• Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Harpagophytum 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700380
Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää harpagophytumia, kasvia, joka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään perinteisesti ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja muiden ruoansulatuskanavan vaivojen oireiden lievittämiseen. Suositeltava annostus on 20–30 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50Ml.
Forza Vitale Sys. Harpagophytum 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50 ml on kasvilääke, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää harpagophytumia, kasvia, joka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään perinteisesti ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja muiden ruoansulatuskanavan vaivojen oireiden lievittämiseen. Suositeltu annostus on 20–30 tippaa vedellä laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50 ml sisältää Harpagophytumia pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Harpagophytum 50 ml:n pääainesosa on Harpagophytum.