Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Herbaldi Anis Verde Seeds 90Gr.
    -35%

    Herbaldi Vihreä Anis -siemenet 90 g.

    Normaalihinta €2,90 3,22 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€1,59
    3,22 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herb Peppermint Leaf 15Gr.
    -35%

    Herbaldi-minttu, piparmintun lehdet, 15 g.

    Normaalihinta €1,90 12,67 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,94
    Säästät: -€1,04
    12,67 € / 100gr
  • Herbaldi Star Anise Herb 1Kg.
    -16%

    Herbaldi Tähtianis 1 kg.

    Normaalihinta €45,50 4,55 € / 100gr
    Alennushinta €45,50 Normaalihinta €54,05
    Säästät: -€8,55
    4,55 € / 100gr
  • Herbaldi Te Puerh Red 90Gr.
    -34%

    Herbaldi Te Puerh Rojo 90 g.

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,88
    Säästät: -€1,98
    4,33 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herbal Herb Olive Leaf Crushed 50Gr.
    -38%

    Herbaldi-yrtti, oliivipuu, silputtu lehti, 50 g.

    Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,76
    Säästät: -€1,06
    3,4 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Fennel Herb Seed 1Kg.
    -18%

    Herbaldi-fenkolinsiemenet, 1 kg.

    Normaalihinta €17,50 1,75 € / 100gr
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€3,83
    1,75 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Herb Green Aniseed 1Kg.
    -8%

    Herbaldi Vihreä aniksen yrtti 1 kg.

    Normaalihinta €24,10 2,41 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,01
    2,41 € / 100gr
  • Herbaldi White Tea 50Gr.
    -37%

    Herbaldi Te Blanco 50 g

    Normaalihinta €3,50 7,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,52
    Säästät: -€2,02
    7,0 € / 100gr
  • Herbaldi Fenugreek Herb Powder 1Kg.
    -27%

    Herbaldi Alholvas-yrttijauhe 1 kg.

    Normaalihinta €12,90 1,29 € / 100gr
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,83
    1,29 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Ginkgo Biloba Herb Crushed 1Kg.
    -10%

    Herbaldi Ginkgo biloba -jauhe 1 kg.

    Normaalihinta €29,10 2,91 € / 100gr
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€3,11
    2,91 € / 100gr
  •  
  • Helps Balance Relax Eco, 20 yrttiteepussia
    -9%

    Helps Balance Relax Eco, 20 yrttiteepussia

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,45
    4,6 € / 1ud
  •  
  • Helps Balance -ekologinen aniksen irtotavara, 80 g
    -6%

    Helps Balance -ekologinen aniksen irtotavara, 80 g

    Normaalihinta €6,20 7,75 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,43
    7,75 € / 100gr
  •  
  • Helps Balance -melissa-irtotavara, 60 g
    -5%

    Helps Balance -melissa-irtotavara, 60 g

    Normaalihinta €5,60 9,33 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,29
    9,33 € / 100gr
  • Helps Balance Boldo-irtotavara, 50 g
    -7%

    Helps Balance Boldo-irtotavara, 50 g

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,31
    7,8 € / 100gr
  • Helps Balance -yrttitee, 60 g
    -7%

    Helps Balance -yrttitee, 60 g

    Normaalihinta €4,30 7,17 € / 100gr
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,33
    7,17 € / 100gr
  • Helps Balance -pakkaus, vihreää nokkosta, 50 g
    -5%

    Helps Balance -pakkaus, vihreää nokkosta, 50 g

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,22
    8,4 € / 100gr
  • Helps Balance Bulk Bag Milk Thistle Seed Eco , 100 g
    -8%

    Helps Balance -luonnonmukaiset maitokardion siemenet irtotavarana, 100 g

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 100gr
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,55
    6,5 € / 100gr
  • Hilefarma +Bust Infusion 20Inf.
    -26%

    Hilefarma +Bust-infuusio 20Inf.

    Normaalihinta €10,00 10,0 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,59
    Säästät: -€3,59
    10,0 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Boldo, 25 Filters
    -18%

    Infutisa Boldo, 25 suodatinta

    Normaalihinta €2,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,42
    Säästät: -€0,62
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Infutisa Ginkgo Biloba Infusion 25Bags
    -8%

    Infutisa Ginkgo Biloba -yrttitee, 25 pussia

    Normaalihinta €2,70 2,7 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,25
    2,7 € / 1ud
  • Infutisa Black Tea Ceylan 25Pouches
    -19%

    Infutisa Ceylon-musta tee, 25 pussia

    Normaalihinta €2,20 2,2 € / 1ud
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,73
    Säästät: -€0,53
    2,2 € / 1ud
  • Iswari Mix Omega 3 Original, 250G
    -29%

    Iswari Mix Omega 3 Original, 250 g

    Normaalihinta €5,20 2,08 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€2,17
    2,08 € / 100gr
  • Josenea Manzanilla Bag 25Gr.
    -26%

    Josenea Manzanilla -pussi, 25 g

    Normaalihinta €3,70 14,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,30
    14,8 € / 100gr
  • Josenea Lemon Balm-Lime- Ivybalm 10Pyramids Envelopes Bio
    -24%

    Josenea Melisa-Tila-Hierbaluisa 10 kpl, bio-pakkaus

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,91
    Säästät: -€1,41
    4,5 € / 1ud
  • La Leonesa Anis, 10 pyramidimuotoista teepussia
    -11%

    La Leonesa Anis, 10 pyramidimuotoista teepussia

    Normaalihinta €1,60 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €1,79
    Säästät: -€0,19
    1,6 € / 1ud
  • La Leonesa Kassel -musta tee, 10 pyramidipussia
    -13%

    La Leonesa Kassel -musta tee, 10 pyramidipussia

    Normaalihinta €1,30 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €1,49
    Säästät: -€0,19
    1,3 € / 1ud
  • El Naturalista Herbanilo, Herbal Blend, 100 G
    -5%

    El Naturalista Herbanilo, yrttiseos, 100 g

    Normaalihinta €26,20 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€1,38
    26,2 € / 100gr
  • El Naturalista Herbotrico, Herbal Blend, 100 G
    -10%

    Herbotrico-luonnontuote, yrttiseos, 100 g

    Normaalihinta €24,80 24,8 € / 100gr
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€2,68
    24,8 € / 100gr
  • El Naturalista Rubesen, Herbal Blend, 100 G
    -29%

    El Naturalista Rubesen, kasviseos, 100 g

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €27,48
    Säästät: -€7,88
    19,6 € / 100gr
  • Natura Premium Matcha Tea Uji Bio , 30 g
    -18%

    Natura Premium Uji-matcha-tee, luomu, 30 g

    Normaalihinta €3,90 13,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,84
    13,0 € / 100gr