Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Tongil Pure Pumpkin , 60 pearls
    -23%

    Tongil Puhdas kurpitsa, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€2,84
    0,16 € / 1ud
  •  
  • Tongil Apicol Propolis, 40 Capsules
    -21%

    Tongil Apicol Propolis, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,64
    Säästät: -€3,64
    0,35 € / 1ud
  • Tongil Apicol Jaleton, 20 Vials Of 10 Ml
    -21%

    Tongil Apicol Jaleton, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €23,80 238,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€6,20
    238,0 € / 100ml
  • Tongil Aligel Fort Vital 800 Mg , 55 softgels
    -20%

    Tongil Aligel Fort Vital 800 mg, 55 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€5,60
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Tiagen Defatigating Gel 250 ml
    -20%

    Tiagen väsymystä lievittävä geeli 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,13
    Säästät: -€3,03
    4,84 € / 100ml
  •  
  • Teva Vitactiv 15 Effervescent tablets
    -13%

    Teva Vitactiv 15 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €8,60 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,29
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Terranova Quercetin-Nettle Complex, 50 Capsules
    -35%

    Terranova Quercitina-Ortiga Complex, 50 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €35,24
    Säästät: -€12,34
    0,46 € / 1ud
  • Terpenic Indian Sandalwood Essential Oil, 10 Ml
    -34%

    Terpenic Intian santelipuu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €6,40 64,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €9,63
    Säästät: -€3,23
    64,0 € / 100ml
  • Terpenic Essential Oil Ravintsara Bio , 10 ml
    -21%

    Terpenic Ravintsara-luomueteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €11,80 118,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,03
    Säästät: -€3,23
    118,0 € / 100ml
  •  
  • Terpenic Essential Oil Maritime Pine Bio , 100 ml
    -16%

    Terpenic: Luonnonmukainen merimännyn eteerinen öljy, 100 ml

    Normaalihinta €30,80 30,8 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €36,69
    Säästät: -€5,89
    30,8 € / 100ml
  •  
  • Tegor Tegorsales 7 Magnesium Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 7 magnesiumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Tegor Tegorsales 3 Iron Phosphate, 350 Tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 3 rautafosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €15,50 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,07
    Säästät: -€2,57
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Tegor Tegorsales 11 Silicon, 350 Tablets
    -16%

    Tegor Tegorsales 11 Silicium, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€2,64
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Naturbiox Forte , 20 vials
    -18%

    Tegor Naturbiox Forte, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,80 1,34 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€5,85
    1,34 € / 1ud
  • Tegor H-Pater, 20 Vials
    -8%

    Tegor H-Pater, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,10 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,28
    Säästät: -€2,18
    1,21 € / 1ud
  • Tegor Fito Colest , 60 capsules
    -9%

    Tegor Fito Colest, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,74
    Säästät: -€2,04
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Esculter Nº 3 , 20 vials
    -10%

    Tegor Esculter nro 3, 20 ampullia

    Normaalihinta €75,00 3,75 € / 1ud
    Alennushinta €75,00 Normaalihinta €83,31
    Säästät: -€8,31
    3,75 € / 1ud
  • Tegor Esculter No. 1 2 , 40 tablets
    -10%

    Tegor Esculter nro 1 2, 40 tablettia

    Normaalihinta €55,72 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €55,72 Normaalihinta €61,91
    Säästät: -€6,19
    1,39 € / 1ud
  •  
  • Tegor Equilibrium Emo , 60 capsules
    -14%

    Tegor Equilibrium Emo, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,41
    Säästät: -€3,91
    0,39 € / 1ud
  •  
  • Tegor Curcumin 3 , 30 tablets
    -25%

    Tegor Curcumin 3, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,90 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,92
    Säästät: -€7,02
    0,7 € / 1ud
  • Tegor Bilinea A Pro , 40 capsules
    -5%

    Tegor Bilinea A Pro, 40 kapselia

    Normaalihinta €41,00 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €41,00 Normaalihinta €43,16
    Säästät: -€2,16
    1,03 € / 1ud
  • Tegor Acidur , 60 capsules
    -10%

    Tegor Acidur, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€2,01
    0,3 € / 1ud
  • Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablettia
    -29%

    Cefak Cefasel 100 Nutri, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €29,80
    Säästät: -€8,60
    0,35 € / 1ud
  • Sura Vitas Zinc Pvh Chelated 25 Mg , 100 capsules
    -8%

    Sura Vitas kelatoitu sinkki (Pvh) 25 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€1,46
    0,16 € / 1ud
  • Sura Vitas Vital Capillary , 30 pearls
    -5%

    Sura Vitas Vital Capilar, 30 kapselia

    Normaalihinta €44,20 1,47 € / 1ud
    Alennushinta €44,20 Normaalihinta €46,53
    Säästät: -€2,33
    1,47 € / 1ud
  • Sura Vitas Prosta 30 pearls , 30 pearls
    -18%

    Sura Vitas Prosta 30 kapselia, 30 kapselia

    Normaalihinta €43,70 1,46 € / 1ud
    Alennushinta €43,70 Normaalihinta €53,46
    Säästät: -€9,76
    1,46 € / 1ud
  • Sura Vitas Omega7+ , 30 pearls
    -12%

    Sura Vitas Omega7+ , 30 kapselia

    Normaalihinta €39,50 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €45,10
    Säästät: -€5,60
    1,32 € / 1ud
  • Sura Vitas Msm 850Mg , 90 capsules
    -24%

    Sura Vitas MSM 850 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €34,32
    Säästät: -€8,32
    0,29 € / 1ud
  • Sura Vitas Lapacho Pau Darco , 50 ml
    -14%

    Sura Vitas Lapacho Pau Darco, 50 ml

    Normaalihinta €19,40 38,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €22,68
    Säästät: -€3,28
    38,8 € / 100ml
  • Sura Vitas L Arginine 500 Mg , 50 capsules
    -15%

    Sura Vitas L-arginiini 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,66
    Säästät: -€2,76
    0,32 € / 1ud