Kokoelma:

Respiratory system

  • Equisalud Holoram Aerovent 60 Capsules
    -32%

    Equisalud Holoram Aerovent 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €45,16
    Säästät: -€14,46
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Sinuvital 60 Capsules
    -29%

    Equisalud Sinuvital 60 kapselia

    Normaalihinta €29,70 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€12,23
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Naturprolis Balsamic Syrup 250ml.
    -35%

    Equisalud Naturprolis Balsamico-siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €16,25 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €16,25 Normaalihinta €25,12
    Säästät: -€8,87
    6,5 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Rinusin 60 Capsules
    -41%

    Equisalud Holoram Rinusin 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €50,80
    Säästät: -€20,80
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Pulmdetox 50 Capsules
    -18%

    Equisalud Holomega Pulmdetox 50 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €34,93
    Säästät: -€6,13
    0,58 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Ayurveda Vasaka 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Ayurveda Vasaka 50 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€9,76
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Yap-8 Spectorant,1st Phase Catarrh
    -40%

    Equisalud Yap-8 Yskänlääke, 1. vaihe: limakalvojen tulehdus

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €24,31
    Säästät: -€9,61
    14,7 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Aerovent 180 Capsules
    -33%

    Equisalud Holoram Aerovent 180 kapselia

    Normaalihinta €91,44 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €91,44 Normaalihinta €137,17
    Säästät: -€45,73
    0,51 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Pulmdetox 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Pulmdetox 180 kapselia

    Normaalihinta €92,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €92,20 Normaalihinta €152,39
    Säästät: -€60,19
    0,51 € / 1ud
  • Pharma & Go Bronsema 250Ml.
    -57%

    Pharma & Go Bronsema 250 ml.

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€15,83
    4,84 € / 100ml
  • Pharma & Go Blueberry 30Cap.
    -45%

    Pharma & Go Mustikka 30 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€8,99
    0,37 € / 1ud
  • Ozolife Biocosmetics & Nutrition Mucotrofin Nebuliser 15Ml.
    -31%

    Ozolife Biocosmetica Y Nutricion Mucotrofin sumutin 15 ml.

    Normaalihinta €13,60 90,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €19,74
    Säästät: -€6,14
    90,67 € / 100ml
  • Forza Vitale Quinta Essence Eucalyptus 10Ml.
    -25%

    Forza Vitale Quinta Esencia Eukalyptus 10 ml.

    Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
    Säästät: -€9,19
    274,0 € / 100ml
  • Forza Vitale Quinta Essence Thyme (Thymus) 10Ml.
    -25%

    Forza Vitale Quinta Esencia Timjami (Timo) 10 ml.

    Normaalihinta €27,40 274,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,59
    Säästät: -€9,19
    274,0 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Drosera 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Drosera 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Achillea 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys.Achillea 50 ml.

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,80
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Alchemilla 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Sys. Alchemilla 50 ml.

    Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€7,55
    50,6 € / 100ml
  • Forza Vitale Sys.Hawthorn White 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Valkoinen orapihlaja 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Noefar Broncoerbe Adults 200Ml.
    -30%

    Noefar Broncoerbe aikuisille 200 ml.

    Normaalihinta €11,60 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,57
    Säästät: -€4,97
    5,8 € / 100ml
  • Noefar Naturmar (Propomar) Spray 100Ml.
    -15%

    Noefar Naturmar (Propomar) suihke 100 ml.

    Normaalihinta €10,29 10,29 € / 100ml
    Alennushinta €10,29 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,81
    10,29 € / 100ml
  • Noefar Mos Quito! Adult Mosquito Spray 100Ml
    -16%

    Noefar Mos ¡Quito! Aikuisten hyttyskarkotussuihke 100 ml

    Normaalihinta €9,30 9,3 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,08
    Säästät: -€1,78
    9,3 € / 100ml
  • Noefar Mucocure Infusions 10Ud.
    -38%

    Noefar Mucocure -yrttiteet, 10 kpl

    Normaalihinta €11,00 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€6,79
    1,1 € / 1ud
  • Reva Pharycalm Herbal Sore Throat 24 Tablets
    -34%

    Reva Pharycalm Herbal kurkkukipu 24 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€6,58
    0,54 € / 1ud
  • Berringa Manuka Honey 550Mgo 250Gr.
    -33%

    Berringa Manuka-hunaja 550 mg 250 g.

    Normaalihinta €49,90 19,96 € / 100gr
    Alennushinta €49,90 Normaalihinta €74,97
    Säästät: -€25,07
    19,96 € / 100gr
  • Berringa Manuka Honey 900Mgo 250Gr.
    -29%

    Berringa Manuka-hunaja 900 mg 250 g.

    Normaalihinta €120,50 48,2 € / 100gr
    Alennushinta €120,50 Normaalihinta €169,82
    Säästät: -€49,32
    48,2 € / 100gr
  • Jellybell Sal Salys-90 10 Nas 90 Tablets
    -31%

    Jellybell Sal Salys-90 10 Nas 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €27,61
    Säästät: -€8,51
    0,21 € / 1ud
  • Ineldea Olioseptil Bronchi 15 Capsules
    -18%

    Ineldea Olioseptil Bronquios 15 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,47
    Säästät: -€2,57
    0,79 € / 1ud
  • Ineldea Pediakid Nose-Throat Syrup 125Ml.
    -30%

    Ineldea Pediakid nenä-kurkkusiirappi 125 ml.

    Normaalihinta €12,14 9,71 € / 100ml
    Alennushinta €12,14 Normaalihinta €17,34
    Säästät: -€5,20
    9,71 € / 100ml
  • Josenea Special Breathing Bio 40Gr.
    -26%

    Josenea Special Bio -hengitystuote 40 g

    Normaalihinta €5,30 13,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,90
    13,25 € / 100gr
  • Lumen V.P. Empty Lung 60 Tablets Fitorient
    -7%

    Lumen V.P. Keuhkojen puhdistus 60 tablettia Fitorient

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,84
    0,38 € / 1ud