Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Lamberts Cranberry , 60 capsules
    -7%

    Lamberts Arandano Rojo, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €26,21
    Säästät: -€1,91
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Mgdose Allerstop 1100 mg, 60 Tablets
    -7%

    Mgdose Allerstop 1100 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,69
    0,37 € / 1ud
  • Pegaso Immune , 30 capsules
    -32%

    Pegaso Immune, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €37,60
    Säästät: -€12,10
    0,85 € / 1ud
  • Tongil Osito Sanito Defender , 150 ml
    -14%

    Tongil Osito Sanito Defensor, 150 ml

    Normaalihinta €8,70 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€1,37
    5,8 € / 100ml
  •  
  • Aboca Grintuss Tisane, 20 Sachets
    -24%

    Aboca Grintuss -yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €8,20
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€2,60
  •  
  • Aboca Golamir 2ACT Throat, 20 Tablets
    -24%

    Aboca Golamir 2ACT kurkkulääke, 20 tablettia

    Normaalihinta €8,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,54
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Rinastel Aloe V Chamomile Nasal Spray, 125 ml
    -8%

    Rinastel Aloe V Kamomilla-nenäsumute, 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,13
    Säästät: -€0,63
    6,0 € / 100ml
  • Aboca Grintuss Adult Syrup, 2x180 gr
    -23%

    Aboca Grintuss Adult -siirappi, 2 x 180 g

    Normaalihinta €23,80 6,61 € / 100gr
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€7,20
    6,61 € / 100gr
  • Aboca Grintuss Pediatric Syrup, 3x180 gr
    -28%

    Aboca Grintuss Pediatric -siirappi, 3 x 180 g

    Normaalihinta €33,40 6,19 € / 100gr
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €46,50
    Säästät: -€13,10
    6,19 € / 100gr
  •  
  • Aboca Propol 2EMF Propolis Spray Forte, 2x30 ml
    -11%

    Aboca Propol 2EMF Spray Forte -propolis, 2 x 30 ml

    Normaalihinta €28,60 47,67 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €32,22
    Säästät: -€3,62
    47,67 € / 100ml
  •  
  • -32%

    Inmunoferon Flulenza kurkkusuihke, 2 x 20 ml

    Normaalihinta €17,30 43,25 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €25,48
    Säästät: -€8,18
    43,25 € / 100ml
  •  
  • Integralia Llanten Extract 60Vcaps.
    -0%

    Integralia Llanten -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,48 10,48 € / 1ud
    Alennushinta €10,48 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€0,02
    10,48 € / 1ud
  •  
  • Lavigor Somniplant , 40 capsules
    -14%

    Lavigor Somniplant, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,35
    0,37 € / 1ud
  • Pranarôm Aromaforce Nasal Spray Bio, 3X15 Ml
    -32%

    Pranarôm Aromaforce Bio-nenäsumute, 3 x 15 ml

    Normaalihinta €23,20 51,56 € / 100ml
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €34,20
    Säästät: -€11,00
    51,56 € / 100ml
  • Sediflu Throat Spray 15 Ml
    -10%

    Sediflu kurkkusuihke 15 ml

    Normaalihinta €12,50 83,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€1,39
    83,33 € / 100ml
  • Termatuss Cough Syrup, 128 g
    -18%

    Termatuss-yskänlääke, 128 g

    Normaalihinta €7,60 5,94 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,24
    Säästät: -€1,64
    5,94 € / 100gr
  • Aboca Cistilene Cystitis, 50 Capsules
    -27%

    Aboca Cistilene Cistitis, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€5,60
    0,31 € / 1ud
  • Aquilea Prostate, 3X30 Capsules
    -28%

    Aquilea Prostate, 3X30 Capsules

    Normaalihinta €30,60
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €42,63
    Säästät: -€12,03
  •  
  • Pranarom Chinese Cinnamon Essential Oil, 10ml
    -30%

    Pranarom Chinese Cinnamon Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €4,00
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,70
  •  
  • Pranarom Essential Oil Eucalyptus Radiata, 30ml
    -26%

    Pranarom Radiata-eukalyptuksen eteerinen öljy, 30 ml

    Normaalihinta €16,40
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,25
    Säästät: -€5,85
  • Pranarom Essential Oil Lemon Bio, 30ml
    -45%

    Pranarom Luomulimonin eteerinen öljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,90
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €25,40
    Säästät: -€11,50
  • Pranarom Essential Oil Lavender Male Bio, 10ml
    -27%

    Pranarom Luomulaatuinen uroslaventeli-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€2,90
  • Pranarom Geranium Egyptian Essential Oil, 10ml
    -28%

    Pranarom Geranium Egyptian Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €12,40
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€4,80
  • Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml
    -32%

    Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€3,50
  • Pranarom Diffusion Field of Provence, 30ml
    -23%

    Pranarom Provence-tuoksuyleisöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Diffusion Meditation, 30ml
    -23%

    Pranarom Meditaatio-tuoksut, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Ynsadiet makeamanteliöljy, 250 ml
    -11%

    Ynsadiet makeamanteliöljy, 250 ml

    Normaalihinta €5,30 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€0,64
    2,12 € / 100ml
  • Eladiet Lavender Essential Oil Bio, , 15 ml
    -28%

    Eladiet Laventeli-eteerinen öljy, luomu, 15 ml

    Normaalihinta €9,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€3,68
    0,65 € / 1ud
  • Ph-Quirogel Massage Gel 100Ml.
    -7%

    Ph-Quirogel -hierontageeli 100 ml.

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€1,07
    14,3 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Garlic, 5ml
    -28%

    Pranarom Valkosipuli-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €6,50 130,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€2,50
    130,0 € / 100ml