Kokoelma:

Nose, mouth and ear

  • Ibiza & Formentera Agua De Mar 3Lt.
    -24%

    Ibiza ja Formentera - merivesi 3 l.

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,70
    0,28 € / 100ml
  • Otostick Aesthetic Ear Concealer for Normal Skin
    -31%

    Otostick-korvien korjausvoide normaalille iholle

    Normaalihinta €16,40 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€7,47
    2,05 € / 1ud
  • Marimer Agua De Mar Baby Isotonic Nasal Spray, 100Ml
    -24%

    Marimer Isotoninen merivesipohjainen vauvan nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,89
    6,0 € / 100ml
  • Paula Berg Ffp3 White Mask with Ce Certificate, 1 pc.
    -60%

    Paula Bergin valkoinen FFP3-kasvomaski, CE-sertifioitu, 1 kpl

    Normaalihinta €0,40 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €1,00
    Säästät: -€0,60
    0,4 € / 1ud
  • Dryotix Spray 30 ml
    -13%

    Dryotix-suihke 30 ml

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,60
    34,33 € / 100ml
  • Interapothek Physiological Serum, 30 single doses
    -35%

    Interapothek Fysiologinen suolaliuos, 30 yksiannosta

    Normaalihinta €3,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,62
    Säästät: -€1,62
    0,1 € / 1ud
  • Quies-korvatulpat, kumia, 6 kpl
    -31%

    Quies-korvatulpat, kumia, 6 kpl

    Normaalihinta €3,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,45
    0,55 € / 1ud
  • Neilmed Sinus Rinse 60Sticks
    -47%

    Neilmed Sinus Rinse 60 pussia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €35,64
    Säästät: -€16,64
    0,32 € / 1ud
  • Interapothek Silicone Ear Plugs, 6 units
    -36%

    Interapothek silikoniset korvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €2,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,92
    Säästät: -€1,42
    0,42 € / 1ud
  • Ototap Silicone Ear Plugs 6 units
    -34%

    Ototap-silikonikorvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,73
    Säästät: -€1,93
    0,63 € / 1ud
  • Pack 3 units Sinomarin Children's Health Product, 100 Ml
    -23%

    Sinomarin Lasten pakkaus, 3 kpl, terveydenhuollon tuote, 100 ml

    Normaalihinta €20,50 6,83 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €26,76
    Säästät: -€6,26
    6,83 € / 100ml
  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness 100 ml
    -19%

    Sterimar Vauvan hygienia ja hyvinvointi 100 ml

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€2,19
    9,1 € / 100ml
  • Neilmed Nasogel Spray 30Ml.
    -15%

    Neilmed Nasogel -suihke 30 ml.

    Normaalihinta €8,20 27,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,48
    27,33 € / 100ml
  • Docuspray Ear Hygiene Spray 100 ml
    -15%

    Docuspray Korvienhoitospray 100 ml

    Normaalihinta €7,90 7,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,36
    7,9 € / 100ml
  • Sinomarin Children, 100 ml
    -22%

    Sinomarin Lapset, 100 ml

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,92
    Säästät: -€1,92
    7,0 € / 100ml
  • Otifaes Borisec Otic Spray 30 ml
    -10%

    Otifaes Borisec korvaspray 30 ml

    Normaalihinta €10,20 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€1,09
    34,0 € / 100ml
  • Interapothek Seawater 100 ml
    -16%

    Interapothek Merivesi 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€0,95
    5,0 € / 100ml
  • Normomar Hypertonic Sea Water, Aloe Vera and Eucalyptus. Nasal Spray , 120 ml
    -22%

    Normomar: hypertoninen merivesi, aloe vera ja eukalyptus. Nenäsumute, 120 ml

    Normaalihinta €7,80 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,20
    6,5 € / 100ml
  • Breathe Right Nasal Strips Small-Medium 10 pieces
    -15%

    Breathe Right -nenänauhat, pienet–keskikokoiset, 10 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,37
    0,8 € / 1ud
  • Snoreeze Nasal Spray 10 ml
    -11%

    Snoreeze-nenäsumute 10 ml

    Normaalihinta €15,50 155,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€1,87
    155,0 € / 100ml
  • Quinton Daily Nasal Hygiene Isotonic Spray 100Ml
    -10%

    Quinton Daily Nenähygienia Isotoninen suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€1,23
    11,5 € / 100ml
  • Nasdil Fusion
    -10%

    Nasdil Fusion

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,72
    Säästät: -€1,52
    13,2 € / 1ud
  • Marimer Agua De Mar Baby Hypertonic Nasal Spray, 100Ml
    -12%

    Marimer Agua De Mar vauvojen hypertoninen nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€0,71
    5,4 € / 100ml
  • Fisioenema 66 ml
    -11%

    Fisioenema 66 ml

    Normaalihinta €6,30 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,75
    9,55 € / 100ml
  • Pack 2 units Sinomarin Children's Health Product, 100 Ml
    -23%

    Sinomarin Lasten pakkaus, 2 kpl, terveydenhuollon tuote, 100 ml

    Normaalihinta €13,80 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €17,84
    Säästät: -€4,04
    6,9 € / 100ml
  • Sterimar Seawater Physiological Microdiffusion Nasal Hygiene 50 ml
    -9%

    Sterimar Fysiologinen merivesi, mikrodiffuusio, nenän hygienia, 50 ml

    Normaalihinta €7,20 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,69
    14,4 € / 100ml
  • Normolabial Treatment Tube 6 ml
    -25%

    Normolabial-hoito, 6 ml:n tuubi

    Normaalihinta €5,40 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,80
    90,0 € / 100ml
  • Compeed Pack Calenturas Patch, 2x15 units
    -27%

    Compeed Pack -huulirokkojen laastarit, 2 x 15 kpl

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,62
    Säästät: -€7,32
    0,64 € / 1ud
  • Quies lasten neopreenipanta
    -42%

    Quies lasten neopreenipanta

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€5,22
    7,1 € / 1ud
  • Sterimar Sinusitis, 20ml
    -19%

    Sterimar Sinusitis, 20 ml

    Normaalihinta €8,50 42,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,51
    Säästät: -€2,01
    42,5 € / 100ml