• Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Purity Bio , 30 ml
-32%

Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Pureza Bio, 30 ml

SKU-koodiVI8436601100245
Puhdistava seos, joka pitää ilman puhtaana ja raikkaana.
Normaalihinta €13,30 44,33 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,55
Säästät: -€6,25
44,33 € / 100ml
Drasanvi Vitaroms Synergy Diffusion Purity Bio , 30 ml
Drasanvi Vitaroms Sinergia Difusion Pureza Bio, 30 ml
Normaalihinta €13,30 44,33 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,55
Säästät: -€6,25
44,33 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 

Tuoksusynergiat yhdistävät erilaisia eteerisiä öljyjä luodakseen miellyttävän ja puhtaan ilmapiirin, ja ne vapauttavat erilaisia tuoksunoteja, jotka tuovat mukavan hyvinvoinnin tunteen.