Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Uranotest Felv-Fiv 10 Test
    -24%

    Uranotest Felv-Fiv 10 -testi

    Normaalihinta €141,61 14,16 € / 1ud
    Alennushinta €141,61 Normaalihinta €185,79
    Säästät: -€44,18
    14,16 € / 1ud
  •  
  • Uranotest Felv-Fiv 5 Tests
    -5%

    Uranotest Felv-Fiv 5 testiä

    Normaalihinta €131,90 26,38 € / 1ud
    Alennushinta €131,90 Normaalihinta €138,84
    Säästät: -€6,94
    26,38 € / 1ud
  • Uranotest Feline Panleukopenia 10 Tests
    -9%

    Uranotest: kissan panleukopenia, 10 testiä

    Normaalihinta €159,09 15,91 € / 1ud
    Alennushinta €159,09 Normaalihinta €175,02
    Säästät: -€15,93
    15,91 € / 1ud
  • Uranotest Feline Panleukopenia 5 Test
    -10%

    Uranotest: kissan panleukopenia, 5 testiä

    Normaalihinta €95,50 19,1 € / 1ud
    Alennushinta €95,50 Normaalihinta €106,09
    Säästät: -€10,59
    19,1 € / 1ud
  •  
  • Purina Pro Plan Vet Feline Nf Renal Function Chicken Pouch 10X85Gr, wet food for cats
    -10%

    Pro Plan Vet Feline Nf Renal Function Kana-pussi 10 x 85 g

    Normaalihinta €18,60 21,88 € / 100gr
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €20,71
    Säästät: -€2,11
    21,88 € / 100gr
  •  
  • Speed Duo Felv-Fiv 20 Tests
    -51%

    Speed Duo Felv-Fiv 20 testiä

    Normaalihinta €241,00 12,05 € / 1ud
    Alennushinta €241,00 Normaalihinta €492,62
    Säästät: -€251,62
    12,05 € / 1ud
  •  
  • Speed Duo Felv-Fiv 6 Tests
    -19%

    Speed Duo FELV-FIV 6 testiä

    Normaalihinta €159,80 26,63 € / 1ud
    Alennushinta €159,80 Normaalihinta €196,20
    Säästät: -€36,40
    26,63 € / 1ud
  • Dermatofyyttitesti, Petri-malja, 6 kpl, Covetrus
    -10%

    Dermatofyyttitesti, Petri-malja, 6 kpl, Covetrus

    Normaalihinta €38,80 38,8 € / 1ud
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €43,23
    Säästät: -€4,43
    38,8 € / 1ud
  • Test Dermatophyte Petri dish Covetrus 3 Media 4U Covetrus
    -11%

    Covetrus-dermatofyyttitesti, Petri-malja, 3 kasvualustaa, 4 kpl, Covetrus

    Normaalihinta €43,30 43,3 € / 1ud
    Alennushinta €43,30 Normaalihinta €48,69
    Säästät: -€5,39
    43,3 € / 1ud
  •  
  • Test Dermatophyte Test Tube 10Pcs Covetrus
    -11%

    Dermatofyyttitesti, putki, 10 kpl, Covetrus

    Normaalihinta €62,75 62,75 € / 1ud
    Alennushinta €62,75 Normaalihinta €70,79
    Säästät: -€8,04
    62,75 € / 1ud
  •  
  • Leishmania Diagnostic Test 10 Covetrus Test
    -15%

    Leishmania-diagnostiikkatesti 10Test Covetrus

    Normaalihinta €97,25 9,73 € / 1ud
    Alennushinta €97,25 Normaalihinta €114,24
    Säästät: -€16,99
    9,73 € / 1ud
  •  
  • Covetrus Diagnostic Test Parvo Corona Giardia, 2 Units
    -10%

    Covetrus-testipakkaus: parvovirus, koronavirus ja giardia, 2 kpl

    Normaalihinta €48,45 24,23 € / 1ud
    Alennushinta €48,45 Normaalihinta €53,83
    Säästät: -€5,38
    24,23 € / 1ud
  •  
  • Diagonostic Test Dirofilaria+A+E+Leish 2 Covetrus Test
    -10%

    Dirofilaria+A+E+Leish 2 -diagnostiikkatesti, Covetrus

    Normaalihinta €67,46 33,73 € / 1ud
    Alennushinta €67,46 Normaalihinta €74,96
    Säästät: -€7,50
    33,73 € / 1ud
  • Dfv Test Combo Lea+D 1 Piece
    -10%

