Kokoelma:

Respiratory system

  • Forza Vita Manugola, 15 Ml
    -19%

    Forza Vita Manugola, 15 ml

    Normaalihinta €19,20 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,63
    Säästät: -€4,43
    1,28 € / 1ud
  • Forza Vita Capelvenere Composto, 50 Ml
    -16%

    Forza Vita Capelvenere Composto, 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Granero S Ajogran, 300 Pearls Of 695 Mg
    -5%

    Ajogran S -viljavarasto, 300 kapselia à 695 mg

    Normaalihinta €21,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,11
    0,07 € / 1ud
  • Granero S Levager (Yeast & Germ), 500 Tablets
    -14%

    Granero S Levager (hiiva ja alkio), 500 tablettia

    Normaalihinta €10,10 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,72
    Säästät: -€1,62
    0,02 € / 1ud
  • Herbora Bronquitoran C, 250 Ml
    -20%

    Herbora Bronquitoran C, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,47
    Säästät: -€2,87
    4,64 € / 100ml
  • Herdibel Herdioral Elixir Spray, 20 Ml
    -16%

    Herdibel Herdioral Elixir -suihke, 20 ml

    Normaalihinta €14,20 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,81
    Säästät: -€2,61
    71,0 € / 100ml
  • Ifigen Zinc Oligopharm, 150 Ml
    -14%

    Ifigen Zinc Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,70
    11,2 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Propobiotic, 30 Ml
    -17%

    Intersa Aprolis Propobiotic, 30 ml

    Normaalihinta €15,50 51,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,57
    Säästät: -€3,07
    51,67 € / 100ml
  • Mahen Toshen 150 Ml, 150 Ml
    -5%

    Mahen Toshen 150 ml, 150 ml

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€0,91
    11,47 € / 100ml
  • Marnys Propolis Menthol & Eucalyptus Sweets Sugar Free,
    -20%

    Marnys: Sokerittomat propolis-, mentoli- ja eukalyptuskarkit,

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,25
    Säästät: -€0,85
    3,4 € / 1ud
  • Mederi Nut Meder-Flu, 90 Tablets + 45 Pearls
    -11%

    Mederi Nut Meder-Flu, 90 tablettia + 45 kapselia

    Normaalihinta €88,90 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €88,90 Normaalihinta €100,39
    Säästät: -€11,49
    0,99 € / 1ud
  • Mimasa Lotus ( Lotus Root Powder), 50 Gr
    -35%

    Mimasa Lotus (lotusjuurijauhe), 50 g

    Normaalihinta €10,10 20,2 € / 100gr
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €15,59
    Säästät: -€5,49
    20,2 € / 100gr
  • Naturmil Blueberry, 60 Capsules
    -19%

    Naturmil Mustikka, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,69
    0,27 € / 1ud
  • Novadiet Bropul Balsamico, 60 Tablets
    -38%

    Novadiet Bropul Balsamico, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€4,00
    0,11 € / 1ud
  • Novadiet Respirit, 20 Vials Of 10 Ml
    -28%

    Novadiet Respirit, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,70 207,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €28,82
    Säästät: -€8,12
    207,0 € / 100ml
  • Pinisan Fito Diur -siirappi, 500 ml
    -27%

    Pinisan Fito Diur -siirappi, 500 ml

    Normaalihinta €19,40 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,61
    Säästät: -€7,21
    3,88 € / 100ml
  • Robis Royal Queen Royal Jelly Immunity Jelly, 20 Vials
    -33%

    Robis Reina Real -immuunijälkiruoka, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,20 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €33,29
    Säästät: -€11,09
    1,11 € / 1ud
  • Robis Pecto Rodit, 250 Ml
    -27%

    Robis Pecto Rodit, 250 ml

    Normaalihinta €13,90 5,56 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€5,15
    5,56 € / 100ml
  • Plameca Herb Thyme Herb Bundles 1Kg
    -5%

    Plameca Timjami, nippuina, 1 kg

    Normaalihinta €28,10 2,81 € / 100gr
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €29,58
    Säästät: -€1,48
    2,81 € / 100gr
  • Integralia Llanten Extract 60Vcaps.
    -0%

    Integralia Llanten -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,48 10,48 € / 1ud
    Alennushinta €10,48 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€0,02
    10,48 € / 1ud
  • Integralia Propolis Spray With Erisimo 30Ml.
    -20%

    Integralia Propolis-suihke, jossa on Erisimoa, 30 ml.

    Normaalihinta €14,00 46,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€3,47
    46,67 € / 100ml
  • Herbora Inspira Balsam Chest Balm 50Ml.
    -35%

    Herbora Inspira -rintabalsami 50 ml.

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€7,70
    28,4 € / 100ml
  • Herbora Nocofren 250Ml.
    -39%

    Herbora Nocofren 250 ml.

    Normaalihinta €11,50 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €18,76
    Säästät: -€7,26
    4,6 € / 100ml
  • Tongil Nivelrespir 40 Capsules
    -15%

    Tongil Nivelrespir 40 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€3,40
    0,47 € / 1ud
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Aler (Allergic Symptoms) 50Ml.
    -37%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Aler (allergiaoireet) 50 ml.

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €23,33
    Säästät: -€8,53
    29,6 € / 100ml
  • Biover Propolis Spray 25Ml.
    -5%

    Biover Propolis-suihke 25 ml.

    Normaalihinta €12,60 50,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    50,4 € / 100ml
  • Forza Vitale Fluimalv (Malva Composta) Syrup 100Ml.
    -23%

    Forza Vitale Fluimalv (Malva Composta) -siirappi 100 ml.

    Normaalihinta €22,70 22,7 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€6,80
    22,7 € / 100ml
  • Forza Vitale Les Pinus Montana Mountain Pine 50Ml.
    -23%

    Forza Vitale Les Pinus Montana Vuoripuu 50 ml.

    Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€5,04
    33,4 € / 100ml
  • Mont Star Star Plus Bronchial Syrup 250Ml.
    -29%

    Mont Star Star Plus Keuhkoputkien siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €15,10 6,04 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €21,29
    Säästät: -€6,19
    6,04 € / 100ml
  • Equisalud Pai-8 Holopai (Broncho Dilator,Asmas)
    -19%

    Equisalud Pai-8 Holopai (keuhkoputkien laajentaja, astma)

    Normaalihinta €13,40 13,4 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,61
    Säästät: -€3,21
    13,4 € / 1ud