Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Footcann Organic Nourishing Cream for Dry Feet, 75 ml
    -20%

    Footcann orgaaninen ja ravitseva voide kuiville jaloille, 75 ml

    Normaalihinta €6,80 9,07 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€1,70
    9,07 € / 100ml
  •  
  • Zeropick Post-Bite Body Gel Mosquito Sos 110Gr.
    -7%

    Zeropick hyttysenpiston jälkeinen vartalogeeli, 110 g.

    Normaalihinta €9,45 8,59 € / 100gr
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €10,12
    Säästät: -€0,67
    8,59 € / 100gr
  • Zeropick Post-Bite Body Gel Mosquito Sos 50Ml
    -27%

    Zeropick hyttysenpureman jälkeinen vartalogeeli SOS 50 ml

    Normaalihinta €10,90 21,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€3,96
    21,8 € / 100ml
  • Zeropick Antimosquito Spray Refill 250Ml. Bio
    -10%

    Zeropick hyttyskarkotussuihke 250 ml. Bio

    Normaalihinta €18,76 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,76 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€2,08
    7,5 € / 100ml
  •  
  • Zeropick Svitamy Mosquito Repellent Diffuser Refill 30Ml.
    -6%

    Zeropick Svitamy hyttyskarkotin, täyttöpakkaus, 30 ml.

    Normaalihinta €8,50 28,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€0,55
    28,33 € / 100ml
  •  
  • Zeropick Zampick Sos Mosquito Repellent Air Freshener 2pcs.
    -14%

    Zeropick Zampick Sos - tuoksupallo hyttysten karkottamiseen, 2 kpl.

    Normaalihinta €9,10 4,55 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€1,43
    4,55 € / 1ud
  •  
  • Regenail Nail Varnish , 3,3 ml
    -42%

    Regenail kynsilakka, 3,3 ml

    Normaalihinta €18,50 560,61 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €31,86
    Säästät: -€13,36
    560,61 € / 100ml
  • Urgo - Anti-fungal Treat & Colour Filmogel - 4 ml bottle
    -16%

    Urgo – Treat & Color Filmogel -sienilääke – 4 ml:n pullo

    Normaalihinta €15,10 377,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,06
    Säästät: -€2,96
    377,5 € / 100ml
  • Puressentiel Anti-Pic Spray - Family Format, 200 ml
    -26%

    Puressentiel Spray Anti-Pic – Perhepakkaus, 200 ml

    Normaalihinta €17,80 8,9 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €24,19
    Säästät: -€6,39
    8,9 € / 100ml
  •  
  • Traumeel Sport Gel, 100 g
    -43%

    Traumeel Sport -geeli, 100 g

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 100gr
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €20,22
    Säästät: -€8,62
    11,6 € / 100gr
  •  
  • Uriage Physiological Serum Monodose , 5x15 ml
    -22%

    Uriage Fysiologinen seerumi, yksittäispakkaukset, 5 x 15 ml

    Normaalihinta €2,50 16,67 € / 100ml
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€0,70
    16,67 € / 100ml
  •  
  • Isdin Hydration Ureadin Ultra 40 -geeliöljy, tehokas kuorinta, 30 ml
    -7%

    Isdin Hydration Ureadin Ultra 40 -geeliöljy, tehokas kuorinta, 30 ml

    Normaalihinta €13,89 46,3 € / 100ml
    Alennushinta €13,89 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,06
    46,3 € / 100ml
  •  
  • Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal Pediatric, 125 ml

    Normaalihinta €12,10 9,68 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€3,80
    9,68 € / 100ml
  • Avène Cicalfate + arpigeeli
    -24%

    Avène Cicalfate + arpigeeli

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€3,40
    10,7 € / 1ud
  • Aboca Fitonasal Concentrated Spray, 30 ml
    -24%

    Aboca Fitonasal -tiiviste, 30 ml

    Normaalihinta €9,80 32,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,10
    32,67 € / 100ml
  • Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml
    -12%

    Aboca Fitonasal Biopomada, 10 ml

    Normaalihinta €11,40 114,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,50
    114,0 € / 100ml
  • Nexcare Coldhot Cold Heat Pouch 30X20
    -13%

    Nexcare Coldhot kylmä- ja lämpöpussi 30×20

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,59
    Säästät: -€2,59
    18,0 € / 1ud
  • Mobiclinic Pulse Oximeter For Children
    -31%

    Mobiclinic-pulssioksimetri lapsille

    Normaalihinta €26,30 26,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€11,65
    26,3 € / 1ud
  •  
  • Sikapur Cold Sore Gel 2g – Mineral gel for cold sore relief
    -25%

    Sikapur Huuliherpes 2 g – Mineraaligeeli huuliherpeksen oireiden lievittämiseen

    Normaalihinta €8,10 405,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€2,65
    405,0 € / 100gr
  •  
  • Arnidol Roll-On Blows 15 ml
    -8%

    Arnidol Roll-On - mustelmien hoitoon 15 ml

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€0,72
    0,56 € / 1ud
  • Masmi Anatomical Panty Liners Masmi Natural Cotton, 24 pcs.
    -24%

    Masmi Anatomiset alusliinat Masmi Natural Cotton, 24 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,46
    Säästät: -€1,06
    0,14 € / 1ud
  • Tena Pants Plus, keskikoko, 14 kpl
    -23%

    Tena Pants Plus, keskikoko, 14 kpl

    Normaalihinta €14,20 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€4,29
    1,01 € / 1ud
  • Tena Pants Plus, koko L, 14 kpl
    -23%

    Tena Pants Plus, koko L, 14 kpl

    Normaalihinta €14,20 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,49
    Säästät: -€4,29
    1,01 € / 1ud
  • Esential Aroms Acn Purifying Roll-On Tea Tree 5Ml.
    -20%

    Esential Aroms Acn Puhdistava roll-on-tuote, teepuu, 5 ml.

    Normaalihinta €12,20 244,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€3,08
    244,0 € / 100ml
  • Hartmann Cohesive Bandage Peha-Haft 10Cmx4M, 1pc
    -10%

    Hartmann Peha-Haft-koheesioside 10 cm x 4 m, 1 kpl

    Normaalihinta €11,50 338,24 € / 1kg
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€1,24
    338,24 € / 1kg
  • Avène Cicalfate Repair Cream 100 ml
    -31%

    Avène Cicalfate korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,00
    13,5 € / 100ml
  • Herpecare Tube, 10 g
    -5%

    Herpecare-putki, 10 g

    Normaalihinta €15,00 150,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€0,79
    150,0 € / 100gr
  • Eucerin Aquaphor Jar, 80 Gr
    -12%

    Eucerin Aquaphor -purkki, 80 g

    Normaalihinta €12,30 15,38 € / 100gr
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€1,65
    15,38 € / 100gr
  • Arnidol Gel Stick 15 gr
    -37%

    Arnidol-geelitikku 15 g

    Normaalihinta €6,90 46,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €10,92
    Säästät: -€4,02
    46,0 € / 100gr
  • Nail Fungus Treatment, 2 x 4Ml
    -18%

    Kynsien sienitaudin hoito, 2 x 4 ml

    Normaalihinta €29,70 371,25 € / 100ml
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €36,12
    Säästät: -€6,42
    371,25 € / 100ml