• JTPharma Hypochlorine Oral Care, 60 ml
-19%

JTPharma Hypoclorine Oral Care, 60 ml

SKU-koodiJT8436562620462

Hypoclorine Oral Care on biosidituote, joka on tarkoitettu suun ympäristön desinfiointiin.

Sisältää 60 ml.

Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,84
Säästät: -€4,44
30,67 € / 100ml
JTPharma Hypochlorine Oral Care, 60 ml
JTPharma Hypoclorine Oral Care, 60 ml
Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,84
Säästät: -€4,44
30,67 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Hypoclorine Oral Care on biosidivalmiste, joka on tarkoitettu suun ympäristön desinfiointiin. Tehoaa bakteereihin ja hiivoihin, pH-arvo neutraali.
Iholle sopiva biosidivalmiste.

Koostumus

Ionisoitu vesi, hypokloorihaposta vapautuva aktiivinen kloori ja natriumkloridi.

Hypoclorine Oral Care on biosidituote, joka on tarkoitettu suun ympäristön desinfiointiin.
Vaikuttaa bakteereihin ja hiivoihin, pH neutraali.
Ihonhoitoon tarkoitettu biosidi.

Käyttöohjeet

Paikalliskäyttö: HYPOCLORINE ORAL CARE -eläinlääkinnällisen valmisteen käyttö suun ympärillä.
• Levitä HYPOCLORINE ORAL CARE -valmistetta runsaasti suun ympärillä olevaan ihoon, vältä kosketusta limakalvoihin.
• Suihke on käyttövalmis laimentamatta.


Kohdelajit: Käyttö eläimille yleensä

Käyttöohjeet: Vain ulkoiseen käyttöön. Lopeta käyttö, jos ärsytystä ilmenee. Lue etiketin ohjeet huolellisesti

Säilytys: Säilytä huoneenlämmössä, suojattuna suoralta auringonvalolta ja lämmöltä. Älä anna jäätyä. Sulje pakkaus käytön jälkeen.
Säilytä alkuperäisessä, suljetussa pakkauksessa.

Tärkeää: Kun käytät HYPOCLORINE ORAL CARE -tuotetta, älä käytä samanaikaisesti mitään muita paikalliskäyttöön tarkoitettuja tuotteita.
Biocidi on ilmoitettu terveys-, sosiaalipalvelu- ja tasa-arvoasiain ministeriön ympäristöterveyden ja työterveyden alayksikön biocidipalvelulle kuninkaallisen asetuksen 1054/2002 toisen siirtymäsäännöksen mukaisesti
Myrkytystapauksessa soita kansallisen toksikologian instituutin lääkäripalveluun.