Kokoelma:

Nose, mouth and ear

  • MARIES Ear plugs wax 6 units
    -33%

    MARIES Korvatulpat, vaha, 6 kpl

    Normaalihinta €3,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,96
    Säästät: -€1,66
    0,55 € / 1ud
  • Sterimar Duplo Baby Hygiene & Wellness 2 x 100 ml
    -21%

    Sterimar Duplo Vauvan hygienia ja hyvinvointi 2 x 100 ml

    Normaalihinta €17,80 8,9 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €22,58
    Säästät: -€4,78
    8,9 € / 100ml
  • Nasdil Nasdil+Filter Nasal Dilator Allergies 1Ud+24Filtr
    -33%

    Nasdil Nasdil+nenän laajentaja ja suodatin allergioihin 1 kpl + 24 suodatinta

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €23,39
    Säästät: -€7,69
    15,7 € / 1ud
  • Interapothek Earplug Child Silicone, 2 units
    -28%

    Interapothek Lasten silikoniset korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €2,30 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€0,90
    1,15 € / 1ud
  • Neilmed Nasamist Extra Strong, 125 ml
    -24%

    Neilmed Nasamist Extra Fuerte, 125 ml

    Normaalihinta €6,20 4,96 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,11
    Säästät: -€1,91
    4,96 € / 100ml
  • Inverness Earring 13C Steel Ball 4MM
    -11%

    Inverness-korvakorut 13C, teräs, pallo 4 mm

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€1,88
    15,7 € / 1ud
  • Alvita Ear Sticks, 200 pcs.
    -36%

    Alvita-korvapuikot, 200 kpl

    Normaalihinta €1,40 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,80
    0,01 € / 1ud
  • NOTON Cotton Wax Ear Plugs 2+8 pcs.
    -5%

    NOTON-korvatulpat, vaha ja puuvilla, 2+8 kpl

    Normaalihinta €5,00
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,26
  • Sterimar Duplo Seawater Physiological Microdiffusion Nasal Hygiene 2 x 50 ml
    -10%

    Sterimar Duplo merivesi, fysiologinen mikrodifuusio, nenän hygienia, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €14,20 14,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €15,78
    Säästät: -€1,58
    14,2 € / 100ml
  • Alvita Ear Sticks, 100 pcs.
    -19%

    Alvita-korvatikut, 100 kpl

    Normaalihinta €1,30 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,60
    Säästät: -€0,30
    0,01 € / 1ud
  • Noton Earplugs Water Ear Protection 2 units
    -23%

    Noton-korvatulpat, vedenkestävät, 2 kpl

    Normaalihinta €4,90 2,45 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,38
    Säästät: -€1,48
    2,45 € / 1ud
  • Eps! Reusable Cord Reusable Cap 2 pcs.
    -5%

    Eps! Uudelleenkäytettävä tulppa, narulla, 2 kpl

    Normaalihinta €6,50 3,25 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€0,34
    3,25 € / 1ud
  • Pic Earplugs Silicone Mouldable Earplugs Protect 6 PCs
    -22%

    Pic-korvatulpat, muovattava silikoni, Protect, 6 kpl

    Normaalihinta €4,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€1,29
    0,75 € / 1ud
  • Neilmed Nasamist , 75 ml
    -33%

    Neilmed Nasamist, 75 ml

    Normaalihinta €6,40 8,53 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,52
    Säästät: -€3,12
    8,53 € / 100ml
  • Cuatrogasa Surgical Mask Triple Layer, 50 units
    -10%

    Cuatrogasa kolmikerroksinen kirurginen kasvomaski, 50 kpl

    Normaalihinta €1,10 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €1,10 Normaalihinta €1,22
    Säästät: -€0,12
    0,02 € / 1ud
  • Pic Earplugs Silicone Aqua 2 Uds
    -19%

    Pic Aqua -silikonikorvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €4,30 2,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€1,00
    2,15 € / 1ud
  • Alvita Nasal Spray, 100 ml
    -21%

    Alvita-nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€1,35
    5,0 € / 100ml
  • Eps! Foam Plug Size S 6 pcs.
    -5%

    Eps! Vaahtomuovitulppa, koko S, 6 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    0,7 € / 1ud
  • Nenän kosteusvoide 10 ml
    -16%

    Nenän kosteusvoide 10 ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,91
    Säästät: -€1,11
    58,0 € / 100ml
  • Flower Menthol Cigarettes, 3 pieces
    -15%

    Flower Mentol -savukkeet, 3 kpl

    Normaalihinta €2,70
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,46
  • Eps! Reusable Plug Size S 2 pcs.
    -7%

    Eps! Uudelleenkäytettävä tulppa, koko S, 2 kpl

    Normaalihinta €5,20 2,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,62
    Säästät: -€0,42
    2,6 € / 1ud
  • Maries Silicone Ear Plugs Child 2 units
    -11%

    Mariesin silikoniset lasten korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €4,50 2,25 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,55
    2,25 € / 1ud
  • Maries Silicone Ear Plugs Adult 2 units
    -24%

    Maries-korvatulpat, silikonia, aikuisille, 2 kpl

    Normaalihinta €4,50 2,25 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€1,44
    2,25 € / 1ud
  • Eps! Foam Plug Size L 6 units
    -8%

    Eps! Vaahtomuovitulppa, koko L, 6 kpl

    Normaalihinta €3,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,28
    0,55 € / 1ud
  • Uriage Physiological Serum Monodose , 5x15 ml
    -22%

    Uriage Fysiologinen seerumi, yksittäispakkaukset, 5 x 15 ml

    Normaalihinta €2,50 16,67 € / 100ml
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€0,70
    16,67 € / 100ml
  • Reusable Blue Cotton Reusable Face Mask
    -62%

    Sininen, uudelleenkäytettävä puuvillanaamio

    Normaalihinta €4,54
    Alennushinta €4,54 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€7,41
  • Urgo Calenturas Patch, 18 Patches
    -8%

    Urgo-kuumelaput, 18 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,55
    0,36 € / 1ud
  • Inverness Earring 11C 24K Gold Ball 4MM
    -10%

    Inverness-korvakorut 11C 24K kultapallo 4 mm

    Normaalihinta €16,79 16,79 € / 1ud
    Alennushinta €16,79 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€1,86
    16,79 € / 1ud
  • Inverness Pendant 896-3 24K Maripos Ag
    -8%

    Inverness-korvakorut 896-3 24K Maripos Ag

    Normaalihinta €19,39 19,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,39 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€1,73
    19,39 € / 1ud
  • Inverness Earring 896-10 24K Maripos Ros
    -16%

    Inverness-korvakorut 896-10 24K Maripos Ros

    Normaalihinta €19,68 19,68 € / 1ud
    Alennushinta €19,68 Normaalihinta €23,51
    Säästät: -€3,83
    19,68 € / 1ud