Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Aboca Neobianacid Lemon, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Neobianacid Sitruuna, 45 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,10
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,42 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,42 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Pharysol Cough 170 ml
    -5%

    Pharysol Yskä 170 ml

    Normaalihinta €9,30 5,47 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€0,50
    5,47 € / 100ml
  • Neo Cordyceps, 60 Capsules
    -5%

    Neo Cordyceps, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,10 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €41,16
    Säästät: -€2,06
    0,65 € / 1ud
  •  
  • Natura Essenziale Valeriana Leo 90 tablets
    -42%

    Natura Essenziale Valeriana Leo 90 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €19,07
    Säästät: -€8,07
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Forté Pharma Melatonin Flash 1900 30 tablets
    -21%

    Forté Pharma Melatonina Flash 1900, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,99 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,99 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€2,58
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Aboca Sedivitax Advanced Drops, 30 ml
    -20%

    Aboca Sedivitax Advanced -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €9,50 31,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€2,40
    31,67 € / 100ml
  • Sotya Ashwagandha, 60 Capsules
    -18%

    Sotya Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,30 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€1,78
    0,14 € / 1ud
  • Naturlider Permea Total , 300 g
    -5%

    Naturlider Permea Total, 300 g

    Normaalihinta €43,50 14,5 € / 100gr
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €45,79
    Säästät: -€2,29
    14,5 € / 100gr
  •  
  • Bio3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte Bottle 360 g
    -19%

    Bio3 Kollageeni + hyaluronihappo + magnesium forte, 360 g:n purkki

    Normaalihinta €18,30 5,08 € / 100gr
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €22,55
    Säästät: -€4,25
    5,08 € / 100gr
  •  
  • Eladiet Regen & Dol Uc Ii 40Mg, 30 tablets
    -29%

    Eladiet Regen & Dol Uc II 40 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €20,54 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,54 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€8,41
    0,68 € / 1ud
  •  
  • Himalaya Rumalaya Gel 50Gr.
    -10%

    Himalaya Rumalaya -geeli 50 g.

    Normaalihinta €5,30 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,90
    Säästät: -€0,60
    10,6 € / 100gr
  •  
  • Nauserin 30 tablets
    -20%

    Nauserina 30 tablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,25
    0,29 € / 1ud
  • Botanicapharma Aloe Vera, 120 Tablets
    -34%

    Botánicapharma Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €9,50 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€4,85
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Garcinia Cambogia, 90 Capsules
    -25%

    Sotya Garcinia Cambogia, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,00 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,32
    Säästät: -€1,32
    0,04 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Bilberry, 40 capsules
    -17%

    Arkopharma Arkocápsulas - mustikka, 40 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€1,50
    0,18 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 30 Capsules
    -22%

    Aboca Coligas Fast, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,33 € / 1ud
  • Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules
    -24%

    Aboca Finocarbo Plus Suoliston kaasut, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€4,90
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Botanicapharma Plum Fibre + Pectin, 100 Tablets
    -32%

    Botánicapharma Luumukuitu + pektini, 100 tablettia

    Normaalihinta €5,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,70
    0,06 € / 1ud
  •  
  • ActiveComplex® Vit. D 40 mcg. 1600 IU, 80 pearls
    -21%

    ActiveComplex® D-vitamiini 40 mcg, 1600 IU, 80 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,70
    Säästät: -€3,30
    0,16 € / 1ud
  • Neo Manganeso, 50 kapselia
    -27%

    Neo Manganeso, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Noefar Liberum Forte New Formula , 80 tablets
    -19%

    Noefar Liberum Forte, uusi koostumus, 80 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,77
    Säästät: -€1,87
    0,1 € / 1ud
  • Inmunoferon Flulenza Throat Spray 20 ml
    -16%

    Inmunoferon Flulenza kurkkusuihke 20 ml

    Normaalihinta €9,10 45,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,81
    Säästät: -€1,71
    45,5 € / 100ml
  • Exeltis Hc Lit-Control Ph Down, Pack 3x60 Capsules
    -17%

    Exeltis Hc Lit-Control Ph Down, 3 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €90,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €90,00 Normaalihinta €108,90
    Säästät: -€18,90
    0,5 € / 1ud
  • Pranarom Rose Hip Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom ruusunmarjan kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€4,95
    24,4 € / 100ml
  • Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 60 capsules
    -29%

    Pranarom: Mustakuminan kasviöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€6,75
    0,28 € / 1ud
  • Pranarom Digestarom Digest Transit, 10 Sachets
    -45%

    Pranarom Digestarom Digest Transit, 10 pussia

    Normaalihinta €7,40 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€6,05
    0,74 € / 1ud
  • Pure Omega Natural Dha Pregnancy & Lactation 60Pearls
    -10%

    Puro Omega Natural DHA Raskaus ja imetys 60 kapselia

    Normaalihinta €31,50 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €34,91
    Säästät: -€3,41
    0,53 € / 1ud
  • Kneipp Sleep Complet, 60 Tablets
    -5%

    Kneipp Sueño Complet, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€0,84
    0,27 € / 1ud
  • Soria Natural Ext. Passionflower Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Pasiflora Xxi -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,90 19,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,10
    19,8 € / 100ml