Kokoelma:

URANO TEST

  • Uranotest 11C Urine Strips 25Uds
    -5%

    Uranotest 11C virtsatestiliuskat, 25 kpl

    Normaalihinta €54,70 2,19 € / 1ud
    Alennushinta €54,70 Normaalihinta €57,58
    Säästät: -€2,88
    2,19 € / 1ud
  • Uranotest Dermatophytes 4 Tests
    -10%

    Uranotest Dermatofitos 4 testiä

    Normaalihinta €54,30 13,58 € / 1ud
    Alennushinta €54,30 Normaalihinta €60,26
    Säästät: -€5,96
    13,58 € / 1ud
  • Uranotest Dirofilaria 10 Test
    -10%

    Uranotest Dirofilaria 10 -testi

    Normaalihinta €125,50 12,55 € / 1ud
    Alennushinta €125,50 Normaalihinta €139,54
    Säästät: -€14,04
    12,55 € / 1ud
  • Uranotest Economy Pack Parvo-Corona 20 Tests
    -10%

    Uranotest Economy Pack Parvo-Corona, 20 testiä

    Normaalihinta €259,80 12,99 € / 1ud
    Alennushinta €259,80 Normaalihinta €288,67
    Säästät: -€28,87
    12,99 € / 1ud
  • Uranotest Economy Pack Parvo-Corona Giardia 15 Test
    -5%

    Uranotest Economy Pack Parvo-Corona Giardia 15 testiä

    Normaalihinta €300,60 20,04 € / 1ud
    Alennushinta €300,60 Normaalihinta €316,42
    Säästät: -€15,82
    20,04 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Felv-Fiv 30 Test (Ndr)
    -5%

    Uranotest Economypack Felv-Fiv 30 testiä (Ndr)

    Normaalihinta €372,30 12,41 € / 1ud
    Alennushinta €372,30 Normaalihinta €391,89
    Säästät: -€19,59
    12,41 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)
    -10%

    Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)

    Normaalihinta €226,59 7,55 € / 1ud
    Alennushinta €226,59 Normaalihinta €251,88
    Säästät: -€25,29
    7,55 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)
    -5%

    Uranotest Economypack Quattro 30Test (Ndr)

    Normaalihinta €445,30 14,84 € / 1ud
    Alennushinta €445,30 Normaalihinta €468,74
    Säästät: -€23,44
    14,84 € / 1ud
  • Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 Tests
    -10%

    Uranotest Ehrlichia Anaplasma 5 testiä

    Normaalihinta €96,80 19,36 € / 1ud
    Alennushinta €96,80 Normaalihinta €107,12
    Säästät: -€10,32
    19,36 € / 1ud
  • Uranotest Ehrlichia Anaplasma 10 Tests
    -10%

    Uranotest Ehrlichia Anaplasma 10 testiä

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Uranotest Felv-Fiv 10 Test
    -24%

    Uranotest Felv-Fiv 10 -testi

    Normaalihinta €141,61 14,16 € / 1ud
    Alennushinta €141,61 Normaalihinta €185,79
    Säästät: -€44,18
    14,16 € / 1ud
  • Uranotest Felv-Fiv 5 Tests
    -5%

    Uranotest Felv-Fiv 5 testiä

    Normaalihinta €131,90 26,38 € / 1ud
    Alennushinta €131,90 Normaalihinta €138,84
    Säästät: -€6,94
    26,38 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 10 Test
    -5%

    Uranotest Giardia 10 -testi

    Normaalihinta €118,90 11,89 € / 1ud
    Alennushinta €118,90 Normaalihinta €125,16
    Säästät: -€6,26
    11,89 € / 1ud
  • Uranotest Giardia 5 Test
    -10%

    Uranotest Giardia 5 -testi

    Normaalihinta €76,60 15,32 € / 1ud
    Alennushinta €76,60 Normaalihinta €85,10
    Säästät: -€8,50
    15,32 € / 1ud
  • Uranotest Leishmania 10 Test
    -46%

