Kokoelma:

Nose, mouth and ear

  • Interapothek Foam Ear Plugs, 4 units
    -32%

    Interapothek-vaahtomuoviset korvatulpat, 4 kpl

    Normaalihinta €1,80 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,66
    Säästät: -€0,86
    0,45 € / 1ud
  • Quies - melua vaimentavat silikonikorvatulpat, 6 kpl
    -32%

    Quies - melua vaimentavat silikonikorvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,80
    3,9 € / 1ud
  • Ialumar Baby 100 ml
    -25%

    Ialumar Baby 100 ml

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€2,55
    7,7 € / 100ml
  • Noton Ear Plugs Foam 4 units
    -16%

    Noton-korvatulpat, vaahtomuovia, 4 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,73
    0,95 € / 1ud
  • Quies-neopreenikaulus aikuisille
    -32%

    Quies-neopreenikaulus aikuisille

    Normaalihinta €7,30 7,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€3,45
    7,3 € / 1ud
  • Cleanotix Spray 30 ml
    -17%

    Cleanotix-suihke 30 ml

    Normaalihinta €8,60 28,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€1,78
    28,67 € / 100ml
  • Normomar Hypertonic Sea Water, Aloe Vera & Peppermint Nasal Spray , 30 ml
    -24%

    Normomar hypertoniinen merivesi, aloe vera ja minttu, nenäsumute, 30 ml

    Normaalihinta €5,10 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,75
    Säästät: -€1,65
    17,0 € / 100ml
  • Interapothek Cotton swabs, 100 units
    -32%

    Interapothek-korvatikut, 100 kpl

    Normaalihinta €0,90 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €0,90 Normaalihinta €1,33
    Säästät: -€0,43
    0,01 € / 1ud
  • Acofar Ear Sticks 200 units
    -25%

    Acofar-korvapuikot, 200 kpl

    Normaalihinta €2,20 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,92
    Säästät: -€0,72
    0,01 € / 1ud
  • Quies-silikonitapit lasten uimiseen, 6 kpl
    -19%

    Quies-silikonitapit lasten uimiseen, 6 kpl

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,00
  • Earplugs 3M Reusable Earplugs Water 2pcs
    -9%

    3M:n uudelleenkäytettävät vedenpitävät korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €4,80 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,46
    2,4 € / 1ud
  • Alvita Safety Sticks, 60 pcs.
    -23%

    Alvita-turvapuikot, 60 kpl

    Normaalihinta €1,70 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,50
    0,03 € / 1ud
  • Quies Mini-vaahtotulpat, 6 kpl
    -26%

    Quies Mini-vaahtotulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,25
    3,5 € / 1ud
  • Quies Silicone Swimming Ear Plugs Standard 6
    -10%

    Quies-korvatulpat, silikonia, uinti, Standard 6

    Normaalihinta €6,00
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,63
  • Jahisil-Genuine Ear Cone 6pcs.
    -38%

    Jahisil – Aitoja korvatulppia, 6 kpl.

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,61
    Säästät: -€8,11
    13,5 € / 1ud
  • Juanola Nasal Decongestive Spray 20 ml
    -52%

    Juanola nenäsumute, tukkoisuutta lievittävä, 20 ml

    Normaalihinta €5,00 25,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€5,40
    25,0 € / 100ml
  • Otostick Baby Ear Concealers, 3x8 units
    -6%

    Otostick-vauvan korvien oikaisijat, 3 x 8 kpl

    Normaalihinta €79,20 3,3 € / 1ud
    Alennushinta €79,20 Normaalihinta €83,97
    Säästät: -€4,77
    3,3 € / 1ud
  • Quies: Lasten paineentasoittavat korvatulpat, 2 kpl
    -21%

    Quies: Lasten paineentasoittavat korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,30
    8,6 € / 1ud
  • Normomar Oticlean 100 ml
    -5%

    Normomar Oticlean 100 ml

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€0,51
    9,7 € / 100ml
  • Quies melua vaimentavat vahatulpat, 6 kpl
    -58%

    Quies melua vaimentavat vahatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €2,40 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€3,28
    0,4 € / 1ud
  • Noton Earplugs Foam Earplugs, 2 pcs.
    -33%

    Noton-korvatulpat, vaahtomuovia, 2 kpl

    Normaalihinta €1,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,50
    Säästät: -€0,50
    0,5 € / 1ud
  • Nacl 0.9% Ecolav 250 ml
    -22%

    Nacl 0,9 % Ecolav 250 ml

    Normaalihinta €4,80 1,92 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,14
    Säästät: -€1,34
    1,92 € / 100ml
  • Otospray-merivesisuihke 100 ml
    -22%

    Otospray-merivesisuihke 100 ml

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,97
    10,5 € / 100ml
  • Chicco Safety Sticks 60 Units
    -20%

    Chicco-turvapuikot, 60 kpl

    Normaalihinta €2,80
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,50
    Säästät: -€0,70
  • Earpro Earpro Waterproof Ear Spray 20Ml.
    -6%

    Earpro Earpro vedenkestävät korvatulpat, suihke, 20 ml.

    Normaalihinta €15,97 79,85 € / 100ml
    Alennushinta €15,97 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€0,93
    79,85 € / 100ml
  • Itoh-korvatulpat vahalle, pakkaus, 6 kpl
    -8%

    Itoh-korvatulpat vahalle, pakkaus, 6 kpl

    Normaalihinta €2,70 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,25
    0,45 € / 1ud
  • Quies Doculyse -suihke 30 ml
    -12%

    Quies Doculyse -suihke 30 ml

    Normaalihinta €8,70 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,19
    29,0 € / 100ml
  • Noton Ear Plugs Foam Pu 4 units
    -39%

    Noton PU-vaahtomuoviset korvatulpat, 4 kpl

    Normaalihinta €2,80 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €4,60
    Säästät: -€1,80
    0,7 € / 1ud
  • Inverness-korvakorupari 25C 24K kultainen sydän
    -20%

    Inverness-korvakorupari 25C 24K kultainen sydän

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €22,38
    Säästät: -€4,38
    18,0 € / 1ud
  • Eps! Pressure Relief Plug Size L 2 pcs.
    -8%

    Eps! Paineensuojatulppa, koko L, 2 kpl

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,10
    6,45 € / 1ud