Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Ergonat Evening Primrose 1000 180 Capsules
    -1%

    Ergonat Onagra 1000, 180 kapselia

    Normaalihinta €33,58 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €33,58 Normaalihinta €33,92
    Säästät: -€0,34
    0,19 € / 1ud
  •  
  • Esential Aroms Micoesential Tea Tree & Manuka 10Ml.
    -37%

    Esential Aroms Micoesential Teepuu ja Manuka 10 ml.

    Normaalihinta €15,90 159,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €25,39
    Säästät: -€9,49
    159,0 € / 100ml
  • Arkopharma Forcapil Anti-Ageing Spray , 125 ml
    -16%

    Arkopharma Forcapil ikääntymistä ehkäisevä suihke, 125 ml

    Normaalihinta €21,00 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,90
    16,8 € / 100ml
  • Granero Green Clay Bag , 1 kg
    -16%

    Granero Arcilla Verde -pussi, 1 kg

    Normaalihinta €4,60 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,89
    0,46 € / 100gr
  •  
  • Ioox Fortrix -pussit, 3 x 20 yksittäisannosta
    -21%

    Ioox Fortrix -pussit, 3 x 20 yksittäisannosta

    Normaalihinta €49,90 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €49,90 Normaalihinta €63,36
    Säästät: -€13,46
    0,83 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Biotin , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Biotiini, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,90
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Silica Complete (Hair, Skin & Nails) , 60 capsules
    -14%

    Lamberts Silica Complete (hiukset, iho ja kynnet), 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,15
    Säästät: -€4,35
    0,46 € / 1ud
  • Lily Aloe Vera Gel, 946 ml
    -11%

    Lily Aloe Vera -geeli, 946 ml

    Normaalihinta €21,90 2,32 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,73
    Säästät: -€2,83
    2,32 € / 100ml
  • Mayla Pharma Plenocapil , 60 capsules
    -23%

    Mayla Pharma Plenocapil, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €36,96
    Säästät: -€8,46
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Naturcid Rue Plant 50Gr.
    -26%

    Naturcid Ruda -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,30 4,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€0,80
    4,6 € / 100gr
  •  
  • Novadiet Capilare Anti-Hair Loss 120 Capsules
    -44%

    Novadiet Capilare hiustenlähtöä ehkäisevä valmiste, 120 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €33,86
    Säästät: -€14,86
    0,16 € / 1ud
  •  
  • Nutergia Bilein , 60 capsules
    -14%

    Nutergia Bileina, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €21,52
    Säästät: -€3,12
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Plameca Malva Real Flower , 25 gr
    -5%

    Plameca Malva Real Flor, 25 g

    Normaalihinta €4,40 17,6 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
    17,6 € / 100gr
  • Robis Hair, Skin & Nails 60 Organic Capsules
    -37%

    Robis Hiukset, iho ja kynnet 60 kapselia, luomutuote

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €22,74
    Säästät: -€8,44
    0,24 € / 1ud
  • Santiveri Multivigor Hair Nails And Skin 48Comp.
    -14%

    Santiveri Multivigor hiukset, kynnet ja iho, 48 tablettia

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€1,85
    11,1 € / 1ud
  • Santiveri Calendula Cream 50Ml. Bio
    -12%

    Santiveri Calendula-voide 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,90 23,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,60
    23,8 € / 100ml
  • Simildiet Xtra Skin Firming 50Ml.
    -21%

    Simildiet Xtra Skin Firming 50 ml.

    Normaalihinta €50,70 101,4 € / 100ml
    Alennushinta €50,70 Normaalihinta €64,29
    Säästät: -€13,59
    101,4 € / 100ml
  • Soria Natural Drenamas, 500 Ml
    -10%

    Soria Natural Drenamas, 500 ml

    Normaalihinta €17,82 3,56 € / 100ml
    Alennushinta €17,82 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€1,98
    3,56 € / 100ml
  •  
  • Sotya-oluthiiva 500 mg, 250 tablettia
    -26%

    Sotya-oluthiiva 500 mg, 250 tablettia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,25
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Alpha Herbal Betaine + Pepsin 60 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Betaiini + Pepsini 60 kapselia

    Normaalihinta €19,69 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,69 Normaalihinta €26,38
    Säästät: -€6,69
    0,33 € / 1ud
  • Alpha Herbal Sea Buckthorn Omega 7 90Pearls
    -25%

    Alfa Herbal Keltapiikkipensas Omega 7 90 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€6,85
    0,22 € / 1ud
  • Alpha Herbal Activated Vegetable Carbon 60 Vegan Capsules
    -20%

    Alfa Herbal Kasvipohjainen aktiivihiili 60 kapselia, vegaaninen

    Normaalihinta €8,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€2,15
    0,15 € / 1ud
  • Aldous Bio Probiotics With Vitamins In Gummies , 120 Gummies
    -9%

    Aldous Bio -probiootit ja vitamiinit karkkeina, 120 karkkia

    Normaalihinta €17,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€1,77
    0,15 € / 1ud
  • Artesania Plantisox (Biox) (Worms) Syrup 250Ml
    -33%

    Artesania Plantisox (Biox) (matoja) siirappi 250 ml

    Normaalihinta €15,70 6,28 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €23,56
    Säästät: -€7,86
    6,28 € / 100ml
  • Atika Pyrocalm 18Sticks.
    -11%

    Atika Pirocalm 18 tikkuja.

    Normaalihinta €19,70 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€2,50
    1,09 € / 1ud
  • Atika Calmacare 60 Capsules
    -25%

    Atika Calmacare 60 kapselia

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €38,87
    Säästät: -€9,77
    0,49 € / 1ud
  • B'Green Probiosym, 10 capsules
    -41%

    B'Green Probiosym, 10 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€4,05
    0,59 € / 1ud
  • Dietmed Gastopan , 50 ml
    -5%

    Dietmed Gastopan, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €15,72
    Säästät: -€0,82
    29,8 € / 100ml
  • Dietmed Gastopan Plus 30Comp.
    -38%

    Dietmed Gastopan Plus 30 tablettia

    Normaalihinta €17,40 17,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €27,84
    Säästät: -€10,44
    17,4 € / 1ud
  • Dietmed Artichoke + Milk Thistle Plus 500ml.
    -10%

    Dietmed Artisoka + Mariantti Plus 500 ml.

    Normaalihinta €20,30 4,06 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€2,30
    4,06 € / 100ml