Kokoelma:

Nose, mouth and ear

  • Neilmed Sinus Rinse Refil 50Sticks
    -36%

    Neilmed Sinus Rinse -täyttöpakkaus, 50 tikkuja

    Normaalihinta €13,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €21,69
    Säästät: -€7,89
    0,28 € / 1ud
  • Normocare Otic 15 ml Spray
    -10%

    Normocare Otico 15 ml suihke

    Normaalihinta €5,90 39,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,63
    39,33 € / 100ml
  • Ordesa Picoren, 30 ml
    -5%

    Ordesa Picoren, 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€0,68
    43,0 € / 100ml
  • Otosan Auriplus - Otosan Otosan Ear Cone
    -13%

    Otosan Auriplus – Otosan korvakartio

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,31
    8,8 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Paediatric 120 ml
    -26%

    Cinfa Respimar Pediatrico 120 ml

    Normaalihinta €10,30 8,58 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€3,70
    8,58 € / 100ml
  • Interapothek Cotton swabs, 200 units
    -38%

    Interapothek-korvatikut, 200 kpl

    Normaalihinta €1,30 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €2,08
    Säästät: -€0,78
    0,01 € / 1ud
  • Quinton Action Nasal Hygiene Hyperto. Spray 100Ml
    -20%

    Quinton Action Nenähygienia Hyperto. Suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€2,90
    11,5 € / 100ml
  • Naso Faes Sinusol +,15 ml
    -34%

    Naso Faes Sinusol +, 15 ml

    Normaalihinta €5,70 38,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€2,93
    38,0 € / 100ml
  • Cinfa Physiological Solution Single Dose 5 ml 40 units
    -17%

    Cinfa fysiologinen liuos, kertakäyttöannos 5 ml, 40 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€1,50
    0,18 € / 1ud
  • KIN Physiological Serum, 30 Doses x 5 ml
    -24%

    KIN Fysiologinen suolaliuos, 30 annosta à 5 ml

    Normaalihinta €3,90
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€1,26
  • Otostick Baby Ear Correctors, 2X8 units
    -2%

    Otostick-vauvan korvien oikaisijat, 2 x 8 kpl

    Normaalihinta €54,70 3,42 € / 1ud
    Alennushinta €54,70 Normaalihinta €55,98
    Säästät: -€1,28
    3,42 € / 1ud
  • Maries Silicone Ear Plugs 6 units
    -17%

    Maries-korvatulpat, silikonia, 6 kpl

    Normaalihinta €4,80 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,99
    0,8 € / 1ud
  • Mobiclinic Sound Amplifier - 3 Modes of Noise Reduction - 5 Levels of Volume - 360º Rotation - Discreet - Earplus 1
    -24%

    Mobiclinic-äänenvahvistin – 3 melunvaimennustilaa – 5 äänenvoimakkuustasoa – 360° kääntyvä – Huomaamaton – Earplus 1

    Normaalihinta €42,80 42,8 € / 1ud
    Alennushinta €42,80 Normaalihinta €55,96
    Säästät: -€13,16
    42,8 € / 1ud
  • Marimer Nasal Decongestant, 20Ml
    -15%

    Marimer nenän tukkoisuutta lievittävä valmiste, 20 ml

    Normaalihinta €6,60 33,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€1,19
    33,0 € / 100ml
  • Buona Nebial 3% Spray 100 ml
    -15%

    Buona Nebial 3 % suihke 100 ml

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,25
    12,7 € / 100ml
  • Audispray Junior Ear Cleaning Solution 15 ml
    -22%

    Audispray Junior -korvanpuhdistusliuos 15 ml

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€2,40
    0,56 € / 1ud
  • Quies-rentoutusnaamio
    -25%

    Quies-rentoutusnaamio

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,20
    9,7 € / 1ud
  • Taponoto Neo Ear Cleansing Solution, 25 ml
    -25%

    Taponoto Neo -korvanpuhdistusliuos, 25 ml

    Normaalihinta €10,80 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,37
    Säästät: -€3,57
    43,2 € / 100ml
  • Ibiza & Formentera Hypertonic Sea Water 750Ml.
    -26%

    Ibiza ja Formentera, hypertoninen merivesi, 750 ml.

    Normaalihinta €9,90 1,32 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€3,56
    1,32 € / 100ml
  • Escurette Ear Cleaner Zero Waste Natural Colour
    -30%

    Escurette Zero Waste -korvanpuhdistusaine, luonnonväri

    Normaalihinta €9,90 9,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€4,24
    9,9 € / 1ud
  • Interapothek Wax Ear Plugs, 8 units
    -27%

    Interapothek - korvavahat, 8 kpl

    Normaalihinta €2,10 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,86
    Säästät: -€0,76
    0,26 € / 1ud
  • Sterimar Congestion 100 ml
    -23%

    Sterimar Congestión 100 ml

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€2,92
    9,7 € / 100ml
  • Sterimar Baby Hygiene & Wellness, 50 ml
    -18%

    Sterimar Vauvan hygienia ja hyvinvointi, 50 ml

    Normaalihinta €7,20 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€1,54
    14,4 € / 100ml
  • Naso Faes Fluid+ Paediatric Nasal Cleansing Fluid 100 ml
    -24%

    Naso Faes Fluid+ Pediatrico nenänpuhdistusaine 100 ml

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€2,91
    9,2 € / 100ml
  • QUIES-KUMIKORVATULPAT, IHONVÄRISET, 3 PARIA
    -42%

    QUIES-KUMIKORVATULPAT, IHONVÄRISET, 3 PARIA

    Normaalihinta €3,30
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €5,65
    Säästät: -€2,35
  • Stérimar Triplo Allergy 3 x 100 ml
    -7%

    Stérimar Triplo Alergia 3 x 100 ml

    Normaalihinta €30,80 10,27 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €33,15
    Säästät: -€2,35
    10,27 € / 100ml
  • MARIES Wax ear plugs 12 units
    -19%

    MARIES Korvavahat, 12 kpl

    Normaalihinta €4,80
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€1,14
  • Cinfa Physiological Solution 5 ml 20 Single Doses
    -11%

    Cinfa fysiologinen liuos 5 ml, 20 yksiannosta

    Normaalihinta €4,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,57
    0,24 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Decongestant Go 30 ml
    -9%

    Cinfa Respimar Nenän tukkoisuutta lievittävä Go 30 ml

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€0,80
    25,67 € / 100ml
  • Quinton Nasal Pediatric 100Ml.
    -32%

    Quinton Nasal Pediatrico 100 ml.

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€5,45
    11,4 € / 100ml