Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)
    -5%

    Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)

    Normaalihinta €445,30 14,84 € / 1ud
    Alennushinta €445,30 Normaalihinta €468,74
    Säästät: -€23,44
    14,84 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 Tests
    -10%

    Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 testiä

    Normaalihinta €96,80 19,36 € / 1ud
    Alennushinta €96,80 Normaalihinta €107,12
    Säästät: -€10,32
    19,36 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 10 Test
    -5%

    Uranotest Giardia 10 -testi

    Normaalihinta €118,90 11,89 € / 1ud
    Alennushinta €118,90 Normaalihinta €125,16
    Säästät: -€6,26
    11,89 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 5 Test
    -10%

    Uranotest Giardia 5 -testi

    Normaalihinta €76,60 15,32 € / 1ud
    Alennushinta €76,60 Normaalihinta €85,10
    Säästät: -€8,50
    15,32 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Urine Test Strip Reader (Ndr)
    -10%

    Uranotest-virtsatestiliuskat (Ndr)

    Normaalihinta €1.232,95 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €1.232,95 Normaalihinta €1.369,94
    Säästät: -€136,99
    1,0 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Leishmania 10 Test
    -46%

    Uranotest Leishmania 10 -testi

    Normaalihinta €85,90 8,59 € / 1ud
    Alennushinta €85,90 Normaalihinta €157,97
    Säästät: -€72,07
    8,59 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Leishmania 5 Test
    -5%

    Uranotest Leishmania 5 -testi

    Normaalihinta €100,20 20,04 € / 1ud
    Alennushinta €100,20 Normaalihinta €105,47
    Säästät: -€5,27
    20,04 € / 1ud
  • Uranotest Distemper Adenovirus 5 Test
    -5%

    Uranotest-testaus: Adenovirus 5 -testi

    Normaalihinta €130,10 26,02 € / 1ud
    Alennushinta €130,10 Normaalihinta €136,95
    Säästät: -€6,85
    26,02 € / 1ud
  • Uranotest Staining Pack
    -10%

    Uranotest Pack Tincion

    Normaalihinta €215,09 215,09 € / 1ud
    Alennushinta €215,09 Normaalihinta €238,94
    Säästät: -€23,85
    215,09 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Parvo Corona 10 Tests
    -12%

    Uranotest Parvo Corona 10 testiä

    Normaalihinta €173,50 17,35 € / 1ud
    Alennushinta €173,50 Normaalihinta €196,20
    Säästät: -€22,70
    17,35 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Parvo Corona 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona 5 -testi

    Normaalihinta €128,70 25,74 € / 1ud
    Alennushinta €128,70 Normaalihinta €135,47
    Säästät: -€6,77
    25,74 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Parvo Corona Giardia 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona Giardia 5 -testi

    Normaalihinta €136,80 27,36 € / 1ud
    Alennushinta €136,80 Normaalihinta €144,00
    Säästät: -€7,20
    27,36 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Quattro 10 Tests
    -10%

    Uranotest Quattro, 10 testiä

    Normaalihinta €212,30 21,23 € / 1ud
    Alennushinta €212,30 Normaalihinta €235,91
    Säästät: -€23,61
    21,23 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 5 Tests
    -5%

    Uranotest Quattro 5 testiä

    Normaalihinta €142,60 28,52 € / 1ud
    Alennushinta €142,60 Normaalihinta €150,11
    Säästät: -€7,51
    28,52 € / 1ud
  • Uranotest Stain Dye Solution 1 Red 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion väriaine 1, punainen, 250 ml

    Normaalihinta €34,40 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,23
    Säästät: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Staining Solution 2 Blue 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion väriaine 2, sininen, 250 ml

    Normaalihinta €34,40 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,23
    Säästät: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Fixing Solution Stain 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion kiinnitysliuos 250 ml

    Normaalihinta €26,00 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €28,92
    Säästät: -€2,92
    10,4 € / 100ml
  • Uranotest Uriscreen 10Test
    -11%

    Uranotest Uriscreen 10Test

    Normaalihinta €71,10 7,11 € / 1ud
    Alennushinta €71,10 Normaalihinta €80,14
    Säästät: -€9,04
    7,11 € / 1ud
  •  
  • Speed Ehrli 6 Tests
    -8%

    Speed Ehrli 6 -testit

    Normaalihinta €104,20 17,37 € / 1ud
    Alennushinta €104,20 Normaalihinta €113,67
    Säästät: -€9,47
    17,37 € / 1ud
  •  
  • Speed Leish K 20 Tests
    -45%

    Speed Leish K 20 -testit

    Normaalihinta €127,90 6,4 € / 1ud
    Alennushinta €127,90 Normaalihinta €230,52
    Säästät: -€102,62
    6,4 € / 1ud
  • Speed Leish K 6 Tests
    -5%

    Speed Leish K 6 -testit

    Normaalihinta €98,50 16,42 € / 1ud
    Alennushinta €98,50 Normaalihinta €103,45
    Säästät: -€4,95
    16,42 € / 1ud
  • Speed Parvo Filter Cap 5 Tests
    -5%

    Speed Parvo -suodatinkorkki, 5 testiä

    Normaalihinta €96,50 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €96,50 Normaalihinta €101,30
    Säästät: -€4,80
    19,3 € / 1ud
  • -24%

    Calibra Eazzy Arena Gato Fine 10 kg

    Normaalihinta €8,70 0,87 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,46
    Säästät: -€2,76
    0,87 € / 1kg
  • -24%

    Calibra Eazzy Arena Gato Ultra Fine 10 kg

    Normaalihinta €10,70 1,07 € / 1kg
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,08
    Säästät: -€3,38
    1,07 € / 1kg
  • Calibra Cats Adult Pouch Multipak Box 12X100G
    -19%

    Calibra Aikuisten kissojen ruoka, pussipakkaus, 12 x 100 g

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 100gr
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,32
    10,1 € / 100gr
  • Calibra Cats Adult Pouch Duck Chicken 24X100Gr Box
    -10%

    Calibra Aikuisten kissojen ruoka, pussi, ankka ja kana, laatikko 24 x 100 g

    Normaalihinta €21,50 21,5 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€2,39
    21,5 € / 100gr
  • Calibra Cats Adult Pouch Trout Salmon 24X100Gr Box
    -10%

    Calibra Aikuisille kissoille tarkoitettu pussiruoka, taimen ja lohi, laatikko 24 x 100 g

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100gr
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€2,60
    23,4 € / 100gr
  • Calibra Cats Kitten Pouch Multipack 12X100Gr Box
    -18%

    Calibra Gatos Kitten Pouch -monipakkaus, laatikko 12 x 100 g

    Normaalihinta €9,30 9,3 € / 100gr
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€2,03
    9,3 € / 100gr
  • Calibra Cats Kitten Pouch Turkey Chicken Box 24X100Gr
    -10%

    Calibra Gatos Kitten Pouch Kalkkuna ja kana, 24 x 100 g:n pakkaus

    Normaalihinta €21,50 21,5 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€2,39
    21,5 € / 100gr
  • Calibra Cats Kitten Pouch Salmon 24X100Gr Box
    -17%

    Calibra Gatos Kitten Pouch Salmon, laatikko 24 x 100 g

    Normaalihinta €19,90 19,9 € / 100gr
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€3,99
    19,9 € / 100gr