Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Lamberts Ashwagandha 6000 Mg , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Ashwagandha 6000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €31,55
    Säästät: -€7,95
    0,39 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Calcium Ascorbate , 250 g
    -11%

    Lambertsin kalsiumaskorbaatti, 250 g

    Normaalihinta €40,60 16,24 € / 100gr
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€5,20
    16,24 € / 100gr
  • Labcatal Manganese-Copper 28 Ampoules
    -25%

    Labcatal Mangaani-Kupari 28 ampullia

    Normaalihinta €13,80
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,55
  • Kolip Vex 60 capsules
    -14%

    Kolip Vex 60 kapselia

    Normaalihinta €34,60 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,60 Normaalihinta €40,29
    Säästät: -€5,69
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Valerian Forte, 15 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 15 tablettia

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€0,36
    6,5 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Valerian Classic, 90 dagrees
    -26%

    Kneipp Valeriana Classic, 90 tablettia

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,61
    10,1 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Valerian Classic, 60 dagrees
    -14%

    Kneipp Valeriana Classic, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€1,32
  • Kneipp Valerian Classic 200 mg, 30 Dagrees
    -7%

    Kneipp Valeriana Classic 200 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€0,38
  • Kneipp Sleep Complet, 30 Tablets
    -11%

    Kneipp Sueño Complet, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,32
    0,35 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -13%

    Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€2,37
    0,55 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Stress Balance, 15 Tablets
    -11%

    Kneipp Stress Balance, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,86
    Säästät: -€1,16
    9,7 € / 1ud
  •  
  • Kneipp Relaxed Skin and Eyes, 30 Unit
    -5%

    Kneipp Rauhoittava iho ja silmät, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    11,3 € / 1ud
  •  
  • Kaleidon IBS, 60 Tablets
    -32%

    Kaleidon IBS, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€9,00
    0,32 € / 1ud
  • Kal Pycnogenol-, 60 Tablets
    -17%

    Kal Pycnogenol, 60 tablettia

    Normaalihinta €60,80 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €60,80 Normaalihinta €73,05
    Säästät: -€12,25
    1,01 € / 1ud
  • Kal Krill Omega 3 - 500 Mg. -, 60 Pearls
    -17%

    Kal Krill Omega 3 – 500 mg – 60 kapselia

    Normaalihinta €48,09 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €48,09 Normaalihinta €58,15
    Säästät: -€10,06
    0,8 € / 1ud
  • Kal Coral Calcium, 225 Gr
    -18%

    Kal Coral Calcium, 225 g

    Normaalihinta €53,27 23,68 € / 100gr
    Alennushinta €53,27 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€11,57
    23,68 € / 100gr
  • Just Podiu Colagenium, 600 Gr
    -23%

    Just Podiu Colagenium, 600 g

    Normaalihinta €33,30 5,55 € / 100gr
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €43,47
    Säästät: -€10,17
    5,55 € / 100gr
  • Juanola Eucalyptus Candies, 30gr
    -40%

    Juanola-eukalyptuskaramellit, 30 g

    Normaalihinta €1,30 4,33 € / 100gr
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €2,15
    Säästät: -€0,85
    4,33 € / 100gr
  •  
  • Jellybell Osteo Atrion , 30 sticks
    -16%

    Jellybell Osteo Atrion, 30 pussia

    Normaalihinta €23,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,77
    Säästät: -€4,57
    0,77 € / 1ud
  •  
  • Jellybell Megamyelin Plus, 30 Sticks Of 4.5 Gr
    -8%

    Jellybell Megamielina Plus, 30 annospussia à 4,5 g

    Normaalihinta €24,10 535,56 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,01
    535,56 € / 100gr
  • Jellybell Collagen Magnesium 600 Mg, 120 Tablets
    -8%

    Jellybell Kollageeni ja magnesium 600 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€1,18
    0,12 € / 1ud
  • Izalo Artrizal , 30 sachets
    -19%

    Izalo Artrizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €27,83
    Säästät: -€5,23
    0,75 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l
    -30%

    Isola Bio Luomumilletä, 1 l

    Normaalihinta €3,20 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,57
    Säästät: -€1,37
    0,32 € / 100ml
  • Intoleran Lactase In Drops Food Supplement , 14 ml
    -23%

    Laktasintoleranssiin tarkoitettu ravintolisä tippoina, 14 ml

    Normaalihinta €11,20 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,33
    80,0 € / 100ml
  • Intoleran Lactase 20000 Food Supplement, 50 tablets
    -25%

    Lactasa 20000 -ravintolisä laktaasi-intoleranssiin, 50 tablettia

    Normaalihinta €18,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€6,15
    0,38 € / 1ud
  • Intoleran Fructase Food Supplement , 36 capsules
    -48%

    Fruktaasi-intoleranssi - ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €33,94
    Säästät: -€16,24
    0,49 € / 1ud
  • Intoleran Food supplement Quatrase 10,000, 36 capsules
    -26%

    Ei sovi herkille. Ravintolisä Quatrase 10 000, 36 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€9,75
    0,78 € / 1ud
  • Intoleran Fibractase Forte Food Supplement, 36 capsules
    -13%

    Fibractase Forte -ravintolisä, 36 kapselia

    Normaalihinta €26,10 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€3,90
    0,73 € / 1ud
  • Intersa Menocycle Sofoc , 30 pearls
    -13%

    Intersa Menocycle Sofoc, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,81
    0,41 € / 1ud
  • Intersa Marine Collagen + Silicon , 120 capsules
    -23%

    Intersa Merikollageeni + Pii, 120 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €33,59
    Säästät: -€7,69
    0,22 € / 1ud