Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare, 250 ml

    Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  •  
  • Salus Japanese Peppermint Oil, 10 Ml
    -29%

    Salus Japanilainen piparminttuöljy, 10 ml

    Normaalihinta €9,20 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,76
    92,0 € / 100ml
  • Saltratos Salts, 200 Gr
    -38%

    Saltratos-suola, 200 g

    Normaalihinta €7,50 3,75 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€4,64
    3,75 € / 100gr
  • Salengei Active Resveratrol , 60 capsules
    -17%

    Salengei Active Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €77,57 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €77,57 Normaalihinta €93,76
    Säästät: -€16,19
    1,29 € / 1ud
  •  
  • Salengei Active Capillary, 60 Capsules
    -26%

    Salengei Active Capilar, 60 kapselia

    Normaalihinta €56,30 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €56,30 Normaalihinta €75,64
    Säästät: -€19,34
    0,94 € / 1ud
  •  
  • Sakai Lecithin Extra Ip , 450 gr
    -11%

    Sakai Lecitina Extra Ip, 450 g

    Normaalihinta €19,60 4,36 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,98
    Säästät: -€2,38
    4,36 € / 100gr
  •  
  • Sakai Gargola Spray Plus Propolis , 30 ml
    -17%

    Sakai Gargola Spray Plus Propolis, 30 ml

    Normaalihinta €11,70 39,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,17
    Säästät: -€2,47
    39,0 € / 100ml
  • Sakai Gargola , 30 pearls
    -18%

    Sakai Gargola, 30 helmiä

    Normaalihinta €8,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€1,94
    0,3 € / 1ud
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Sakai Cistynol Plus D-Mannose 30 Cap, 30 Capsules
    -18%

    Sakai Cistynol Plus D-mannose 30 Cap, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€3,50
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Sakai Borage + Evening Primrose , 180 pearls
    -21%

    Sakai Borraja+Onagra, 180 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €36,06
    Säästät: -€7,56
    0,16 € / 1ud
  •  
  • Robis Royal Queen Royal Jelly Immunity Jelly, 20 Vials
    -33%

    Robis Reina Real -immuunijälkiruoka, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,20 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €33,29
    Säästät: -€11,09
    1,11 € / 1ud
  •  
  • Robis Pecto Rodit, 250 Ml
    -27%

    Robis Pecto Rodit, 250 ml

    Normaalihinta €13,90 5,56 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€5,15
    5,56 € / 100ml
  • Robis Levavida, 60 Tablets
    -21%

    Robis Levavida, 60 tablettia

    Normaalihinta €11,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,62
    Säästät: -€3,02
    0,19 € / 1ud
  • Robis Higastion , 20 ampoules
    -31%

    Robis Higastion, 20 ampullia

    Normaalihinta €20,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,19
    Säästät: -€9,19
    1,0 € / 1ud
  • Redugras Chitosan Vegetable 60 capsules
    -18%

    Redugras Kasvipohjainen kitosaani 60 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€3,80
    0,29 € / 1ud
  • Redugras Ca 20 sachets
    -5%

    Redugras Ca 20 annospussia

    Normaalihinta €7,20
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€0,38
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Propolina Oral Spray Eco 30 ml
    -17%

    Propolina Eco-suusuihke 30 ml

    Normaalihinta €8,30 27,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,70
    27,67 € / 100ml
  •  
  • Propolina Infant Syrup 150 ml
    -5%

    Propolina lasten siirappi 150 ml

    Normaalihinta €11,91
    Alennushinta €11,91 Normaalihinta €12,54
    Säästät: -€0,63
  • Propolina Eco Syrup with Propolis 200 ml
    -5%

    Propolina Eco-siirappi, jossa on propolisia, 200 ml

    Normaalihinta €22,90
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,21
  • Propolina Syrup with Propolis 500 ml
    -5%

    Propolina - propolis-siirappi 500 ml

    Normaalihinta €36,40
    Alennushinta €36,40 Normaalihinta €38,32
    Säästät: -€1,92
  • Propolina Syrup with Propolis 200 ml
    -5%

    Propolina - propolis-siirappi 200 ml

    Normaalihinta €18,30
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€0,96
  • Propolina Propolis Extract Alcohol Free 30 ml
    -18%

    Propolina Alkoholittomat propolis-uute 30 ml

    Normaalihinta €8,90 29,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,95
    29,67 € / 100ml
  • Propalnatur-siirappi, 1 kpl
    -40%

    Propalnatur-siirappi, 1 kpl

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€5,42
    8,0 € / 1ud
  • Profas Olium Tea Tree Oil 30 ml
    -24%

    Profas Olium Teepuuöljy 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€4,05
    43,0 € / 100ml
  • Prisma Nat Sugar Slim, 60 Capsules
    -10%

    Prisma Nat Sugar Slim, 60 kapselia

    Normaalihinta €46,60 46,6 € / 1ud
    Alennushinta €46,60 Normaalihinta €51,78
    Säästät: -€5,18
    46,6 € / 1ud
  • Prim Essences For Humidifier Eucalyptus
    -11%

    Prim-tuoksut eukalyptosta ilmankostuttimeen

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,25
    9,7 € / 1ud
  • Polaris Sabalpros Complex 870 Mg , 60 capsules
    -12%

    Polaris Sabalpros Complex 870 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€4,76
    0,61 € / 1ud
  • Polaris Coenzyme Q10 (200 Mg) , 30 capsules
    -12%

    Polaris Koentsyymi Q10 (200 mg), 30 kapselia

    Normaalihinta €28,49 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €28,49 Normaalihinta €32,49
    Säästät: -€4,00
    0,95 € / 1ud