Kokoelma:

Nose, mouth and ear

  • Letibalm Intranasal Protect, 15 ml
    -25%

    Letibalm Intranasal Protect, 15 ml

    Normaalihinta €8,80 58,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€2,99
    58,67 € / 100ml
  • Sinomarin Adults
    -32%

    Sinomarin aikuisille

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€3,49
    6,0 € / 100gr
  • Mask FFP2 White CE 1 Unit.
    -20%

    Valkoinen FFP2-kasvomaski, CE-merkitty, 1 kpl.

    Normaalihinta €0,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €0,20 Normaalihinta €0,25
    Säästät: -€0,05
    0,2 € / 1ud
  • Faes Farma Nasofaes Triple Action Nasal Cleanser 30 ml
    -24%

    Faes Farma Nasofaes Triple Accion nenänpuhdistusaine 30 ml

    Normaalihinta €5,80 19,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,68
    Säästät: -€1,88
    19,33 € / 100ml
  • Normomar Intense Strength Isotonic Sea Water Nasal Spray , 120 ml
    -25%

    Normomar Agua Marina Isotónica Fuerza Intensa nenäsumute, 120 ml

    Normaalihinta €6,60 5,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,75
    Säästät: -€2,15
    5,5 € / 100ml
  • Normolabial Lip Balm Herpes Lip Balm 8 ml
    -15%

    Normolabial huulivoide huuliherpekseen 8 ml

    Normaalihinta €5,40 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,92
    67,5 € / 100ml
  • Rinastel Eucalyptus Nasal Spray, 125 ml
    -24%

    Rinastel Eukalyptus-nenäsumute, 125 ml

    Normaalihinta €9,60 7,68 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€3,03
    7,68 € / 100ml
  • Gilbert Physiological Serum , 30 x 5 ml
    -9%

    Gilbert-fysiologinen liuos, 30 x 5 ml

    Normaalihinta €4,20 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,43
    0,14 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Decongestant 120 ml
    -7%

    Cinfa Respimar, nenän tukkoisuutta lievittävä 120 ml

    Normaalihinta €12,70 10,58 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€0,98
    10,58 € / 100ml
  • Pharma & Go Physiological Serum, 500 Ml
    -29%

    Pharma & Go Fysiologinen suolaliuos, 500 ml

    Normaalihinta €5,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,36
    Säästät: -€2,46
    1,18 € / 100ml
  • Arkopharma Arkorespira Nasal Dilator
    -19%

    Arkopharma Arkorespira nenän laajentaja

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€2,45
    10,5 € / 1ud
  • Stérimar Allergy 100 ml
    -5%

    Stérimar Alergia 100 ml

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,55
    10,5 € / 100ml
  • Naso Faes Fluid+ Nasal Cleansing 125 ml
    -46%

    Naso Faes Fluid+ Nenän puhdistus 125 ml

    Normaalihinta €6,60 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €12,27
    Säästät: -€5,67
    5,28 € / 100ml
  • Rinastel Xylitol Hypertonic Duo Nasal Spray, 125 ml
    -24%

    Rinastel Xylitol Hypertonic Duo -nenäsumute, 125 ml

    Normaalihinta €10,20 8,16 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€3,27
    8,16 € / 100ml
  • Inmunoferon Flulenza Nasal Spray, 20ml
    -21%

    Inmunoferon Flulenza nenäsumute, 20 ml

    Normaalihinta €8,50 42,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,81
    Säästät: -€2,31
    42,5 € / 100ml
  • Filme Oto Auricular Spray For Hygiene Detersion, 20ml
    -17%

    Oto Spray -korvapesuaine, 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€2,69
    67,5 € / 100ml
  • Normomar Sterile Sea Water Nasal Cleaning Spray
    -16%

    Normomar Esteril -merivesi nenänpuhdistussuihke

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,55
    Säästät: -€1,05
    5,5 € / 100ml
  • Compeed Calenturas Patch 15 units
    -26%

    Compeed huulirokkojen laastarit, 15 kpl

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€3,51
    0,65 € / 1ud
  • Ototap Foam Ear Plugs 6 units
    -14%

    Ototap-korvatulpat, vaahtokumia, 6 kpl

    Normaalihinta €3,60 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,61
    0,6 € / 1ud
  • Snoreeze Mucopharyngeal Spray 23,5 ml
    -8%

    Snoreeze suu- ja nielusuihke 23,5 ml

    Normaalihinta €23,90 101,7 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€1,99
    101,7 € / 100ml
  • Acofar Wax and Synthetic Resin Ear Plugs 6 pcs.
    -27%

    Acofar - korvatulpat, vahaa ja synteettistä hartsia, 6 kpl

    Normaalihinta €3,30
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,55
    Säästät: -€1,25
  • Marimer Seawater Isotonic Nasal Spray, 100 ml
    -25%

    Marimer Isotoninen merivesisumute nenään, 100 ml

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€1,76
    5,4 € / 100ml
  • Ototap Wax Ear Plugs 6 units
    -19%

    Ototap-korvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,32
    Säästät: -€0,82
    0,58 € / 1ud
  • URGO Calenturas Filmogel 3 ml
    -6%

    URGO Huulihaavaumat Filmogel 3 ml

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,65
  • Otifaes Taponox 45 ml
    -7%

    Otifaes Taponox 45 ml

    Normaalihinta €8,80 19,56 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,67
    19,56 € / 100ml
  • Rhinomer Allergy Nasal Spray, 100 ml
    -21%

    Rhinomer Allergia-nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €8,65 8,65 € / 100ml
    Alennushinta €8,65 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€2,34
    8,65 € / 100ml
  • Paula Berg Ffp3 White Mask with Ce Certificate, 100 pcs.
    -64%

    Paula Bergin valkoinen FFP3-kasvomaski, CE-sertifioitu, 100 kpl

    Normaalihinta €36,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €36,10 Normaalihinta €100,00
    Säästät: -€63,90
    0,36 € / 1ud
  • Normomar Serum Fisiol Single Dose 30X5 ml
    -33%

    Normomar Fysiologinen suolaliuos, yksiannospakkaus, 30 x 5 ml

    Normaalihinta €3,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,48
    Säästät: -€1,48
    0,1 € / 1ud
  • Breathe Right Nasal Strips Large 10 pieces
    -16%

    Breathe Right -nenäliimat, suuri koko, 10 kpl

    Normaalihinta €7,90 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,47
    0,79 € / 1ud
  • Marimer Seawater Hypertonic Nasal Spray, 100Ml
    -15%

    Marimer hypertoniinen merivesinenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,89
    4,9 € / 100ml