Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Natura Premium Infusion Moringa Eco , 30 units
    -27%

    Natura Premium Infusion Moringa Eco, 30 kpl

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,94
    Säästät: -€3,24
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Physalis Flat Belly Infusion 20 Filters Bio
    -9%

    Physalis Vientre Plano -yrttitee, 20 luomupussia

    Normaalihinta €4,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,45
    0,23 € / 1ud
  • Plameca Pennyroyal Peppermint Whole Bag 50Gr.
    -45%

    Plameca Poleo-minttu, kokonaisia lehtiä, pussi 50 g.

    Normaalihinta €1,80 3,6 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€1,48
    3,6 € / 100gr
  • Plameca Jamaica Flower (Hibiscus), 1 kg
    -6%

    Plameca Jamaikan kukka (hibiskus), 1 kg

    Normaalihinta €19,20 1,92 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,22
    1,92 € / 100gr
  •  
  • Replantea Green Tea Jasmine Organic, 100 g
    -24%

    Replantea Luomujasmiinivihreä tee, 100 g

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€2,85
    8,8 € / 100gr
  •  
  • Replant Thyme Organic, 120 g
    -47%

    Replantea Luomutimjami, 120 g

    Normaalihinta €5,50 4,58 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€4,97
    4,58 € / 100gr
  •  
  • Replantea Organic Red Pu Erh Tea, 100 g
    -39%

    Replantea Luomupu-erh-punatee, 100 g

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €12,82
    Säästät: -€5,02
    7,8 € / 100gr
  • Replantea Marshmallow Infusion Or Organic Hempseed Infusion, 100 g
    -27%

    Replantea: Luonnonmukainen malva- tai sokeriruoko-yrttitee, 100 g

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,87
    7,6 € / 100gr
  • Replantea Natural Defence Infusion Eco, 100 g
    -24%

    Replantea Eco Natural Defenses -yrttitee, 100 g

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€2,85
    8,8 € / 100gr
  •  
  • Replantea Organic Pai Mu Tan White Tea, 50 g
    -27%

    Replantea Pai Mu Tan -luomuvalkoinen tee, 50 g

    Normaalihinta €7,60 15,2 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,87
    15,2 € / 100gr
  •  
  • Replantea Slim Pack Teas With Filter, 3 units
    -25%

    Replantea Slim-teepakkaus suodattimella, 3 kpl

    Normaalihinta €33,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €44,24
    Säästät: -€11,24
    11,0 € / 1ud
  •  
  • Salus Bach Flowers Rescue Infusion, 15 Filters
    -19%

    Salus Flores Bach Rescue -yrttitee, 15 suodatinta

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,41
    Säästät: -€2,01
    0,56 € / 1ud
  •  
  • Santiveri Sanaflor Erbafrial Infusion 20Ud.
    -17%

    Santiveri Sanaflor Erbafrial -yrttitee, 20 kpl

    Normaalihinta €4,30 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,15
    Säästät: -€0,85
    0,22 € / 1ud
  • Soria Natural Manzanilla Dulce Bag 50 gr
    -15%

    Soria Natural Manzanilla Dulce -pussi, 50 g

    Normaalihinta €4,22 8,44 € / 100gr
    Alennushinta €4,22 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€0,77
    8,44 € / 100gr
  • Soria Natural Thyme Bag 50 gr
    -21%

    Soria Natural Timjami, pussi 50 g

    Normaalihinta €1,97 3,94 € / 100gr
    Alennushinta €1,97 Normaalihinta €2,49
    Säästät: -€0,52
    3,94 € / 100gr
  • -40%

    Susaron Adelgasana -yrttitee, 20 pussia.

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,63
    Säästät: -€2,23
    3,4 € / 1ud
  • Tibetan Tea Natural Flavour 84Sbrs.
    -24%

    Tibetan Tea, luonnollinen maku, 84Sbrs.

    Normaalihinta €33,40 33,4 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €43,67
    Säästät: -€10,27
    33,4 € / 1ud
  • Ynsadiet Tähtianis, 50 g
    -5%

    Ynsadiet Tähtianis, 50 g

    Normaalihinta €4,60 9,2 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €4,84
    Säästät: -€0,24
    9,2 € / 100gr
  •  
  • Yogi Tea Yogi Tea Himalaya, 17 Sachets
    -31%

    Yogi Tea Yogi Tea Himalaya, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,06
    Säästät: -€1,56
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Yogi Tea Yogi Tea Green Chai Tea, 17 Sachets Of 30 Gr
    -32%

    Yogi Tea Yogi Tea Vihreä Chai, 17 pussia à 30 g

    Normaalihinta €3,50 11,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,11
    Säästät: -€1,61
    11,67 € / 100gr
  • Yogi Tea Yogi Tea Ginger Tea, 17 X 1,8 Gr
    -32%

    Yogi Tea Yogi Tea Inkivääri, 17 x 1,8 g

    Normaalihinta €3,50 194,44 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,13
    Säästät: -€1,63
    194,44 € / 100gr
  • Yogi Tea Yogi Tea Green Tea Ginger & Lemon, 17 X 1,8 Gr
    -31%

    Yogi Tea Yogi Tea Vihreä tee, inkivääri ja sitruuna, 17 x 1,8 g

    Normaalihinta €3,50 194,44 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,08
    Säästät: -€1,58
    194,44 € / 100gr
  • Yogi Tea Yogi Tea Chili Sweet , 17 units
    -10%

    Yogi Tea Yogi Tea Sweet Chili, 17 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,22
    Säästät: -€0,42
    0,22 € / 1ud
  • Yogi Tea Man Energy 17Infusions. Bio
    -38%

    Yogi Tea Miesten Energia 17 teepussia. Luomu

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€2,24
    3,7 € / 1ud
  • Neo Ginger, 45 capsules
    -27%

    Neo Jengibre, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
    0,2 € / 1ud
  • Dietmed Vomistop 15Cap.
    -34%

    Dietmed Vomistop 15 kapselia

    Normaalihinta €6,99 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €6,99 Normaalihinta €10,64
    Säästät: -€3,65
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Pumpkin Seed Oil , 120 capsules
    -15%

    Equisalud Kurpitsansiemenöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €29,15
    Säästät: -€4,45
    0,21 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Migrasol 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holofit Migrasol 50 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €31,72
    Säästät: -€12,42
    0,39 € / 1ud
  • Farline Lacto B, 30 capsules
    -27%

    Farline Lacto B, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,21
    0,38 € / 1ud
  • Depremium Travelmina Nutrition, 10 capsules
    -15%

    Depremium Travelmina -ravintolisä, 10 kapselia

    Normaalihinta €4,40 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,19
    Säästät: -€0,79
    0,44 € / 1ud