Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Fisiopharma Fisiotend, 30 capsules
    -21%

    Fisiopharma Fisiotend, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €27,50
    Säästät: -€5,90
    0,72 € / 1ud
  •  
  • Fisiopharma Hmb Flex, 20 sachets
    -19%

    Fisiopharma HMB Flex, 20 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €37,88
    Säästät: -€7,38
    1,53 € / 1ud
  • Fisiopharma Fisioflex Pro, 20 sachets
    -24%

    Fisiopharma Fisioflex Pro, 20 pussia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €32,13
    Säästät: -€7,83
    1,22 € / 1ud
  • Lavigor Cbd Oil 30%, 10 Ml
    -14%

    Lavigor CBD-öljy 30 %, 10 ml

    Normaalihinta €37,00 370,0 € / 100ml
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €42,90
    Säästät: -€5,90
    370,0 € / 100ml
  •  
  • Capicaps Duplo Hair and Nails 2 x 60 capsules
    -8%

    Capicaps Duplo Hiukset ja kynnet 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €38,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €41,48
    Säästät: -€3,48
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Fisiocrem Sport Joints and Muscles 480 g
    -25%

    Fisiocrem Sport Nivelet ja lihakset 480 g

    Normaalihinta €26,30 5,48 € / 100gr
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €34,98
    Säästät: -€8,68
    5,48 € / 100gr
  •  
  • Fisiocannabis 30 Pearls
    -5%

    Fisiocannabis 30 kapselia

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    0,58 € / 1ud
  • Finisher Condrostop Topical 100 ml
    -19%

    Finisher Condrostop paikalliskäyttöön 100 ml

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,90
    12,0 € / 100ml
  • Finisher Condrostop 12.8 gr x 30 sachets
    -18%

    Finisher Condrostop 12,8 g x 30 pussia

    Normaalihinta €24,40 190,63 € / 100gr
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€5,50
    190,63 € / 100gr
  •  
  • Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 Pearls
    -22%

    Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €27,39
    Säästät: -€5,89
    0,72 € / 1ud
  •  
  • Fepa Poliarticol Uc.Ii, 30 Capsules
    -24%

    Fepa Poliarticol Uc.Ii, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €31,81
    Säästät: -€7,61
    0,81 € / 1ud
  •  
  • Fepa Livergrass, 60 Capsules Of 560 Mg
    -30%

    Fepa Livergrass, 60 kapselia à 560 mg

    Normaalihinta €13,30 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€5,78
    0,22 € / 1ud
  •  
  • Fenioux Rhodiola, 90 Capsules
    -23%

    Fenioux Rhodiola, 90 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,80
    Säästät: -€5,10
    0,19 € / 1ud
  • Glutathione Forte 300 mg, 30 Tablets
    -22%

    Glutation Forte 300 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €35,30 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €45,19
    Säästät: -€9,89
    1,18 € / 1ud
  • Femilyane Menalya Menopause Food Supplement , 28 capsules + 28 capsules
    -6%

    Femilyane Menalya - ravintolisä vaihdevuosien hoitoon, 28 kapselia + 28 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€1,09
    0,56 € / 1ud
  • Estromineral Serena Plus, 30 Tablets
    -24%

    Estromineral Serena Plus, 30 tablettia

    Normaalihinta €19,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €26,03
    Säästät: -€6,13
    0,66 € / 1ud
  • Espadiet Regurol Forte , 30 capsules
    -5%

    Espadiet Regurol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Espadiet Nat-Sx, 10 Capsules
    -10%

    Espadiet Nat-Sx, 10 kapselia

    Normaalihinta €22,40 2,24 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,81
    Säästät: -€2,41
    2,24 € / 1ud
  •  
  • Espadiet Articuchoc, 10 Vials
    -6%

    Espadiet Articuchoc, 10 ampullia

    Normaalihinta €15,70 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,04
    1,57 € / 1ud
  •  
  • Erlingen Defined 128, 60 Tablets
    -18%

    Erlingen Definido 128, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €34,89
    Säästät: -€6,39
    0,48 € / 1ud
  • Ergykum, 30 capsules
    -31%

    Ergykum, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€10,75
    0,8 € / 1ud
  • Ergosphere Zinc + Copper , 50 capsules
    -12%

    Ergosphere Sinkki + Kupari, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €19,34
    Säästät: -€2,24
    0,34 € / 1ud
  • Ergosphere Sineston, 40 Capsules
    -19%

    Ergosphere Sineston, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€3,37
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Vitamin D3 + K2 Liposomada , 60 ml
    -23%

    Equisalud D3- ja K2-vitamiini, liposomimuotoinen, 60 ml

    Normaalihinta €31,00 51,67 € / 100ml
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €40,46
    Säästät: -€9,46
    51,67 € / 100ml
  • Equisalud Omega 3 Forte Epa Dha , 120 capsules
    -24%

    Equisalud Omega 3 Forte EPA DHA, 120 kapselia

    Normaalihinta €38,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €50,53
    Säästät: -€12,03
    0,32 € / 1ud
  • Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg
    -21%

    Equisalud Omega 3 Activo, 1000 mg

    Normaalihinta €29,60 29,6 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €37,25
    Säästät: -€7,65
    29,6 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 4000 Ui Cholecalciferol, 50 Capsules
    -24%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 4000 IU kolekalsiferoli, 50 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,24
    Säästät: -€5,04
    0,32 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 2.000 Ui + K2 60 Ug, 180 Capsules
    -24%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 2 000 IU + K2 60 µg, 180 kapselia

    Normaalihinta €61,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €79,89
    Säästät: -€18,79
    0,34 € / 1ud
  • Equisalud Holovit Vitamin D3 2.000 Ui + K2 60 Ug , 50 capsules
    -26%

    Equisalud Holovit D3-vitamiini 2 000 IU + K2 60 µg, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€6,50
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Equilibrium 500 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Equilibrium 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,57
    Säästät: -€7,57
    0,5 € / 1ud