Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Libicare Meno 60 Capsules, day & night
    -5%

    Libicare Meno 60 kapselia, päivä ja yö

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€1,80
    0,57 € / 1ud
  •  
  • Leotron Women 90 tablets
    -44%

    Leotron Naisille 90 tablettia

    Normaalihinta €21,90 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €39,06
    Säästät: -€17,16
    0,24 € / 1ud
  • Leotron Mind 50 tablets
    -47%

    Leotron Mente 50 tablettia

    Normaalihinta €8,60 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €16,33
    Säästät: -€7,73
    0,17 € / 1ud
  • Lcn Amino Base Lcn Red Berry Flavour , 30 sachets
    -26%

    Lcn Amino Base Lcn, punaherukoiden maku, 30 annospussia

    Normaalihinta €56,90 1,9 € / 1ud
    Alennushinta €56,90 Normaalihinta €76,52
    Säästät: -€19,62
    1,9 € / 1ud
  •  
  • Lavigor Melatoplus Drops , 30 ml
    -7%

    Lavigor Melatoplus -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €12,05 40,17 € / 100ml
    Alennushinta €12,05 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,90
    40,17 € / 100ml
  •  
  • Lavigor Melatoplus 1.99 , 60 tablets
    -13%

    Lavigor Melatoplus 1,99, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€1,65
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Lavigor Lavi Falim , 20 vials x 10 ml
    -20%

    Lavigor Lavi Falim, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €25,40 254,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €31,81
    Säästät: -€6,41
    254,0 € / 100ml
  • Lavigor Cannabisan Oral Capsules , 60 capsules
    -13%

    Lavigor Cannabisan Oral -kapselit, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€3,35
    0,36 € / 1ud
  • Lanier Pharma Laniercol Food Supplement , 30 vegetarian capsules
    -7%

    Lanier Pharma Laniercol Ravintolisä, 30 kasviskapselia

    Normaalihinta €29,90 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€2,31
    1,0 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Vitex Agnus (Premenstrual and Menopausal) 60 capsules
    -16%

    Lamberts Vitex Agnus (kuukautisia edeltävä oireyhtymä ja vaihdevuodet) 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €33,15
    Säästät: -€5,15
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Vitamin K2 90 , 60 capsules
    -14%

    Lamberts K2-vitamiini 90, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,70 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €33,20
    Säästät: -€4,50
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Vitamin E 400 Ui , 60 capsules
    -14%

    Lamberts E-vitamiini 400 IU, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €30,10
    Säästät: -€4,10
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Vitamin C 500 Mg With Bioflavonoids , 100 tablets
    -14%

    Lamberts C-vitamiini 500 mg bioflavonoideilla, 100 tablettia

    Normaalihinta €17,90 17,9 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€2,80
    17,9 € / 1ud
  • Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts Taurina 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€5,65
    0,32 € / 1ud
  • Lamberts Rutin & Vitamin C 500 mg + Bioflavonoids, 90 tablets
    -25%

    Lamberts Rutina ja C-vitamiini 500 mg + bioflavonoidit, 90 tablettia

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €28,15
    Säästät: -€7,05
    21,1 € / 1ud
  • Lamberts Pulse , 90 capsules
    -13%

    Lamberts Pulse, 90 kapselia

    Normaalihinta €50,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €50,00 Normaalihinta €57,75
    Säästät: -€7,75
    0,56 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® , 30 tablets
    -21%

    Lamberts Osteoguard®, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€2,90
    10,9 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Max® , 60 tablets
    -21%

    Lamberts Multi-Max®, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,20 25,2 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €31,95
    Säästät: -€6,75
    25,2 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Methyl B Complex , 60 tabs
    -33%

    Lamberts Methyl B Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€10,10
    20,7 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Mega Mineral Complex , 90 tabs
    -25%

    Lamberts Mega Mineral Complex, 90 tablettia

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,05
    Säästät: -€8,05
    24,0 € / 1ud
  • Lamberts Maxi-Hair , 60 tablets
    -17%

    Lamberts Maxi-Hair, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€4,68
    23,0 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb® , 180 tablets
    -16%

    Lamberts Magasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €35,30 35,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €41,80
    Säästät: -€6,50
    35,3 € / 1ud
  • Lamberts L-Lysine Hci 1000Mg , 120 tablets
    -13%

    Lamberts L-lysiini-HCl 1000 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €24,30 24,3 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,05
    Säästät: -€3,75
    24,3 € / 1ud
  • Lamberts L-Arginine Hci 1000Mg , 90 tablets
    -13%

    Lamberts L-arginiini HCl 1000 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €41,50
    Säästät: -€5,60
    35,9 € / 1ud
  • Lamberts Digestizyme , 100 capsules
    -16%

    Lamberts Digestizyme, 100 kapselia

    Normaalihinta €33,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€6,20
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Turmeric 20.000 Mg , 120 tablets
    -11%

    Lamberts Curcuma Turmeric 20 000 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €63,50 63,5 € / 1ud
    Alennushinta €63,50 Normaalihinta €71,55
    Säästät: -€8,05
    63,5 € / 1ud
  • Lamberts Lactase Complex 350Mg, 60 capsules
    -22%

    Lamberts Laktaasikompleksi 350 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,05
    0,35 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Koentsyymi Q10 100 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,40 48,4 € / 1ud
    Alennushinta €48,40 Normaalihinta €64,60
    Säästät: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Lamberts Calcium Chewable , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Calcio -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€4,75
    14,3 € / 1ud
  • Lamberts Calasorb®, 180 Tabs
    -11%

    Lamberts Calasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €34,40 34,4 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€4,40
    34,4 € / 1ud