Kokoelma:

Dog digestive health supplements

  • JTPharma Enterovital, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Enterovital, 60 tablettia

    Normaalihinta €37,00 389,47 € / 1kg
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €44,53
    Säästät: -€7,53
    389,47 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,40 365,33 € / 1kg
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€5,16
    365,33 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml
    -7%

    JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €29,90 598,0 € / 1kg
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,98
    Säästät: -€2,08
    598,0 € / 1kg
  • JTPharma Gastro Pharma, 60 tablets
    -10%

    JTPharma Gastro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 204,21 € / 1kg
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€2,07
    204,21 € / 1kg
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €12,50 22,73 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20%

    Konig Gastrovet, 240 tablettia

    Normaalihinta €131,20 255,25 € / 1kg
    Alennushinta €131,20 Normaalihinta €163,03
    Säästät: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,10 458,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Tratobes, 60 capsules
    -6%

    Konig Tratobes, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 291,94 € / 1kg
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,31
    Säästät: -€1,21
    291,94 € / 1kg
  • Konig Flatocalm, 60 capsules
    -7%

    Konig Flatocalm, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 342,86 € / 1kg
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €25,67
    Säästät: -€1,67
    342,86 € / 1kg
  • Omniflora-tahna, 15 ml
    -8%

    Omniflora-tahna, 15 ml

    Normaalihinta €9,10 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,79
    60,67 € / 100ml
  • Omniflora Paste, 30Ml
    -10%

    Omniflora-tahna, 30 ml

    Normaalihinta €12,30 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€1,35
    41,0 € / 100ml
  • Parvulyte 50 gr
    -6%

    Parvulyte 50 g

    Normaalihinta €21,90 438,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,52
    438,0 € / 1kg
  • Proenteric Advanced Dog 15 ml
    -22%

    Proenteric Advanced Koira 15 ml

    Normaalihinta €12,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€3,42
    80,0 € / 100ml
  • Proenteric Advanced 30 ml
    -12%

    Proenteric Advanced 30 ml

    Normaalihinta €19,60 65,33 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€2,61
    65,33 € / 100ml
  • Promax 9 ml, anti-diarrhoeal supplement for small breed dogs
    -5%

    Promax 9 ml, ripulilääke pienikokoisille koirille

    Normaalihinta €13,70 152,22 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,46
    Säästät: -€0,76
    152,22 € / 100ml
  • Promax 18 ml, anti-diarrhoeal supplement for medium breed dogs
    -12%

    Promax 18 ml, ripulia ehkäisevä ravintolisä keskikokoisille koirille

    Normaalihinta €15,90 88,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,10
    88,33 € / 100ml
  • Promax 30 ml, anti-diarrhoeal supplement for large breed dogs
    -15%

    Promax 30 ml, ripulilääke suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €20,50 68,33 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€3,61
    68,33 € / 100ml
  • Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle
    -10%

    Stangest Glutavet 300 tablettia, purkki

    Normaalihinta €65,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €72,90
    Säästät: -€7,30
    0,22 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 60 tablets
    -6%

    Stangest Glutavet 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€1,16
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 g jauhe

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  • Canigest Combi 32Ml
    -19%

    Canigest Combi 32 ml

    Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€4,16
    53,75 € / 100ml
  • Ulyte 20 ml 1 Syringe
    -5%

    Ulyte 20 ml 1 ruisku

    Normaalihinta €17,80 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€0,94
    89,0 € / 100ml
  • Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets
    -21%

    Stangest Vermistop -läpipainopakkaus, 20 tablettia

    Normaalihinta €9,60 213,33 € / 1kg
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€2,51
    213,33 € / 1kg
  • Covetrus Nutricarevet Gastro for Dogs, 60Chews
    -10%

    Covetrus Nutricarevet Gastro koirille, 60 purutablettia

    Normaalihinta €24,75 24,75 € / 1ud
    Alennushinta €24,75 Normaalihinta €27,52
    Säästät: -€2,77
    24,75 € / 1ud
  • Covetrus Nutricarevet Gastric Supplement for Dogs, 85Cpd
    -10%

    Covetrus Nutricarevet -maha-lisäravinne koirille, 85 kpl

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,27
    Säästät: -€2,27
    20,0 € / 1ud
  • Covetrus Intestinal Paste for Dogs and Cats, 15Ml
    -27%

    Covetrus suolistovoide koirille ja kissoille, 15 ml

    Normaalihinta €9,00 60,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,27
    Säästät: -€3,27
    60,0 € / 100ml
  • Covetrus Intestinal Paste for Dogs and Cats, 30Ml
    -10%

    Covetrus suolistovoide koirille ja kissoille, 30 ml

    Normaalihinta €12,40 41,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,83
    Säästät: -€1,43
    41,33 € / 100ml
  • Covetrus Intestinal Paste for Dogs & Cats, 60Ml
    -16%

    Covetrus suolistovoide koirille ja kissoille, 60 ml

    Normaalihinta €13,40 22,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€2,57
    22,33 € / 100ml
  • Botanicapets Parasit off 100 gr
    -27%

    Botanicapets Parasit off 100 g

    Normaalihinta €14,80 148,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€5,40
    148,0 € / 1kg
  • JTPharma Glandulex Croquettes, 60 pcs.
    -13%

    JTPharma Glandulex -kuivaruoka, 60 kpl

    Normaalihinta €40,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €46,21
    Säästät: -€6,01
    0,67 € / 1ud