• Salus Immunoprotect 250ml.
-35%

Salus Immunoprotect 250 ml.

SKU-koodiSA4004148348662
Salus Immunoprotect on 250 ml:n tuote, joka auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa suojaamaan kehoa sairauksilta ja edistää hyvää terveyttä. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat vahvistaa immuunijärjestelmäänsä luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €18,60 7,44 € / 100ml
Alennushinta €18,60 Normaalihinta €28,51
Säästät: -€9,91
7,44 € / 100ml
Salus Immunoprotect 250ml.
Salus Immunoprotect 250 ml.
Normaalihinta €18,60 7,44 € / 100ml
Alennushinta €18,60 Normaalihinta €28,51
Säästät: -€9,91
7,44 € / 100ml

 

 
Salus Immunoprotect on 250 ml:n nestemäinen tuote, jota käytetään ravintolisänä immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, kuten echinaceaa, seljanmarjaa ja C-vitamiinia, jotka auttavat vahvistamaan kehon puolustuskykyä ja suojaamaan sitä sairauksilta ja viruksilta. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat vahvistaa immuunijärjestelmäänsä ja pysyä terveinä.

Käyttöohje

Salus Immunoprotect 250 ml:n annostusohje on 10 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä, mieluiten ennen aamiaista. Tuotetta voidaan nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Sitä suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Vesipitoinen uute (52 %) seuraavista: koko echinacea-kasvi (Echinacea purpurea L. Moench) (24 %), sitruunamelissan lehdet, omenan hedelmät, mintun lehdet, salvian lehdet, rosmariinin lehdet, ruusunmarjan kuori. Hedelmämehutiivisteiden seos (35 %): päärynä, seljanmarja, granaattiomena, karhunvatukka, porkkana, acerola. Vesi, omena- ja luumu-uute, sakeutusaine (garofiinikumi), C-vitamiini (L-askorbiinihappo), E-vitamiini (D-alfa-tokoferyyliasetaatti), sinkki (sinkkisitraatti), B6-vitamiini (pyridoksiinihydrokloridi), seleeni (natriumselenaatti), D-vitamiini (kolekalsiferoli), B12-vitamiini (metyylikobalamiini).