Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Physalis Proman Forte 30 Tablets
    -16%

    Physalis Proman Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €20,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,80
    0,67 € / 1ud
  • Buona Lactobif 8Ml.
    -35%

    Buona Lactobif 8 ml.

    Normaalihinta €19,10 238,75 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,41
    Säästät: -€10,31
    238,75 € / 100ml
  • Dietmed Ulcylori Protect 20Sticks
    -10%

    Dietmed Ulcylori Protect 20 pussia

    Normaalihinta €23,60 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €26,19
    Säästät: -€2,59
    1,18 € / 1ud
  • Dietmed Artichoke + Dandelion 60Comp.
    -13%

    Dietmed Artisokka + Puhdistusjuuri 60 tablettia

    Normaalihinta €8,30 8,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,57
    Säästät: -€1,27
    8,3 € / 1ud
  • Dietmed Papaya Enzymes Complex 90Comp.
    -15%

    Dietmed Papaya-entsyymikompleksi 90 tablettia

    Normaalihinta €8,30 8,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,81
    Säästät: -€1,51
    8,3 € / 1ud
  • Salud Viva Triphala 125Gr. Eco Sg S/A Vegan
    -5%

    Salud Viva Triphala 125 g, luomu, Sg S/A, vegaaninen

    Normaalihinta €9,88 7,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,88 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€0,57
    7,9 € / 100gr
  • Salud Viva Xanthan Gum 50Gr. Sg
    -5%

    Salud Viva -ksantaanikumi 50 g Sg

    Normaalihinta €3,45 6,9 € / 100gr
    Alennushinta €3,45 Normaalihinta €3,65
    Säästät: -€0,20
    6,9 € / 100gr
  • Salud Viva Liquorice Powder 125Gr. Bio
    -30%

    Salud Viva Lakritsijauhe 125 g, luomu

    Normaalihinta €6,49 5,19 € / 100gr
    Alennushinta €6,49 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€2,80
    5,19 € / 100gr
  • Salud Viva Chicory Inulin 200Gr. Vegan Sg
    -27%

    Salud Viva - sikurininuliini 200 g. Vegaaninen Sg

    Normaalihinta €7,86 3,93 € / 100gr
    Alennushinta €7,86 Normaalihinta €10,70
    Säästät: -€2,84
    3,93 € / 100gr
  • Salud Viva Nettle Powder 150Gr. Bio Sg Vegan
    -6%

    Salud Viva Nokkonenjauhe 150 g. Luomu, vegaaninen

    Normaalihinta €10,06 6,71 € / 100gr
    Alennushinta €10,06 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€0,59
    6,71 € / 100gr
  • Salud Viva Raiz De Suma 125Gr. Sg S/A Vegan
    -30%

    Salud Viva Raiz De Suma 125 g. Sg S/A, vegaaninen

    Normaalihinta €14,75 11,8 € / 100gr
    Alennushinta €14,75 Normaalihinta €21,07
    Säästät: -€6,32
    11,8 € / 100gr
  • Salud Viva Stevia Dried Leaf Powder 100Gr. Bio Sg S/A Vegan
    -5%

    Salud Viva Stevia Kuivattuja lehtiä sisältävä jauhe 100 g. Luomu, Sg S/A, vegaaninen

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,45
    Säästät: -€0,35
    6,1 € / 100gr
  • Salud Viva Mix 7 Mushrooms 100Gr.
    -33%

    Salud Viva - 7 sienilajin sekoitus, 100 g

    Normaalihinta €15,08 15,08 € / 100gr
    Alennushinta €15,08 Normaalihinta €22,67
    Säästät: -€7,59
    15,08 € / 100gr
  • Salud Viva Wild Kelp Klamath 50Gr. Eco
    -25%

    Salud Viva Klamathin villilevä 50 g, luomu

    Normaalihinta €36,79 73,58 € / 100gr
    Alennushinta €36,79 Normaalihinta €49,30
    Säästät: -€12,51
    73,58 € / 100gr
  • Salud Viva Purple Yam Powder 125Gr.
    -30%

    Salud Viva - violetti taro - jauhe 125 g

    Normaalihinta €13,85 11,08 € / 100gr
    Alennushinta €13,85 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€5,94
    11,08 € / 100gr
  • Saludalkalina Triptofran 60 Capsules
    -30%

    Saludalkalina Tryptofaania 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €28,16
    Säästät: -€8,36
    0,33 € / 1ud
  • Saludalkalina Diabemina 85 Capsules
    -21%

    Saludalkalina Diabemina 85 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€4,72
    0,21 € / 1ud
  • Saludalkalina Prostaurin 60 Capsules
    -27%

    Saludalkalina Prostaurin 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€6,79
    0,31 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Detox 60 Capsules
    -22%

    Saludalkalina Slk Detox 60 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Saludalkalina Slk Digest 45 Capsules
    -16%

    Saludalkalina Slk Digest 45 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€3,25
    0,37 € / 1ud
  • Saludalkalina Magne3 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Magne3 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €19,24
    Säästät: -€4,84
    0,24 € / 1ud
  • Laise Digest 30 Capsules
    -27%

    Laise Digest 30 kapselia

    Normaalihinta €23,92 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,92 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€8,94
    0,8 € / 1ud
  • Ghf Cascara Sagrada 500Mg. 100 Tablets
    -7%

    Ghf Cascara Sagrada 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €4,40 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,34
    0,04 € / 1ud
  • Ghf Passionflower 500Mg. 100 Tablets
    -8%

    Ghf Pasiflora 500 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €3,80 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,31
    0,04 € / 1ud
  • Ghf Sage 500Mg. 100 Tablets
    -10%

    Ghf Salvia 500 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €4,30 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,77
    Säästät: -€0,47
    0,04 € / 1ud
  • Ghf Aloe Vera Juice 1L.
    -36%

    Ghf Aloe vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €11,90 1,19 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,64
    Säästät: -€6,74
    1,19 € / 100ml
  • Ghf Garlic Macerated 500Mg. 110Pearls
    -32%

    Ghf-valmistettu valkosipuliuute 500 mg, 110 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,20
    Säästät: -€2,90
    0,06 € / 1ud
  • Ghf Vinegar Plus 450Mg. 100 Capsules
    -31%

    Ghf Vinagre Plus 450 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,83
    Säästät: -€3,33
    0,08 € / 1ud
  • Mont Star Candifin Ph 60 Capsules
    -20%

    Mont Star Candifin Ph 60 kapselia

    Normaalihinta €32,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €40,33
    Säästät: -€8,03
    0,54 € / 1ud
  • Equisalud Enzimax Gluten Tolerance 50 Capsules
    -34%

    Equisalud Enzimax Gluten Tolerance 50 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€9,88
    0,38 € / 1ud