Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Dietmed Acidophilus 60Comp.
    -15%

    Dietmed Acidophilus 60 tablettia

    Normaalihinta €6,48 6,48 € / 1ud
    Alennushinta €6,48 Normaalihinta €7,63
    Säästät: -€1,15
    6,48 € / 1ud
  •  
  • Dietisa Edensan 05 Digestion , 20 filters
    -10%

    Dietisa Edensan 05 Ruoansulatus, 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,91
    Säästät: -€0,61
    0,27 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Kelp 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holofit Kelp 50 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,90
    0,12 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Helikopil 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Helikopil 50 kapselia

    Normaalihinta €25,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €41,54
    Säästät: -€16,44
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holomega Berberine With Lipoic Acid 180 Capsules
    -36%

    Equisalud Holomega Berberiini ja lipoiinihappo 180 kapselia

    Normaalihinta €93,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €93,30 Normaalihinta €145,97
    Säästät: -€52,67
    0,52 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holomega Ocular 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Ocular 50 kapselia

    Normaalihinta €30,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €49,85
    Säästät: -€19,25
    0,61 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holomega Caprylic Acid 50 Capsules
    -35%

    Equisalud Holomega Kapryylihappo 50 kapselia

    Normaalihinta €21,31 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,31 Normaalihinta €32,96
    Säästät: -€11,65
    0,43 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Methylated B-Complex 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Holovit Metyloitu B-vitamiinikompleksi 50 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €34,43
    Säästät: -€12,83
    0,43 € / 1ud
  • Equisalud Enzimax Gluten Tolerance 50 Capsules
    -34%

    Equisalud Enzimax Gluten Tolerance 50 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€9,88
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Erlingen Base Defined 803 60 Tablets
    -30%

    Erlingen Base Definido 803 60 tablettia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €40,71
    Säästät: -€12,21
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30Cap.
    -12%

    Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€2,82
    0,66 € / 1ud
  •  
  • Ghf Vinegar Plus 450Mg. 100 Capsules
    -31%

    Ghf Vinagre Plus 450 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,83
    Säästät: -€3,33
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 Capsules
    -26%

    Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €38,57
    Säästät: -€9,97
    0,48 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix For St 9 , 50 ml
    -17%

    Intersa Phytobiopole Mix Para St 9, 50 ml

    Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,81
    27,0 € / 100ml
  • Integralia Aloe Vera Plus 100 Capsules
    -42%

    Integralia Aloe Vera Plus 100 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€9,20
    0,13 € / 1ud
  • Integralia Iron Plus 30 Capsules
    -38%

    Integralia Hierro Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€4,60
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Curcuma Flex 20Vials
    -44%

    Integralia Curcuma Flex 20 ampullia

    Normaalihinta €17,40 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €31,10
    Säästät: -€13,70
    0,87 € / 1ud
  • Lamberts Fema 45+ 180 Tablets
    -26%

    Lamberts Fema 45+ 180 tablettia

    Normaalihinta €40,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €40,50 Normaalihinta €54,74
    Säästät: -€14,24
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Florisene 90 Tablets
    -14%

    Lamberts Florisene 90 tablettia

    Normaalihinta €36,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €36,10 Normaalihinta €42,10
    Säästät: -€6,00
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Laise Digest 30 Capsules
    -27%

    Laise Digest 30 kapselia

    Normaalihinta €23,92 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,92 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€8,94
    0,8 € / 1ud
  • Chicory Lime 500Gr. Bio Vegan
    -21%

    Lima-sikuri 500 g, luomu, vegaaninen

    Normaalihinta €7,50 1,5 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€1,94
    1,5 € / 100gr
  • Mederi Integrative Nutrition Coenzyme Q10 60Cap.
    -5%

    Mederi Integratiivinen ravitsemus Koentsyymi Q10 60 kapselia.

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €36,84
    Säästät: -€1,84
    0,58 € / 1ud
  • Mederi Integrative Nutrition Spirulina & Chlorella Eco 500Comp.
    -5%

    Mederi Integratiivinen ravitsemus Spirulina & Chlorella Eco 500 tablettia

    Normaalihinta €65,70 65,7 € / 1ud
    Alennushinta €65,70 Normaalihinta €69,16
    Säästät: -€3,46
    65,7 € / 1ud
  • Naturando Zanza Free Mosquitoes 30 Capsules
    -45%

    Naturando Zanza Free Mosquitos 30 kapselia

    Normaalihinta €7,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€6,10
    0,25 € / 1ud
  • Physalis Dandelion Extract Taraxacum O. 100Ml. Bio
    -41%

    Physalis-uute, voikukka (Taraxacum O.), 100 ml, luomu

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,26
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Detox+ 30 Tablets
    -41%

    Physalis Detox+ 30 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€8,83
    0,42 € / 1ud
  • Phytovit Lombritox 250Ml.
    -33%

    Phytovit Lombritox 250Ml.

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€6,96
    5,76 € / 100ml
  • Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Inkivääri 600 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantis Rumex 2 Digestive Bottle , 80 g
    -19%

    Plantis Rumex 2 Digestivo -purkki, 80 g

    Normaalihinta €5,00 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,17
    Säästät: -€1,17
    6,25 € / 100gr
  • Plameca Frangula Crushed Bag 100Gr.
    -37%

    Plameca Jauhettu frangula, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,43
    Säästät: -€2,03
    3,4 € / 100gr