Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Pranarom Mastic Essential Oil Bio, 5ml
    -32%

    Pranarom Lentisco-eteerinen öljy, luomu, 5 ml

    Normaalihinta €24,60 492,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €35,95
    Säästät: -€11,35
    492,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Juniper Essential Oil Bio, 5ml
    -23%

    Pranarom Luomujalava-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,80 196,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€2,94
    196,0 € / 100ml
  • Pranarom Turmeric Essential Oil Bio, 10ml
    -53%

    Pranarom Luomukurkuma-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €27,78
    Säästät: -€14,68
    131,0 € / 100ml
  • Pranarôm Protect Spray 30 ml
    -24%

    Pranarôm Spray Protect 30 ml

    Normaalihinta €13,10 43,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€4,16
    43,67 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Linidol , 100 ml
    -17%

    Drasanvi Linidol, 100 ml

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€3,42
    17,0 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Phytocyst , 250 ml
    -35%

    Drasanvi Phytocyst, 250 ml

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,25
    Säästät: -€7,75
    5,8 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Sananitos Defences Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Defensas -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,30 5,53 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€4,50
    5,53 € / 100ml
  • Drasanvi Sport Live Max Cla 90 Pearls , 90 Pearls
    -7%

    Drasanvi Sport Live Max Cla 90 kapselia, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€1,26
    0,18 € / 1ud
  • Drasanvi Sport Live D-Tox , 90 tablets
    -14%

    Drasanvi Sport Live D-Tox, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,01 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,01 Normaalihinta €22,23
    Säästät: -€3,22
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Drasanvi Sport Live Vitamin D3 , 90 tablets
    -19%

    Drasanvi Sport Live D3-vitamiini, 90 tablettia

    Normaalihinta €12,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,34
    Säästät: -€2,94
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Purity Bio , 30 ml
    -32%

    Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Pureza Bio, 30 ml

    Normaalihinta €13,30 44,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,55
    Säästät: -€6,25
    44,33 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Vitaroms Nasal Stick , 24 uds
    -5%

    Drasanvi Vitaroms nenätikkuja, 24 kpl

    Normaalihinta €43,20 1,8 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €45,47
    Säästät: -€2,27
    1,8 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Depurasavia, 250ml
    -10%

    Herbalgem Depurasavia, 250 ml

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,26
    Säästät: -€1,66
    5,84 € / 100ml
  • Herbalgem Immunogem, 15ml
    -20%

    Herbalgem Immunogem, 15 ml

    Normaalihinta €14,20 94,67 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,60
    94,67 € / 100ml
  • Herbalgem Memogem 50 ml
    -18%

    Herbalgem Memogem 50 ml

    Normaalihinta €21,60 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€4,60
    43,2 € / 100ml
  • Herbalgem Fir, 15ml
    -17%

    Herbalgem Mänty, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Herbalgem Horse Chestnut 50 ml
    -13%

    Herbalgem Intiankastanja 50 ml

    Normaalihinta €22,30 44,6 € / 100ml
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,73
    Säästät: -€3,43
    44,6 € / 100ml
  •  
  • Herbalgem Fig Tree Drops, 15 ml
    -32%

    Herbalgem Higuera -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €12,90 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€6,15
    0,86 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Serbal 50 ml
    -32%

    Herbalgem Serbal 50 ml

    Normaalihinta €19,10 38,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €28,05
    Säästät: -€8,95
    38,2 € / 100ml
  • Herbalgem Red Vine, 15ml
    -17%

    Herbalgem Punaviini, 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€3,15
    106,0 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo Junior Syrup, 150ml
    -23%

    Herbalgem Propoleo Junior-siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,60 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€2,55
    5,73 € / 100ml
  • Herbalgem Propoleo June Drops, 15ml
    -28%

    Herbalgem Propoleo Junio -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €9,30 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€3,70
    62,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Cumin, 5ml
    -26%

    Pranarom-kumina-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €5,30 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,15
    Säästät: -€1,85
    106,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Citronella Ceylon, 10ml
    -26%

    Pranarom Ceylon-sitronella-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €4,20 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,65
    Säästät: -€1,45
    42,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Cardamom, 5ml
    -28%

    Pranarom Kardemumma-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €12,40 248,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€4,75
    248,0 € / 100ml
  • Pranarom Labrador Tea Essential Oil, 5ml
    -28%

    Pranarom Labradorin teetä sisältävä eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €38,60 772,0 € / 100ml
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €53,45
    Säästät: -€14,85
    772,0 € / 100ml
  • Pranarom Peppermint Essential Oil, 5ml
    -26%

    Pranarom-eteerinen öljy, piparminttu, 5 ml

    Normaalihinta €27,60 552,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €37,10
    Säästät: -€9,50
    552,0 € / 100ml
  • Pranarom Royal Melissa Essential Oil, 5ml
    -27%

    Pranarom: Todellisen sitruunamelissan eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €72,90 1458,0 € / 100ml
    Alennushinta €72,90 Normaalihinta €100,20
    Säästät: -€27,30
    1458,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Pennyroyal Mint, 10ml
    -20%

    Pranarom-eteerinen öljy: piparminttu, 10 ml

    Normaalihinta €7,40 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,90
    74,0 € / 100ml