• Phytovit Apisnat Propolis Green 20Ml.
-28%

Phytovit Apisnat Propolis Green 20 ml.

SKU-koodiPH8437024888161
Phytovit Apisnat Propolis Green on fytoterapeuttinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Sitä käytetään pääasiassa ravintolisänä immuunijärjestelmän vahvistamiseen sekä vilustumisen, flunssan ja muiden hengitystiesairauksien oireiden lievittämiseen. Suositeltu annos on 20 ml päivässä, mieluiten laimennettuna veteen tai mehuun, valmistajan tai terveydenhuollon ammattilaisen ohjeiden mukaisena ajanjaksona.
Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,19
Säästät: -€8,19
105,0 € / 100ml
Phytovit Apisnat Propolis Green 20Ml.
Phytovit Apisnat Propolis Green 20 ml.
Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,19
Säästät: -€8,19
105,0 € / 100ml

 

 
Phytovit Apisnat Propolis Green on luonnontuote, jota käytetään fytoterapiassa hengitysteiden hoitoon. Sitä käytetään pääasiassa nenän tukkoisuuden, yskän ja kurkkukivun oireiden lievittämiseen. Suositeltu annostus on 10 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun kolme kertaa päivässä. Tämä tuote sisältää vihreää propolista, joka tunnetaan antibakteerisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Phytovit Apisnat Propolis Green sisältää vihreää propolista.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on vihreä propolis.

Apteekkarin neuvo

On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen Phytovit Apisnat Propolis Green -hoidon aloittamista. Lisäksi suositellaan laimentamaan 10 tippaa veteen tai mehuun ja ottamaan annos kolme kertaa päivässä. Tämä tuote sisältää vihreää propolista, jolla on antibakteerisia ja tulehdusta hillitseviä ominaisuuksia.