Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Polaris Potassium Citrate , 50 tablets
    -19%

    Polaris-kaliumcitraatti, 50 tablettia

    Normaalihinta €8,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€2,00
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Plantis Oroligo Mouth Spray with Erysimum 30 ml
    -5%

    Plantis Oroligo -suusuihke, jossa on Erísimoa, 30 ml

    Normaalihinta €15,10 50,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    50,33 € / 100ml
  • Plantis Oroligo 20 ampoules x 5 ml
    -5%

    Plantis Oroligo 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €17,70
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
  • Plantis Oligoplantis Copper-Manganese 100 ml
    -5%

    Plantis Oligoplantis kupari-mangaani 100 ml

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    14,6 € / 100ml
  •  
  • Plantis Lentinan 60 capsules
    -5%

    Plantis Lentinan 60 kapselia

    Normaalihinta €14,90
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€0,78
  •  
  • Plantis Ginger Eco 50 ml
    -10%

    Plantis Luomuintern 50 ml

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,04
  •  
  • Plantis Immunoplantis 250 ml
    -7%

    Plantis Inmunoplantis 250 ml

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,03
    Säästät: -€0,93
    4,84 € / 100ml
  • Plantis HTA Garlic, Hawthorn, Olive Macerate 90 Capsules
    -10%

    Plantis HTA Valkosipulin, orapihlajan ja oliivipuun uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,22
  • Plantis Rhodiola Dry Extract 60 capsules
    -7%

    Plantis Rodiola-kuivauute 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,43
    Säästät: -€1,43
  •  
  • Plantis Eco Propolis Alcohol Free 50 ml
    -6%

    Plantis Eco - alkoholiton propolis 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,82
    23,6 € / 100ml
  •  
  • Plantis Eco Echinacea Extract Alcohol Free 50 ml
    -5%

    Plantis Eco Echinacea-uute, alkoholiton, 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,62
    23,6 € / 100ml
  •  
  • Plantis Dormiligo 100 ml
    -9%

    Plantis Dormiligo 100 ml

    Normaalihinta €15,80 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€1,49
    15,8 € / 100ml
  •  
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,20
  • Plantis Chumpal Nopal, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -17%

    Plantis Chumpal Nopal, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €19,10 191,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€3,91
    191,0 € / 100ml
  • Plantis Chaga Eco 45 capsules
    -5%

    Plantis Chaga Eco 45 kapselia

    Normaalihinta €19,70
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€1,04
  • Plantis Biligo 7 Bismuth 20 ampoules x 2 ml
    -42%

    Plantis Biligo 7 Bismut 20 ampullia à 2 ml

    Normaalihinta €10,70
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€7,73
  • Plantis Aromax Eco 13 Plant Extract 50 ml
    -5%

    Plantis Aromax Eco 13 Kasviuute 50 ml

    Normaalihinta €12,50 25,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,66
    25,0 € / 100ml
  • Plantis Eucalyptus Essential Oil 10 ml
    -6%

    Plantis Eukalyptus-eteerinen öljy 10 ml

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €6,81
    Säästät: -€0,41
  •  
  • Plantis Clove Essential Oil 10 ml
    -33%

    Plantis-neilikkaöljy 10 ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€3,80
  •  
  • Plantis Cedarwood Essential Oil 10 ml
    -34%

    Plantis setriöljy 10 ml

    Normaalihinta €5,90
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,05
  • Planta Pol Vitanova 30 Caps, 30 Capsules
    -7%

    Planta Pol Vitanova 30 Caps, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    0,87 € / 1ud
  • Organic Silicon Pol Plant, 1 Litre
    -20%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 1 litra

    Normaalihinta €40,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €50,22
    Säästät: -€10,22
    4,0 € / 100ml
  • Planta Pol Moringa Forte , 60 capsules
    -11%

    Planta Pol Moringa Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €22,13
    Säästät: -€2,43
    0,33 € / 1ud
  • Planta Pol Hawthorn White Garlic Olive Plant 550 Mg, 100 Tablets
    -17%

    Pol Espino Blanco -valmiste, valkosipuli ja oliivi, 550 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €11,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,44
    0,12 € / 1ud
  • Planta Pol Cynarpol Plus, 20 Ampoules Of 10 Ml
    -15%

    Pol Cynarpol Plus -valmiste, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,90 209,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €24,64
    Säästät: -€3,74
    209,0 € / 100ml
  • Plameca Venalight Plus, 30 Capsules
    -22%

    Plameca Venalight Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€3,85
    0,46 € / 1ud
  • Plameca Polynoni Bio, 1 Litre
    -21%

    Plameca Polynoni Bio, 1 litra

    Normaalihinta €45,30 4,53 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €57,60
    Säästät: -€12,30
    4,53 € / 100ml
  • Plameca Digestissimoh, 30 Capsules
    -19%

    Plameca Digestissimoh, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,00
    0,41 € / 1ud
  • Pinisan Uriprostat, 30 kapselia
    -16%

    Pinisan Uriprostat, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€3,11
    0,55 € / 1ud
  • Pinisan Uricist, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Uricist, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€3,89
    0,64 € / 1ud