Kokoelma:

Respiratory system

  • Herbora Propolactiv Syrup , 250 ml
    -7%

    Herbora Propolactiv -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€0,98
    5,08 € / 100ml
  • Soria Natural Desmodium Adscendens , 40 g
    -5%

    Soria Natural Desmodium Adscendens, 40 g

    Normaalihinta €4,98 12,45 € / 100gr
    Alennushinta €4,98 Normaalihinta €5,24
    Säästät: -€0,26
    12,45 € / 100gr
  • Apiphy-Api Buccopoli Extrac Propolis Extract Conc S/ Alcohol , 15 ml
    -25%

    Apiphy-Api Buccopoli - propolis-uute, alkoholittomana, 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€3,94
    0,78 € / 1ud
  • Cfn Soin Plus , 60 capsules
    -7%

    Cfn Soin Plus , 60 capsules

    Normaalihinta €20,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €21,65
    Säästät: -€1,45
    0,34 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Crespino , 50 ml
    -21%

    Forza Vita Sys Crespino, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€5,16
    38,6 € / 100ml
  • Trepatdiet Tusserbe Pocket Drink , 16 sachets
    -18%

    Trepatdiet Tusserbe Pocket Drink, 16 pussia

    Normaalihinta €15,60 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €19,03
    Säästät: -€3,43
    0,98 € / 1ud
  • Eladiet Geranium Essence, 15 ml
    -20%

    Eladiet Geranium-tuoksu, 15 ml

    Normaalihinta €12,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,17
    Säästät: -€3,27
    0,86 € / 1ud
  • Forza Vita Psc Sinus Eliminato , 50 ml
    -17%

    Forza Vita Psc Sinus Eliminato, 50 ml

    Normaalihinta €55,30 110,6 € / 100ml
    Alennushinta €55,30 Normaalihinta €66,27
    Säästät: -€10,97
    110,6 € / 100ml
  • Tegor Tosaliv Syrup , 200 ml
    -5%

    Tegor Tosaliv -siirappi, 200 ml

    Normaalihinta €15,20 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€0,80
    7,6 € / 100ml
  • Vital 2000 Grinovit , 60 tablets
    -10%

    Vital 2000 Grinovit, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€2,00
    0,3 € / 1ud
  • Trepatdiet Batteril 900 , 10 tabs
    -14%

    Trepatdiet Batteril 900, 10 tablettia

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€2,30
    14,0 € / 1ud
  • Mahen Dinafen Infant Syrup , 250 ml
    -19%

    Mahen Dinafen -lasten siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €15,90 6,36 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,68
    6,36 € / 100ml
  • Marnys Propolis Honey Caramel , 60 gr
    -5%

    Marnys Karamelli, propolis ja hunaja, 60 g

    Normaalihinta €3,40 5,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,18
    5,67 € / 100gr
  • Dherbos Yaravi Baby Tus , 250 ml
    -22%

    Dherbos Yaravi Baby Tus, 250 ml

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€4,03
    5,84 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Erisimo , 50 ml
    -7%

    Forza Vita Sys Erisimo, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€1,54
    38,6 € / 100ml
  • Novadiet Liproline Extr Fluid , 30 ml
    -19%

    Novadiet Liproline Extr -neste, 30 ml

    Normaalihinta €7,10 23,67 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€1,67
    23,67 € / 100ml
  • Novadiet Eucalyptus Leaves , 60 g
    -5%

    Novadiet Eukalyptuksen lehdet, 60 g

    Normaalihinta €2,00 3,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,11
    3,33 € / 100gr
  • Josenea Gordolobo Bio Bulk , 40 gr
    -21%

    Josenea Gordolobo Bio irtotavara, 40 g

    Normaalihinta €2,91 7,28 € / 100gr
    Alennushinta €2,91 Normaalihinta €3,70
    Säästät: -€0,79
    7,28 € / 100gr
  • Novadiet Liproline Droplets , 50 ml
    -36%

    Novadiet Liproline -tipat, 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,84
    Säästät: -€4,94
    17,8 € / 100ml
  • Mayla Pharma Paratuss Adults , 120 ml
    -36%

    Mayla Pharma Paratuss Aikuiset, 120 ml

    Normaalihinta €8,10 6,75 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€4,56
    6,75 € / 100ml
  • Farline Propolis Spray with Honey, Thyme and Vitamin C
    -32%

    Farline-suihke, jossa on propolisia, hunajaa, timjamia ja C-vitamiinia

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €10,46
    Säästät: -€3,36
    7,1 € / 1ud
  • Phonal Natura Nose-Throat Flash, 15 tablets
    -37%

    Phonal Natura Nenä-Kurkku Flash, 15 tablettia

    Normaalihinta €5,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€3,36
    0,39 € / 1ud
  • Phonal Natura Throat, 20 lozenges
    -26%

    Phonal Natura Kurkku, 20 tablettia

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,39
    Säästät: -€1,89
    5,5 € / 1ud
  • Phonal Natura Bronchios, 200 ml
    -24%

    Phonal Natura Bronquios, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,25
    Säästät: -€2,45
    3,9 € / 100ml
  • Phonal Natura Throat Spray, 15 ml
    -39%

    Phonal Natura kurkkusuihke, 15 ml

    Normaalihinta €5,95 39,67 € / 100ml
    Alennushinta €5,95 Normaalihinta €9,69
    Säästät: -€3,74
    39,67 € / 100ml
  • Phonal Natura Throat, 120 ml
    -33%

    Phonal Natura Kurkku, 120 ml

    Normaalihinta €5,80 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,69
    Säästät: -€2,89
    4,83 € / 100ml
  • Forté Pharma Duplo Forté Propolis Spray, 2 x 15ml
    -13%

    Forté Pharma Duplo Forté Propolis-suihke, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €13,60 45,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,66
    Säästät: -€2,06
    45,33 € / 100ml
  • Phonal Natura Duplo Nose-Throat Flash, 2 x 15 tablets
    -38%

    Phonal Natura Duplo Nenä-Kurkku Flash, 2 x 15 tablettia

    Normaalihinta €11,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€6,92
    0,38 € / 1ud
  • Phonal Natura Duplo Throat, 2 x 20 lozenges
    -27%

    Phonal Natura Duplo Kurkku, 2 x 20 tablettia

    Normaalihinta €10,80 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,78
    Säästät: -€3,98
    5,4 € / 1ud
  • Phonal Natura Duplo Bronquios, 2 x 200 ml
    -25%

    Phonal Natura Duplo Bronquios, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €15,40 3,85 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,50
    Säästät: -€5,10
    3,85 € / 100ml