Kokoelma:

Dogs

  • Dfv Test L+E+A 20Pcs
    -5%

    Dfv Test L+E+A 20 kpl

    Normaalihinta €144,26 7,21 € / 1ud
    Alennushinta €144,26 Normaalihinta €151,85
    Säästät: -€7,59
    7,21 € / 1ud
  • Dfv Leishmaniasis Test 20Pcs
    -15%

    Dfv-leishmaniaasitesti, 20 kpl

    Normaalihinta €150,19 7,51 € / 1ud
    Alennushinta €150,19 Normaalihinta €176,22
    Säästät: -€26,03
    7,51 € / 1ud
  • JTPharma Artro Pharma, 55 ml
    -11%

    JTPharma Artro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,90 39,82 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€2,66
    39,82 € / 100ml
  • JTPharma Biotin B Zinc Selenium, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Biotin B Sinkki Selenium, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,40 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€4,49
    312,0 € / 1kg
  • JTPharma Calci Vit, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Calci Vit, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,70 163,1 € / 1kg
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€2,83
    163,1 € / 1kg
  • JTPharma Cardio Fortex, 60 tablets
    -12%

    JTPharma Cardio Fortex, 60 tablettia

    Normaalihinta €35,40 472,0 € / 1kg
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €40,21
    Säästät: -€4,81
    472,0 € / 1kg
  • JTPharma Complex B, 150 ml
    -8%

    JTPharma Complex B, 150 ml

    Normaalihinta €12,30 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,44
    Säästät: -€1,14
    8,2 € / 100ml
  • Dfv Corona Parvo Test 20Pcs
    -11%

    Dfv Test Parvo Corona 20 kpl

    Normaalihinta €241,36 12,07 € / 1ud
    Alennushinta €241,36 Normaalihinta €270,86
    Säästät: -€29,50
    12,07 € / 1ud
  • Freedog Bowl Soft Slow Food Bordeaux 18 x 18 x 3,4 cm
    -11%

    Freedog Bowl Soft Slow Food Bordeaux 18 x 18 x 3,4 cm

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,49
    Säästät: -€0,79
    6,7 € / 1ud
  • JTPharma Whole Laxavet, 55 ml
    -6%

    JTPharma Entero Laxavet, 55 ml

    Normaalihinta €13,00 23,64 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,89
    23,64 € / 100ml
  • JTPharma Enterovital, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Enterovital, 60 tablettia

    Normaalihinta €37,00 389,47 € / 1kg
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €44,53
    Säästät: -€7,53
    389,47 € / 1kg
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €12,50 22,73 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 60 tablets
    -10%

    JTPharma Gastro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 204,21 € / 1kg
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€2,07
    204,21 € / 1kg
  • JTPharma Glandulex Croquettes, 30 pcs.
    -13%

    JTPharma Glandulex -kuivaruoka, 30 kpl

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,32
    Säästät: -€4,02
    0,88 € / 1ud
  • JTPharma Glandulex Sacs Powder, 70 g
    -10%

    JTPharma Glandulex -jauhepussit, 70 g

    Normaalihinta €33,80 482,86 € / 1kg
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,37
    Säästät: -€3,57
    482,86 € / 1kg
  • Virbac Prevendog Anti-parasite Collar 75 cm 2 units
    -10%

    Virbac Prevendog -lois torjuntakaulapanta 75 cm, 2 kpl

    Normaalihinta €24,00 247,42 € / 1kg
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€2,74
    247,42 € / 1kg
  • JTPharma Hepato Pharma, 55 ml
    -10%

    JTPharma Hepato Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,60 39,27 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€2,40
    39,27 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Farm Hydrogel, 540 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Farm -hydrogeeli, 540 ml

    Normaalihinta €51,70 9,57 € / 100ml
    Alennushinta €51,70 Normaalihinta €55,28
    Säästät: -€3,58
    9,57 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Oral Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Oral Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Oral Care, 60 ml
    -19%

    JTPharma Hypoclorine Oral Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,84
    Säästät: -€4,44
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 150 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 150 ml

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €28,55
    Säästät: -€1,95
    17,73 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 500 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 500 ml

    Normaalihinta €50,30 10,06 € / 100ml
    Alennushinta €50,30 Normaalihinta €53,78
    Säästät: -€3,48
    10,06 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 150 ml
    -16%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 150 ml

    Normaalihinta €27,60 18,4 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€5,14
    18,4 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml

    Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
    Säästät: -€3,54
    9,84 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 60 ml
    -18%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€3,92
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml
    -7%

    JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €29,90 598,0 € / 1kg
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,98
    Säästät: -€2,08
    598,0 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,40 365,33 € / 1kg
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€5,16
    365,33 € / 1kg
  • JTPharma Odourless, 1000 ml
    -18%

    JTPharma Hajuton, 1000 ml

    Normaalihinta €33,90 3,39 € / 100ml
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €41,26
    Säästät: -€7,36
    3,39 € / 100ml