    Uranotest Leishmania 10 -testi

    Normaalihinta €85,90 8,59 € / 1ud
    Alennushinta €85,90 Normaalihinta €157,97
    Säästät: -€72,07
    8,59 € / 1ud
  • Uranotest Leishmania 5 Test
    -5%

    Uranotest Leishmania 5 -testi

    Normaalihinta €100,20 20,04 € / 1ud
    Alennushinta €100,20 Normaalihinta €105,47
    Säästät: -€5,27
    20,04 € / 1ud
  • Uranotest Distemper Adenovirus 5 Test
    -5%

    Uranotest-testaus: Adenovirus 5 -testi

    Normaalihinta €130,10 26,02 € / 1ud
    Alennushinta €130,10 Normaalihinta €136,95
    Säästät: -€6,85
    26,02 € / 1ud
  • Uranotest Staining Pack
    -10%

    Uranotest Pack Tincion

    Normaalihinta €215,09 215,09 € / 1ud
    Alennushinta €215,09 Normaalihinta €238,94
    Säästät: -€23,85
    215,09 € / 1ud
  • Uranotest Feline Panleukopenia 10 Tests
    -9%

    Uranotest: kissan panleukopenia, 10 testiä

    Normaalihinta €159,09 15,91 € / 1ud
    Alennushinta €159,09 Normaalihinta €175,02
    Säästät: -€15,93
    15,91 € / 1ud
  • Uranotest Feline Panleukopenia 5 Test
    -10%

    Uranotest: kissan panleukopenia, 5 testiä

    Normaalihinta €95,50 19,1 € / 1ud
    Alennushinta €95,50 Normaalihinta €106,09
    Säästät: -€10,59
    19,1 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona 10 Tests
    -12%

    Uranotest Parvo Corona 10 testiä

    Normaalihinta €173,50 17,35 € / 1ud
    Alennushinta €173,50 Normaalihinta €196,20
    Säästät: -€22,70
    17,35 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona 5 -testi

    Normaalihinta €128,70 25,74 € / 1ud
    Alennushinta €128,70 Normaalihinta €135,47
    Säästät: -€6,77
    25,74 € / 1ud
  • Uranotest Parvo Corona Giardia 5 Test
    -5%

    Uranotest Parvo Corona Giardia 5 -testi

    Normaalihinta €136,80 27,36 € / 1ud
    Alennushinta €136,80 Normaalihinta €144,00
    Säästät: -€7,20
    27,36 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 10 Tests
    -10%

    Uranotest Quattro, 10 testiä

    Normaalihinta €212,30 21,23 € / 1ud
    Alennushinta €212,30 Normaalihinta €235,91
    Säästät: -€23,61
    21,23 € / 1ud
  • Uranotest Quattro 5 Tests
    -5%

    Uranotest Quattro 5 testiä

    Normaalihinta €142,60 28,52 € / 1ud
    Alennushinta €142,60 Normaalihinta €150,11
    Säästät: -€7,51
    28,52 € / 1ud
  • Uranotest Stain Dye Solution 1 Red 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion väriaine 1, punainen, 250 ml

    Normaalihinta €34,40 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,23
    Säästät: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Staining Solution 2 Blue 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion väriaine 2, sininen, 250 ml

    Normaalihinta €34,40 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,23
    Säästät: -€3,83
    13,76 € / 100ml
  • Uranotest Fixing Solution Stain 250Ml
    -10%

    Uranotest Tincion kiinnitysliuos 250 ml

    Normaalihinta €26,00 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €28,92
    Säästät: -€2,92
    10,4 € / 100ml
  • Uranotest Uriscreen 10Test
    -11%

    Uranotest Uriscreen 10Test

    Normaalihinta €71,10 7,11 € / 1ud
    Alennushinta €71,10 Normaalihinta €80,14
    Säästät: -€9,04
    7,11 € / 1ud
  • Uranotest 2Ac Urine Strips 25Ucs
    -10%

    Uranotest 2Ac virtsatestiliuskat, 25 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle