Kokoelma:

Birds

  • Tabernil Ad3E 20 ml
    -23%

    Tabernil Ad3E 20 ml

    Normaalihinta €6,00
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,80
    Säästät: -€1,80
  • Ferplast Sirio Steel Parrot Feeder 550Ml
    -20%

    Ferplast Sirio -teräsruokakuppi papukaijoille, 550 ml

    Normaalihinta €5,60 1,02 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,04
    Säästät: -€1,44
    1,02 € / 100ml
  • Ferplast Cage Stand Eva Gala Ibiza Palladio 72 Cm White
    -9%

    Ferplast Eva Gala Ibiza Palladio -häkkialusta, 72 cm, valkoinen

    Normaalihinta €41,50 24,7 € / 1kg
    Alennushinta €41,50 Normaalihinta €45,71
    Säästät: -€4,21
    24,7 € / 1kg
  • Ferplast Wooden Ladder For Budgies CaGatouas 7x22,8 Cm
    -19%

    Ferplastin puinen tikkaat papukaijoille, CaGatouas, 7 x 22,8 cm

    Normaalihinta €3,40 53,97 € / 1kg
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,81
    53,97 € / 1kg
  • Ferplast Wooden Ladder For Budgies CaGatouas 11x45 Cm
    -20%

    Ferplastin puinen tikkaat papukaijoille, CaGatouas, 11 x 45 cm

    Normaalihinta €6,50 44,52 € / 1kg
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,08
    Säästät: -€1,58
    44,52 € / 1kg
  • Ferplast Rekord 1 Cage White
    -21%

    Ferplast Rekord 1 -häkki, valkoinen

    Normaalihinta €31,70 20,13 € / 1kg
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€8,29
    20,13 € / 1kg
  • Ferplast Villa Black Cage
    -13%

    Ferplast Villa Negra -häkki

    Normaalihinta €109,00 28,31 € / 1kg
    Alennushinta €109,00 Normaalihinta €124,63
    Säästät: -€15,63
    28,31 € / 1kg
  • Ferplast Regina Cage White
    -21%

    Ferplast Regina -häkki, valkoinen

    Normaalihinta €36,00 18,9 € / 1kg
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €45,56
    Säästät: -€9,56
    18,9 € / 1kg
  • Ferplast Wooden Parrot Toy 11,5x11,5x31 Cm
    -18%

    Ferplastin puinen papukaijalelu, 11,5 x 11,5 x 31 cm

    Normaalihinta €7,80 41,71 € / 1kg
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,52
    Säästät: -€1,72
    41,71 € / 1kg
  • Ferplast Rekord 2 Cage White
    -20%

    Ferplast Rekord 2 -häkki, valkoinen

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ferplast Criceti Cage 11 White
    -17%

    Ferplast Criceti 11 -häkki, valkoinen

    Normaalihinta €37,50 21,07 € / 1kg
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €44,95
    Säästät: -€7,45
    21,07 € / 1kg
  • Ferplast Palladio Cage 3 Black
    -17%

    Ferplast Palladio 3 -häkki, musta

    Normaalihinta €80,40 22,31 € / 1kg
    Alennushinta €80,40 Normaalihinta €96,97
    Säästät: -€16,57
    22,31 € / 1kg
  • Ferplast Palladio Cage 4 Black
    -17%

    Ferplast Palladio 4 -häkki, musta

    Normaalihinta €91,60 20,62 € / 1kg
    Alennushinta €91,60 Normaalihinta €110,99
    Säästät: -€19,39
    20,62 € / 1kg
  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 37 Cm
    -24%

    Ferplast joustava puuvillainen papukaijojen istuin, 37 cm

    Normaalihinta €4,30 42,16 € / 1kg
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€1,33
    42,16 € / 1kg
  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 66 Cm
    -24%

    Ferplastin joustava puuvillainen papukaijojen istumapuu, 66 cm

    Normaalihinta €6,70 30,04 € / 1kg
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,87
    Säästät: -€2,17
    30,04 € / 1kg
  • Ferplast Flexible Cotton Parrot Perch 75 Cm
    -23%

    Ferplastin joustava puuvillainen papukaijojen istumapuut, 75 cm

    Normaalihinta €12,50 25,3 € / 1kg
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€3,82
    25,3 € / 1kg
  • Rio Pericos 3Kg
    -39%

    Rio Pericos 3 kg

    Normaalihinta €11,00 3,67 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€7,10
    3,67 € / 1kg
  • Rio Loros 3Kg
    -20%

