Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Eladiet Jelly Kids Sweet Dreams With Melatonin, 250 ml
    -25%

    Eladiet Jelly Kids – Hyviä unia melatoniinilla, 250 ml

    Normaalihinta €11,60 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,80
    4,64 € / 100ml
  •  
  • ALAsod Pack, 2 x 20 Tablets
    -10%

    ALAsod-pakkaus, 2 x 20 tablettia

    Normaalihinta €48,50
    Alennushinta €48,50 Normaalihinta €53,80
    Säästät: -€5,30
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€5,89
    7,72 € / 100ml
  • Nutergia Ergyflex 6 Gr , 30 sachets
    -19%

    Nutergia Ergyflex 6 g, 30 pussia

    Normaalihinta €35,50 591,67 € / 100gr
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €43,74
    Säästät: -€8,24
    591,67 € / 100gr
  •  
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Piernas Ligeras, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,71
    Säästät: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Visaid Press, 90 Capsules
    -9%

    Visaid Press, 90 kapselia

    Normaalihinta €44,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €44,90 Normaalihinta €49,16
    Säästät: -€4,26
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil, 60 capsules
    -28%

    Lamberts Omega 3 Ultra - puhdas kalaöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €47,30
    Säästät: -€13,10
    0,57 € / 1ud
  • Natura Premium Stevia Leaf Powder Bio , 125 g
    -7%

    Natura Premium Stevia -jauhettu lehti, luomu, 125 g

    Normaalihinta €5,80 4,64 € / 100gr
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,21
    Säästät: -€0,41
    4,64 € / 100gr
  • Legasil 30 film-coated tablets
    -14%

    Legasil 30 päällystettyä tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€2,92
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablets
    -27%

    Eladiet Sen Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €4,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,77
    0,08 € / 1ud
  •  
  • Vicks Formula Natura Dry & Productive Cough, 140 ml
    -42%

    Vicks Formula Natura – kuiva ja yskivä yskä, 140 ml

    Normaalihinta €7,80 5,57 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€5,62
    5,57 € / 100ml
  •  
  • Natura Premium Rosemary Essential Oil Cineol Bio , 10 ml
    -26%

    Natura Premium -rosmariini-cineoli-eteerinen öljy (luomu), 10 ml

    Normaalihinta €3,40 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€1,21
    34,0 € / 100ml
  •  
  • Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml
    -16%

    Pranarom Aromaderm Labiarom Lip Gel Labiarom, 5ml

    Normaalihinta €8,30 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,59
    166,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Night Drops 20 ml
    -27%

    Bach Rescue Night -tipat 20 ml

    Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,79
    Säästät: -€7,79
    105,0 € / 100ml
  • Zenex, 30 capsules
    -20%

    Zenex, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,73
    Säästät: -€6,43
    0,88 € / 1ud
  • Dietmed Inflamil, 60 Tablets
    -28%

    Dietmed Inflamil, 60 tablettia

    Normaalihinta €11,70 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €16,14
    Säästät: -€4,44
    0,2 € / 1ud
  • Ana Maria LaJusticia Soya Lecithin, 300 pearls
    -13%

    Ana Maria LaJusticia Soijalecitiini, 300 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€3,35
    0,08 € / 1ud
  • Tongil Nivelcol Savings Format , 120 capsules
    -12%

    Tongil Nivelcol säästöpakkaus, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €27,76
    Säästät: -€3,46
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Enerzona Omega 3 Rx Liquid 3 Bottles X 33,3 Ml, Pack Of 2
    -13%

    Enerzona Omega 3 Rx -nestemäinen, 3 pulloa à 33,3 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €66,80 100,3 € / 100ml
    Alennushinta €66,80 Normaalihinta €76,78
    Säästät: -€9,98
    100,3 € / 100ml
  •  
  • Neo Mico Hep, 60 capsules
    -8%

    Neo Mico Hep, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €39,45
    Säästät: -€3,05
    0,61 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Ginger & Lemon 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomutee, inkivääri ja sitruuna, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Infutisa Adellax , 25 filters
    -26%

    Infutisa Adellax, 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,30 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,17
    0,13 € / 1ud
  • Bie3 ObesiBLOC Chitosan 500 mg 80 capsules
    -7%

    Bie3 ObesiBLOC Kitosaani 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
  • Bio3 Flat Belly Flat Belly 24 Soluble Sticks
    -14%

    Bio3 Litteä vatsa 24 liukenevaa pikkupalaa

    Normaalihinta €15,10 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€2,38
    0,63 € / 1ud
  • Santiveri Kavagas 20Cap.
    -40%

    Santiveri Kavagas 20 kpl.

    Normaalihinta €11,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€7,79
    0,58 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 3x70 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid, 3 x 70 tablettia

    Normaalihinta €51,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €51,30 Normaalihinta €64,50
    Säästät: -€13,20
    0,24 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules
    -16%

    Aboca Lenodiar Adult, 20 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Lax Forte 850 Mg , 30 tablets
    -8%

    Trepatdiet Colon Cleanse Lax Forte 850 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,09
    Säästät: -€1,39
    15,7 € / 1ud
  • BRONCHOTOS Pediatric Syrup 200 ml
    -5%

    BRONCHOTOS lasten siirappi 200 ml

    Normaalihinta €6,80 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    3,4 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Concentrated Spray, 30 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 30 ml

    Normaalihinta €9,80 32,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,10
    32,67 € / 100ml