Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Tena Pack Pants Plus Size S, 4 X 14 Pcs.
    -36%

    Tena Pack Pants Plus, koko S, 4 x 14 kpl

    Normaalihinta €54,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €84,80
    Säästät: -€30,30
    0,97 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Discreet Extra Id, 2 X 10 Units
    -28%

    Tena Pack Discreet Extra Id, 2 x 10 kpl

    Normaalihinta €8,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€3,40
    0,43 € / 1ud
  • Tena Pack Discreet Extra Id, 4 X 10 Units
    -30%

    Tena Pack Discreet Extra Id, 4 x 10 kpl

    Normaalihinta €16,90 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€7,10
    0,42 € / 1ud
  • Tena Pack Discreet Extra Id, 6 X 10 pcs.
    -31%

    Tena Pack Discreet Extra Id, 6 x 10 kpl

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€11,20
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Lady Normal, 2 X 12 Units
    -33%

    Tena Pack Lady Normal, 2 x 12 kpl

    Normaalihinta €7,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€3,80
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Muconeb 3% Saline Solution , 30 ampoules
    -10%

    Muconeb 3 % suolaliuos, 30 ampullia

    Normaalihinta €6,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,53
    Säästät: -€0,73
    0,23 € / 1ud
  •  
  • Surgicalmed Kelsia Antiseptic Alcohol 500 Ml 96°
    -10%

    Surgicalmed Kelsia Antiseptinen alkoholi 500 ml 96°

    Normaalihinta €1,90 0,38 € / 100ml
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,21
    0,38 € / 100ml
  • Sanitec Upper Arm Blood Pressure Monitor, 1 pc.
    -10%

    Sanitec-käsivarren verenpainemittari, 1 kpl

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,97
    Säästät: -€4,07
    35,9 € / 1ud
  • Choicemmed Children's Pulse Oximeter, 1 piece
    -10%

    Choicemmed-lasten pulssioksimetri, 1 kpl

    Normaalihinta €38,30 38,3 € / 1ud
    Alennushinta €38,30 Normaalihinta €42,68
    Säästät: -€4,38
    38,3 € / 1ud
  •  
  • Sanitec Flexible Digital Thermometer, 1 pc.
    -10%

    Sanitec joustava digitaalinen lämpömittari, 1 kpl

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €3,88
    Säästät: -€0,38
    3,5 € / 1ud
  •  
  • Sanitec Submersible Digital Thermometer Large Display, 1 pc.
    -13%

    Sanitec: suuri näyttöinen, vedenkestävä digitaalinen lämpömittari, 1 kpl

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,60
    10,3 € / 1ud
  •  
  • Sanitec Galio Thermometer, 1 pc.
    -10%

    Sanitec Galio -lämpömittari, 1 kpl

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,57
    Säästät: -€0,57
    5,0 € / 1ud
  •  
  • Sanitec Cervical Heating Pad, 1 piece
    -10%

    Sanitec sähköinen niskatyyny, 1 kpl

    Normaalihinta €29,32 29,32 € / 1ud
    Alennushinta €29,32 Normaalihinta €32,58
    Säästät: -€3,26
    29,32 € / 1ud
  • Sanitec Adaptive Heating Pad, 1 pc.
    -10%

    Sanitec mukautuva sähkötyyny, 1 kpl

    Normaalihinta €29,30 29,3 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€3,26
    29,3 € / 1ud
  • Rhinodouche Salt Pack , 2 x 40 sachets
    -13%

    Rhinodouche Sal Pack, 2 x 40 pussia

    Normaalihinta €26,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€4,14
    0,33 € / 1ud
  • Rhinodouche Salt Pack , 3 x 40 sachets
    -14%

    Rhinodouche Sal Pack, 3 x 40 pussia

    Normaalihinta €39,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €46,11
    Säästät: -€6,51
    0,33 € / 1ud
  • Quies Anti-Snoring Spray Pack , 2 x 70 ml
    -11%

    Quies-kuorsausestospray-pakkaus, 2 x 70 ml

    Normaalihinta €19,50 13,93 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€2,40
    13,93 € / 100ml
  • Quies Anti-Snoring Spray Pack , 3 x 70 ml
    -12%

    Quies-kuorsausestospray-pakkaus, 3 x 70 ml

    Normaalihinta €29,00 13,81 € / 100ml
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€3,85
    13,81 € / 100ml
  •  
  • Nuxe Rêve de Miel Hand and Nail Cream 50 ml
    -23%

    Nuxe Rêve de Miel käsien ja kynsien voide 50 ml

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,30
    15,0 € / 100ml
  •  
  • Trofolastin Scar Reducer 5 x 7.5 cm, 5 Patches, Pack of 2
    -40%

    Trofolastin arpien hoitoon 5 x 7,5 cm, 5 laastaria, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €58,70 5,87 € / 1ud
    Alennushinta €58,70 Normaalihinta €98,20
    Säästät: -€39,50
    5,87 € / 1ud
  • Isdin Si-Nails Micoxpert, 4,5 ml
    -14%

    Isdin Si-Nails Micoxpert, 4,5 ml

    Normaalihinta €25,49 566,44 € / 100ml
    Alennushinta €25,49 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€4,06
    566,44 € / 100ml
  • Rhinomer Plus+ F1 Infants & Adults , 125 ml
    -24%

    Rhinomer Plus+ F1 vauvoille ja aikuisille, 125 ml

    Normaalihinta €8,60 6,88 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,39
    Säästät: -€2,79
    6,88 € / 100ml
  • Rhinomer Plus+ F2 Adult , 125 ml
    -19%

    Rhinomer Plus+ F2 Aikuisille, 125 ml

    Normaalihinta €9,10 7,28 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€2,16
    7,28 € / 100ml
  • Rhinomer Plus+ F3 säännöllisille käyttäjille, 125 ml
    -10%

    Rhinomer Plus+ F3 säännöllisille käyttäjille, 125 ml

    Normaalihinta €10,90 8,72 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,20
    8,72 € / 100ml
  • Urgo Therapeutic Heat Patch , 2 units
    -23%

    Urgo Lämpöhoitolaastari, 2 kpl

    Normaalihinta €6,00 3,0 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,83
    Säästät: -€1,83
    3,0 € / 1ud
  • Urgo Therapeutic Heat Patch , 4 units
    -23%

    Urgo Lämpölaastari, 4 kpl

    Normaalihinta €8,60 2,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,13
    Säästät: -€2,53
    2,15 € / 1ud
  • Urgo Lumbar Therapeutic Heat Patch , 4 units
    -23%

    Urgo Lannerangan lämpöhoitolaastari, 4 kpl

    Normaalihinta €9,80 2,45 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,70
    Säästät: -€2,90
    2,45 € / 1ud
  • Hansaplast Second Skin Protection Regular, 6 pcs.
    -9%

    Hansaplast Second Skin Protection Regular, 6 kpl

    Normaalihinta €5,00 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,47
    0,83 € / 1ud
  • Hansaplast Second Skin Protection Xl, 3 units
    -8%

    Hansaplast Second Skin Protection XL, 3 kpl

    Normaalihinta €5,20 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,48
    1,73 € / 1ud
  • Calmatopic Stick, 1 Unit
    -15%

    Calmatopic Stick, 1 kpl

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,80
    10,2 € / 1ud