    Rio Loros 3 kg

    Normaalihinta €12,70 4,23 € / 1kg
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€3,16
    4,23 € / 1kg
  • Rio Hand Feed For Hatchlings 400Gr
    -34%

    Rio Käsin syötettävä ruoka poikasille 400 g

    Normaalihinta €13,40 33,5 € / 1kg
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,39
    Säästät: -€6,99
    33,5 € / 1kg
  • Rio Healthy Seeds All Birds 240Gr
    -32%

    Rio Terveelliset siemenet kaikille linnuille 240 g

    Normaalihinta €3,20 13,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€1,54
    13,33 € / 1kg
  • Rio Mix Wild Seeds All Birds 240Gr
    -31%

    Rio Mix - luonnonvaraiset siemenet kaikille linnuille 240 g

    Normaalihinta €2,90 12,08 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,18
    Säästät: -€1,28
    12,08 € / 1kg
  • Rio Mix Singing Birds All Birds 240Gr
    -33%

    Rio Mix Laululinnut Kaikki linnut 240 g

    Normaalihinta €3,20 13,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,77
    Säästät: -€1,57
    13,33 € / 1kg
  • Rio Mix Fruit & Nuts All Poultry 160Gr
    -32%

    Rio Mix – hedelmiä ja pähkinöitä, kaikille linnuille, 160 g

    Normaalihinta €4,80 30,0 € / 1kg
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,11
    Säästät: -€2,31
    30,0 € / 1kg
  • Rio Parakeets Moulting Period 500Gr
    -42%

    Rio Periquitos - sulkikausi 500 g

    Normaalihinta €1,90 3,8 € / 1kg
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€1,36
    3,8 € / 1kg
  • Rio Biscuits Healthy Seeds All Birds 8X5X7Gr
    -41%

    Rio-keksit – terveellisiä siemeniä kaikille linnuille 8 x 5 x 7 g

    Normaalihinta €14,91 213,0 € / 100gr
    Alennushinta €14,91 Normaalihinta €25,06
    Säästät: -€10,15
    213,0 € / 100gr
  • Rio Pericos 500Gr
    -40%

    Rio Pericos 500 g

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 1kg
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,48
    Säästät: -€1,38
    4,2 € / 1kg
  • Rio Pericos Moulting Period 500Gr
    -6%

    Rio Pericos - sulkikausi 500 g

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,66
    Säästät: -€0,16
    5,0 € / 1kg
  • Rio Loros 500Gr
    -41%

    Rio Loros 500 g

    Normaalihinta €2,40 4,8 € / 1kg
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €4,07
    Säästät: -€1,67
    4,8 € / 1kg
  • Rio Aves Exoticas 500Gr
    -40%

    Rio Eksoottiset linnut 500 g

    Normaalihinta €2,20 4,4 € / 1kg
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,65
    Säästät: -€1,45
    4,4 € / 1kg
  • Rio Canarios Moulting Period 500Gr
    -40%

    Rio Canarios - karvanvaihtokausi 500 g

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 1kg
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,50
    Säästät: -€1,40
    4,2 € / 1kg

In our online pharmacy you will find veterinary pharmacy for birds designed to take care of your wellbeing with effective formulas adapted to your needs. Buy with confidence and quality.

What are veterinary pharmacy products for birds for?

These products are designed to offer effective solutions for different care, prevention or treatment needs. From veterinary pharmacy for birds to buy veterinary pharmacy for birds, their usefulness is based on fast and visible results.

Types of products included

In this section you will find variety: daily use veterinary bird pharmacy, intensive formulations, specialist recommended products, natural or clinically tested options, all available to buy online.

Key benefits

Buying veterinary pharmacy for birds from our online pharmacy guarantees best veterinary pharmacy for birds, recommended veterinary pharmacy for birds and the convenience of having it delivered to your home. Many of these products offer veterinary pharmacy for birds at the best price, are veterinary pharmacy for birds safe and are formulated for every skin type, age or need.

Where to buy veterinary pharmacy for birds?

In Farmaciasdirect you can buy veterinary pharmacy for birds with total guarantee. Consult veterinary pharmacy for birds opinions, compare formats and find the ideal product with fast and safe delivery from an authorised pharmacy.

Explore and choose your ideal veterinary pharmacy for birds

Place your order today and take advantage of the benefits of buying veterinary pharmacy for birds with professional advice and at the best price online.