Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Sakai Cat's Claw , 60 capsules
    -8%

    Sakai Uña Gato, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,54
    Säästät: -€1,04
    0,19 € / 1ud
  •  
  • Sotya Vinegar Plus, 100 Capsules Of 550 Mg
    -36%

    Sotya Vinagre Plus, 100 kapselia à 550 mg

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€2,80
    0,05 € / 1ud
  • Solnatural Spirulina Bio Tablets, 200 Tablets
    -5%

    Solnatural Spirulina -luomutabletit, 200 tablettia

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,48
    9,2 € / 1ud
  • Tongil Nivelvigor 40 Capsules
    -14%

    Tongil Nivelvigor 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€3,00
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Aboca Golamir 2Act Throat Spray, 30 ml
    -21%

    Aboca Golamir 2Act kurkkusuihke, 30 ml

    Normaalihinta €10,80 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€2,80
    36,0 € / 100ml
  •  
  • Aboca Golamir 2Act Alcohol-Free Throat Spray, 30 ml
    -22%

    Aboca Golamir 2Act alkoholiton kurkkusuihke, 30 ml

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€2,90
    34,33 € / 100ml
  •  
  • Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml

    Normaalihinta €12,10 9,68 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€3,80
    9,68 € / 100ml
  • Aboca Golamir 2ACT, 20 Tablets
    -25%

    Aboca Golamir 2ACT, 20 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,48
    Säästät: -€5,28
    0,41 € / 1ud
  • Faricron , 2X30 Tablets
    -29%

    Faricron, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €26,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €37,48
    Säästät: -€10,88
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Farline Propolis Spray with Honey, Thyme and Vitamin C
    -32%

    Farline-suihke, jossa on propolisia, hunajaa, timjamia ja C-vitamiinia

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €10,46
    Säästät: -€3,36
    7,1 € / 1ud
  •  
  • Intersa Aringil (Faringil) (Pharyngitis,Aphonia,Cough) 30 Tablets
    -10%

    Intersa Aringil (Faringil) (nielutulehdus, äänen menetys, yskä), 30 tablettia

    Normaalihinta €10,80 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,98
    Säästät: -€1,18
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Lcn Inmunorespir , 40 capsules
    -27%

    Lcn Inmunorespir, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€3,56
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Phytovit Apisnat Propolis Green 20Ml.
    -28%

    Phytovit Apisnat Propolis Green 20 ml.

    Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,19
    Säästät: -€8,19
    105,0 € / 100ml
  • Pinisan Pinosan -siirappi, 250 ml
    -10%

    Pinisan Pinosan -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €10,60 4,24 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€1,18
    4,24 € / 100ml
  • Reva Pharycalm Herbal Sore Throat 24 Tablets
    -34%

    Reva Pharycalm Herbal kurkkukipu 24 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€6,58
    0,54 € / 1ud
  • Rinastel Aloe V Chamomile Nasal Spray, 3X125 Ml
    -11%

    Rinastel Aloe V Kamomilla -nenäsumute, 3 x 125 ml

    Normaalihinta €21,60 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,39
    Säästät: -€2,79
    5,76 € / 100ml
  • Salus Alpenkraft Respiratory V.250Ml
    -38%

    Salus Alpenkraft V. Hengitystiet 250 ml

    Normaalihinta €15,20 6,08 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€9,27
    6,08 € / 100ml
  • Sediflu Throat 15 Pasti
    -5%

    Sediflu Kurkkupastillit 15 kpl

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 1ud
  •  
  • Specchiaso Effervescent Influepid, 20 Tablets
    -28%

    Specchiaso Efervescente Influepid, 20 tablettia

    Normaalihinta €10,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€4,04
    0,51 € / 1ud
  •  
  • Trepatdiet-Esi Propolaid Propolgola Forte With Alcohol Spray 20Ml
    -33%

    Trepatdiet-Esi Propolaid Propolgola Forte -alkoholipitoinen suihke 20 ml

    Normaalihinta €15,90 79,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€7,74
    79,5 € / 100ml
  • Zentrum Zentrum Cannabis Articular 60 kapselia
    -28%

    Zentrum Zentrum Cannabis Articular 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€5,67
    0,24 € / 1ud
  • Deiters Cystop 60 capsules
    -6%

    Deiters Cystop 60 kapselia

    Normaalihinta €28,20
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,91
  • Eladiet Bearberry, 60 tabletsri of 330 mg
    -25%

    Eladiet Gayuba, 60 tablettia à 330 mg

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,67
    5,0 € / 1ud
  • Exeltis Hc Lit-Control Ph Down, Pack 2x60 Capsules
    -17%

    Exeltis Hc Lit-Control Ph Down, 2 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €60,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €72,60
    Säästät: -€12,10
    0,5 € / 1ud
  • Herbensurina Renal, Pack 3 x 30 tablets
    -12%

    Herbensurina Renal, pakkaus 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €49,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €55,80
    Säästät: -€6,50
    0,55 € / 1ud
  • El Naturalista Cranberry Plus, Food Supplements, 60 Tablets.
    -35%

    El Naturalista Cranberry Plus, ravintolisät, 60 tablettia.

    Normaalihinta €15,60 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,82
    Säästät: -€8,22
    0,26 € / 1ud
  • Novadiet Prosnova Progress, 60 Capsules
    -15%

    Novadiet Prosnova Progress, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,81
    0,27 € / 1ud
  • Nutilab Berberine 500 Mg, Pack 2x60 Capsules
    -15%

    Nutilab Berberiini 500 mg, 2 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €70,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €70,80 Normaalihinta €82,94
    Säästät: -€12,14
    0,59 € / 1ud
  • Phytocyst Drasanvi Bicapa, 2 x 30 tablettia
    -7%

    Phytocyst Drasanvi Bicapa, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €35,29 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,29 Normaalihinta €37,89
    Säästät: -€2,60
    0,59 € / 1ud
  • Pure Herbs Cystone , 100 capsules
    -35%

    Pure Herbs Cystone, 100 kapselia

    Normaalihinta €6,50 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,94
    Säästät: -€3,44
    0,07 € / 1ud