Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Sotya Pineapple Heart, 100 Tablets
    -14%

    Sotya Corazon Piña, 100 tablettia

    Normaalihinta €3,20 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,70
    Säästät: -€0,50
    0,03 € / 1ud
  •  
  • Vilardell Digest Transit 14 sachets
    -27%

    Vilardell Digest Transit 14 pussia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€3,61
    0,69 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml
    -16%

    Eladiet Lombrifin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,90 7,56 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,60
    7,56 € / 100ml
  •  
  • Bioserum Propolvir 30 tablets
    -36%

    BioSérum Propolvir 30 tablettia

    Normaalihinta €11,70
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€6,62
  •  
  • Máyla Pharma Coenzyme Q10 30 capsules
    -30%

    Máyla Pharma Koentsyymi Q10 30 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€6,70
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Botanicapharma Chondrotonin, 30 Tablets Bensana
    -5%

    Botánicapharma Condrotonina, 30 tablettia, Bensana

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€0,68
    0,43 € / 1ud
  • Sotya Sotya Zinc C 100 Comp.
    -35%

    Sotya Sotya Zinc C 100 tablettia

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,03
    Säästät: -€2,13
    3,9 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Bisglycinate 120Vcaps.
    -23%

    Alfa Herbal Magnesiumbisglycinaatti 120 kapselia.

    Normaalihinta €25,10 25,1 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €32,54
    Säästät: -€7,44
    25,1 € / 1ud
  •  
  • Arkopharma Propolis Bio, 2X80 capsules
    -38%

    Arkopharma Propolis Bio, 2 x 80 kapselia

    Normaalihinta €31,50 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €50,80
    Säästät: -€19,30
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Bluecube Healthcare Vitamin C + Zinc, 60 capsules
    -60%

    Bluecube Healthcare C-vitamiini + sinkki, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€10,80
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Cpni - 8U , 90 capsules
    -5%

    Bonusan Cpni - 8U, 90 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €42,42
    Säästät: -€2,12
    0,45 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Pqq Meta Complex , 30 capsules
    -20%

    Bonusan Pqq Meta Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €50,50 1,68 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €62,99
    Säästät: -€12,49
    1,68 € / 1ud
  • Dietmed Flu 112 , 30 capsules
    -9%

    Dietmed Flu 112, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€0,93
    0,31 € / 1ud
  • Eladiet Inmuno Defense, 45 tablets
    -29%

    Eladiet Inmuno Defense, 45 tablettia

    Normaalihinta €13,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€5,40
    0,29 € / 1ud
  • Fepa Fepa Reuteri , 40 capsules
    -18%

    Fepa Fepa Reuteri, 40 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,07
    Säästät: -€5,87
    0,68 € / 1ud
  • Ghf Echinacea 500Mg. 100 Tablets
    -9%

    Ghf Echinacea 500 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €4,80 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,46
    0,05 € / 1ud
  • Heliosar Prinadap , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Prinadap, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€9,79
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Intersa Aprolis Gold Propolis Extract , 30 ml
    -12%

    Intersa Aprolis Gold -propolis-uute, 30 ml

    Normaalihinta €13,40 44,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,18
    Säästät: -€1,78
    44,67 € / 100ml
  •  
  • Drasanvi Inmunol, 36 kapselia
    -26%

    Drasanvi Inmunol, 36 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €24,15
    Säästät: -€6,35
    0,49 € / 1ud
  • Kal Omega 3 720/480, 60 Pearls
    -26%

    Kal Omega 3 720/480, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€7,68
    0,36 € / 1ud
  • Natures Plus Hema-Plusex Ii, 60 Tablets
    -26%

    Natures Plus Hema-Plusex II, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €30,49
    Säästät: -€7,89
    0,38 € / 1ud
  • El Naturalista Corn, Single Plant, 30 G
    -23%

    El Naturalista Maissi, yksinkertainen kasvi, 30 g

    Normaalihinta €7,00 23,33 € / 100gr
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€2,15
    23,33 € / 100gr
  • Nature Essential Garlic Oil , 60 pearls
    -10%

    Nature Essential -valkosipuliöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,42
    Säästät: -€0,82
    0,13 € / 1ud
  • Neo Mico Def, 2X60 Capsules
    -20%

    Neo Mico Def, 2X60 Capsules

    Normaalihinta €70,20 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €70,20 Normaalihinta €88,00
    Säästät: -€17,80
    0,59 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Ld Protect 1,9 mg 45 tablettia
    -5%

    Pileje Chronobiane Ld Protect 1,9 mg 45 tablettia

    Normaalihinta €21,80 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,15
    0,48 € / 1ud
  • Pranarôm Aromaforce Natural Defences Solution, 2X30 Ml
    -35%

    Pranarôm Aromaforce Luonnollisten puolustusmekanismien tukea tarjoava liuos, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €16,40
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€8,70
  • Profaes4 Probiotic Pack Dual Vitamins 2X30 Sticks
    -14%

    Profaes4-pakkaus: probiootit ja kaksi vitamiinia, 2 x 30 annospussia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,32
    Säästät: -€4,52
    0,46 € / 1ud
  • Radhe Shyam Monoi De Tahiti F.25, 150 ml
    -32%

    Radhe Shyam Monoi De Tahiti F.25, 150 ml

    Normaalihinta €16,40 10,93 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €24,16
    Säästät: -€7,76
    10,93 € / 100ml
  • Santiveri Aswagandha 40Cap.
    -35%

    Santiveri Aswagandha 40 kapselia.

    Normaalihinta €11,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€5,99
    0,28 € / 1ud