Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Sura Vitas Cordyceps 500 Mg , 60 capsules
    -5%

    Sura Vitas Cordyceps 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,60 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €35,37
    Säästät: -€1,77
    0,56 € / 1ud
  •  
  • Sura Vitas Colostrum , 60 capsules
    -24%

    Sura Vitas Colostrum, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €32,18
    Säästät: -€7,58
    0,41 € / 1ud
  • Superdiet Fluidilege Bio, 20 Ampoules
    -24%

    Superdiet Fluidilege Bio, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,34 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €23,34 Normaalihinta €30,76
    Säästät: -€7,42
    1,17 € / 1ud
  • Specchiaso Oligomir Plus Syrup, 170 Ml
    -31%

    Specchiaso Oligomir Plus -siirappi, 170 ml

    Normaalihinta €13,30 7,82 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,41
    Säästät: -€6,11
    7,82 € / 100ml
  •  
  • Sotya Cat's Claw 500 Mg, 100 Tablets
    -25%

    Sotya Kissan kynsi 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €4,20 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,61
    Säästät: -€1,41
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Sotya Reishi, 90 Capsules
    -19%

    Sotya Reishi, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,07
    Säästät: -€1,17
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Sotya Propolis Glycerinated, 50 Ml
    -29%

    Sotya-propolis-glyseriini, 50 ml

    Normaalihinta €4,90 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,91
    Säästät: -€2,01
    9,8 € / 100ml
  • Sotya Myrtilus ( Bilberry), 100 Tablets
    -41%

    Sotya Mirtilo (mustikka), 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,88
    Säästät: -€1,98
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Menocaps Blister Pack, 30 Capsules
    -52%

    Sotya Menocaps -läpipainopakkaus, 30 kapselia

    Normaalihinta €4,30 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€4,63
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Sotya Aloe Vera Juice, 500 Ml
    -42%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 500 ml

    Normaalihinta €5,70 1,14 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €9,88
    Säästät: -€4,18
    1,14 € / 100ml
  •  
  • Sotya Cod Liver 110 Pearls
    -28%

    Sotya Tursan maksa 110 kapselia

    Normaalihinta €5,10 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €7,06
    Säästät: -€1,96
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Sotya Echinacea Extract 50 ml
    -36%

    Sotya Echinacea-uute 50 ml

    Normaalihinta €4,30 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €6,70
    Säästät: -€2,40
    8,6 € / 100ml
  •  
  • Plantis Detox 60 capsules
    -5%

    Plantis Detox 60 kapselia

    Normaalihinta €14,70
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
  • Sotya Epa Omega 1000 Mg. 50 Pearls
    -28%

    Sotya Epa Omega 1000 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €5,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€2,06
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Echinacea 100 Comp.
    -35%

    Sotya Echinacea 100 tablettia

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,93
    Säästät: -€1,73
    3,2 € / 1ud
  • Sotya Green Coffee, 90 Capsules Of 600 Mg
    -22%

    Sotya Cafe Verde, 90 kapselia à 600 mg

    Normaalihinta €6,80 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,69
    Säästät: -€1,89
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Burner 750Mg, 120 Capsules
    -21%

    Sotya Burner 750 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,20
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Satiating Smoothies Toffee Caramel Flavour Powder, 550 Gr
    -29%

    Sotya Kylläisyyttä antavat ravintopirtelöjauheet, toffee-karamellimaku, 550 g

    Normaalihinta €11,60 2,11 € / 100gr
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,37
    Säästät: -€4,77
    2,11 € / 100gr
  •  
  • Sotya Cranberry Concentrate 250 ml
    -22%

    Sotya Arándano Rojo -tiiviste 250 ml

    Normaalihinta €7,60 3,04 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€2,10
    3,04 € / 100ml
  •  
  • Sotya Garlic Macerated 1000 Mg., 60 Pearls
    -33%

    Sotya-valkaistu valkosipuli 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,96
    Säästät: -€1,96
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Linoleic Acid (Cla) 710 Mg., 90 Pearls
    -27%

    Sotya-linolihappo ( CLA) 710 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €5,72 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,72 Normaalihinta €7,83
    Säästät: -€2,11
    0,06 € / 1ud
  • Soria Natural Sen Leaves Bag 30 gr
    -5%

    Soria Natural Sen Hojas -pussi 30 g

    Normaalihinta €1,89 6,3 € / 100gr
    Alennushinta €1,89 Normaalihinta €1,99
    Säästät: -€0,10
    6,3 € / 100gr
  • Soria Natural S Propoleo Prolonged Release, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural S - propolis, pitkävaikutteinen, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,15 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,15 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,35
    0,41 € / 1ud
  • Soria Natural Regamint, 20 Filters
    -10%

    Soria Natural Regamint, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,41 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €4,41 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€0,49
    0,22 € / 1ud
  • Soria Natural Inmunoden Senior, 10 Vials
    -10%

    Soria Natural Inmunoden Senior, 10 ampullia

    Normaalihinta €20,21 2,02 € / 1ud
    Alennushinta €20,21 Normaalihinta €22,45
    Säästät: -€2,24
    2,02 € / 1ud
  • Soria Natural Inmuneo 12Bb 600 Mg, 48 Tablets
    -16%

    Soria Natural Inmuneo 12Bb 600 mg, 48 tablettia

    Normaalihinta €19,55 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,55 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,80
    0,41 € / 1ud
  • Soria Natural Glucosor Copper, 28 Ampoules Of 2 Ml
    -10%

    Soria Natural Glucosor Cobre, 28 ampullia à 2 ml

    Normaalihinta €15,08 754,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,08 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€1,67
    754,0 € / 100ml
  • Soria Natural Sarsaparilla Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Zarzaparrilla S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €10,17 20,34 € / 100ml
    Alennushinta €10,17 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€1,13
    20,34 € / 100ml
  • Soria Natural Extract Goldenrod S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Vara Oro S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,86 19,72 € / 100ml
    Alennushinta €9,86 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,09
    19,72 € / 100ml
  • Soria Natural Hyperic Extract Sxxi 50 Ml, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Hypericum-uute Sxxi 50 ml, 50 ml

    Normaalihinta €9,31 18,62 € / 100ml
    Alennushinta €9,31 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€1,04
    18,62 € / 100ml