-24%

    Calibra Eazzy Arena Gato Fine 10 kg

    SKU-koodiCA8594062086390
    Calibra Eazzy Arena Gato Fine 10 kg on korkealaatuinen klumpautuva kissanhiekka. Se on suunniteltu imemään hajut tehokkaasti ja pitämään ympäristön puhtaana ja raikkaana. Sen erityisen koostumuksen ansiosta klumpit muodostuvat nopeasti, mikä helpottaa kissan hiekkalaatikon puhdistamista ja ylläpitoa. Se on ihanteellinen valinta lemmikkisi ja kotisi hygienian ylläpitämiseen.
    Normaalihinta €8,70 0,87 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,46
    Säästät: -€2,76
    0,87 € / 1kg
    Calibra Eazzy Arena Gato Fine 10 kg
    Normaalihinta €8,70 0,87 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,46
    Säästät: -€2,76
    0,87 € / 1kg

     

     
    Calibra Eazzy Arena Gato Fine 10 kg on kissa-hiekka, joka muodostaa kokkareita. Tämä hiekka on suunniteltu imemään kissojen nestemäiset jätteet ja muodostamaan tiiviitä kokkareita, mikä helpottaa sen puhdistusta ja huoltoa. Lisäksi se auttaa hillitsemään epämiellyttäviä hajuja kissanhiekkalaatikossa. Tuote on ihanteellinen kissasi hygienian ja mukavuuden ylläpitämiseen, sillä se tarjoaa kissalle sopivan paikan tarpeidensa hoitamiseen.