , 12 sticks
    -17%

    Arcid – happamuus ja refluksi, 12 annospussia

    Normaalihinta €8,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,69
    0,68 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Digestive Enzymes Plus , 90 capsules
    -27%

    Pure Encapsulations Ruoansulatusentsyymit Plus, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€8,30
    0,25 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Poly-Preflora , 138 g
    -26%

    Pure Encapsulations Poly-Preflora, 138 g

    Normaalihinta €27,40 19,86 € / 100gr
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€9,40
    19,86 € / 100gr
  • Intoleran Lactase In Drops Food Supplement , 14 ml
    -23%

    Laktasintoleranssiin tarkoitettu ravintolisä tippoina, 14 ml

    Normaalihinta €11,20 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,33
    80,0 € / 100ml
  • Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules
    -13%

    Fibractase Forte -ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€3,90
    0,73 € / 1ud
  • Sedycolon Toxdepur , 20 sticks
    -24%

    Sedycolon Toxdepur, 20 annospussia

    Normaalihinta €23,90 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €31,39
    Säästät: -€7,49
    1,2 € / 1ud
  • Lamberts Turmemoric 60 Tablets
    -25%

    Lamberts Turmemoric 60 tablettia

    Normaalihinta €35,10 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,10 Normaalihinta €46,55
    Säästät: -€11,45
    0,59 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Guard Adr 60 Tablets
    -23%

    Lamberts Multi-Guard Adr 60 tablettia

    Normaalihinta €24,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €31,95
    Säästät: -€7,35
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts Refreshall 120 Tablets
    -11%

    Lamberts Refreshall 120 tablettia

    Normaalihinta €35,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €40,45
    Säästät: -€4,55
    0,3 € / 1ud
  • Lamberts Bromelain 60 Tablets
    -25%

    Lamberts Bromelaiini 60 tablettia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €40,80
    Säästät: -€10,10
    0,51 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Lactase 10.000 36 Capsules
    -21%

    Laktaasinpuutos 10 000 36 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€4,95
    0,53 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Cozidase 60 Capsules
    -9%

    Intoleran Intoleran Cozidase 60 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €28,55
    Säästät: -€2,65
    0,43 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Starchway 50 Capsules
    -13%

    Intoleran Intoleran Starchway 50 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€3,18
    0,41 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Lactase 2500 100 tablets
    -23%

    Intoleran Intoleran Laktasi 2500 100 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€5,65
    0,19 € / 1ud