• Canigest Combi 32Ml
-19%
Trm

Canigest Combi 32 ml

SKU-koodiTR5391504342297

Edistää koirien ja kissojen ruoansulatusjärjestelmän terveyttä

Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
Säästät: -€4,16
53,75 € / 100ml
Canigest Combi 32Ml
Canigest Combi 32 ml
Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
Säästät: -€4,16
53,75 € / 100ml

 

 

Tuote sisältää kahta EU:n hyväksymää probioottikantaa, joihin on yhdistetty prebiootteja, pektiiniä, kaoliinia ja glutamiinipeptidejä.

Koostumus ja ainesosat

Prebiootit, probiootit, pektiini ja glutamiini