    Dfv Test Combo Lea+D 1 kpl

    Normaalihinta €25,30 25,3 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €28,07
    Säästät: -€2,77
    25,3 € / 1ud
  • Dfv Test Combo Lea+D 20Pcs
    -14%

    Dfv Test Combo Lea+D, 20 kpl

    Normaalihinta €252,80 12,64 € / 1ud
    Alennushinta €252,80 Normaalihinta €292,73
    Säästät: -€39,93
    12,64 € / 1ud
  • Dfv Dirofilaria Test 20Pcs
    -15%

    Dfv Dirofilaria-testi, 20 kpl

    Normaalihinta €156,00 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €156,00 Normaalihinta €182,61
    Säästät: -€26,61
    7,8 € / 1ud
  • Dfv Test Giardia 1 Determination
    -10%

    Dfv Test Giardia 1 -määritys

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€1,38
    12,2 € / 1ud
  • Dfv Giardia Test 20 Determinations
    -17%

    Dfv Giardia-testi, 20 mittausta

    Normaalihinta €191,20 191,2 € / 1ud
    Alennushinta €191,20 Normaalihinta €231,70
    Säästät: -€40,50
    191,2 € / 1ud
  •  
  • Dfv Test L+E+A 20Pcs
    -5%

    Dfv Test L+E+A 20 kpl

    Normaalihinta €144,26 7,21 € / 1ud
    Alennushinta €144,26 Normaalihinta €151,85
    Säästät: -€7,59
    7,21 € / 1ud
  •  
  • Dfv Leishmaniasis Test 20Pcs
    -15%

    Dfv-leishmaniaasitesti, 20 kpl

    Normaalihinta €150,19 7,51 € / 1ud
    Alennushinta €150,19 Normaalihinta €176,22
    Säästät: -€26,03
    7,51 € / 1ud
  • Dfv Corona Parvo Test 20Pcs
    -11%

    Dfv Test Parvo Corona 20 kpl

    Normaalihinta €241,36 12,07 € / 1ud
    Alennushinta €241,36 Normaalihinta €270,86
    Säästät: -€29,50
    12,07 € / 1ud
  • Freedog Jersey Frapp, punainen, 45 cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp, punainen, 45 cm

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Uranotest 11C Urine Strips 25Uds
    -5%

    Uranotest 11C virtsatestiliuskat, 25 kpl

    Normaalihinta €54,70 2,19 € / 1ud
    Alennushinta €54,70 Normaalihinta €57,58
    Säästät: -€2,88
    2,19 € / 1ud
  • Stangest Histamin Control Large Breed Blister, 240 Tablets
    -10%

    Stangest Histamin Control suurille roduille, läpipainopakkaus, 240 tablettia

    Normaalihinta €166,80 170,2 € / 1kg
    Alennushinta €166,80 Normaalihinta €185,33
    Säästät: -€18,53
    170,2 € / 1kg
  • Uranotest Copro 10X1Ud
    -5%

    Uranotest Copro 10 x 1 kpl

    Normaalihinta €67,00 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €67,00 Normaalihinta €70,53
    Säästät: -€3,53
    6,7 € / 1ud
  • Uranotest Dermatophytes 4 Tests
    -10%

    Uranotest Dermatofitos 4 testiä

    Normaalihinta €54,30 13,58 € / 1ud
    Alennushinta €54,30 Normaalihinta €60,26
    Säästät: -€5,96
    13,58 € / 1ud
  • Uranotest Dirofilaria 10 Test
    -10%

    Uranotest Dirofilaria 10 -testi

    Normaalihinta €125,50 12,55 € / 1ud
    Alennushinta €125,50 Normaalihinta €139,54
    Säästät: -€14,04
    12,55 € / 1ud
  • Uranotest Economy Pack Parvo-Corona 20 Tests
    -10%

    Uranotest Economy Pack Parvo-Corona, 20 testiä

    Normaalihinta €259,80 12,99 € / 1ud
    Alennushinta €259,80 Normaalihinta €288,67
    Säästät: -€28,87
    12,99 € / 1ud
  • Uranotest Economy Pack Parvo-Corona Giardia 15 Test
    -5%

    Uranotest Economy Pack Parvo-Corona Giardia 15 testiä

    Normaalihinta €300,60 20,04 € / 1ud
    Alennushinta €300,60 Normaalihinta €316,42
    Säästät: -€15,82
    20,04 € / 1ud
  • Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)
    -10%

    Uranotest Economypack Leishmania 30Test (Ndr)

    Normaalihinta €226,59 7,55 € / 1ud
    Alennushinta €226,59 Normaalihinta €251,88
    Säästät: -€25,29
    7,55 € / 1ud