Kokoelma:

Injuries, blows and burns

  • Ioox Silipack Silicone Cream 30 G
    -34%

    Ioox Silipack silikonivoide 30 g

    Normaalihinta €20,40 68,0 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €31,08
    Säästät: -€10,68
    68,0 € / 100gr
  • Kelo-Cote® Gel, 15 Gr
    -16%

    Kelo-Cote®-geeli, 15 g

    Normaalihinta €37,80 252,0 € / 100gr
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €44,77
    Säästät: -€6,97
    252,0 € / 100gr
  • Isdin Cicapost Cream 50 Gr
    -18%

    Isdin Cicapost -voide 50 g

    Normaalihinta €11,99 23,98 € / 100gr
    Alennushinta €11,99 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€2,56
    23,98 € / 100gr
  • Rilastil Neoviderm Soothing Burn Emulsion 100 ml
    -27%

    Rilastil Neoviderm Rauhoittava palovammojen hoitoon tarkoitettu emulsio 100 ml

    Normaalihinta €14,40 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€5,40
    14,4 € / 100ml
  • Leti Strata-Triz Scar Gel 10 g
    -39%

    Leti Strata-Triz arpigeeli 10 g

    Normaalihinta €25,10 251,0 € / 100gr
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €41,23
    Säästät: -€16,13
    251,0 € / 100gr
  • Kelo-Cote® Gel, 6 Gr
    -20%

    Kelo-Cote®-geeli, 6 g

    Normaalihinta €22,40 373,33 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€5,49
    373,33 € / 100gr
  • Dermatix Silicone Gel Scar Treatment, 15g
    -26%

    Dermatix-silikonigeeli arpien hoitoon, 15 g

    Normaalihinta €37,80 252,0 € / 100gr
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €50,90
    Säästät: -€13,10
    252,0 € / 100gr
  • Boiron Arnicalia -arnikkageeli, 120 g
    -28%

    Boiron Arnicalia -arnikkageeli, 120 g

    Normaalihinta €12,10 10,08 € / 100gr
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,78
    Säästät: -€4,68
    10,08 € / 100gr
  • Lehning Arnica Naturel Gel Bio, tube 50 grams
    -16%

    Lehning Arnica Naturel Bio-geeli, 50 gramman tuubi

    Normaalihinta €10,10 20,2 € / 100gr
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€1,89
    20,2 € / 100gr
  • Bio-Oil Natural Oil 125Ml.
    -47%

    Bio-Oil luonnollinen öljy 125 ml.

    Normaalihinta €18,00 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €33,69
    Säästät: -€15,69
    14,4 € / 100ml
  • Kelador® Cream Single Dose, 5 x 5 ml
    -20%

    Kelador® Yksiannosvoide, 5 x 5 ml

    Normaalihinta €45,40 908,0 € / 100ml
    Alennushinta €45,40 Normaalihinta €56,95
    Säästät: -€11,55
    908,0 € / 100ml
  • Rym Healing Cream, 100 g
    -16%

    Rym-haavanhoitovoide, 100 g

    Normaalihinta €22,10 22,1 € / 100gr
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €26,19
    Säästät: -€4,09
    22,1 € / 100gr
  • Kelo-Cote® UV Gel, 15 Gr
    -18%

    Kelo-Cote® UV-geeli, 15 g

    Normaalihinta €44,40
    Alennushinta €44,40 Normaalihinta €54,06
    Säästät: -€9,66
  • Aposán Scar Reducer Dressing, 5 units of 5 cm x 7.2 cm
    -32%

    Aposán arpien vähentämiseen tarkoitettu laastari, 5 kpl, koko 5 cm x 7,2 cm

    Normaalihinta €14,20 2,84 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €21,02
    Säästät: -€6,82
    2,84 € / 1ud
  • Rilastil Neoviderm Rauhoittava palovammojen hoitoemulsio 30 ml
    -26%

    Rilastil Neoviderm Rauhoittava palovammojen hoitoemulsio 30 ml

    Normaalihinta €7,30 24,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€2,60
    24,33 € / 100ml
  • Uriage BarieDerm Uriage 75 ml
    -26%

    Uriage BarieDerm Uriage 75 ml

    Normaalihinta €13,50 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€4,80
    18,0 € / 100ml
  • Leti Strata-Triz Scar Gel 5 g
    -13%

    Leti Strata-Triz arpigeeli 5 g

    Normaalihinta €15,70 314,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€2,30
    314,0 € / 100gr
  • Stratamed Wound Protection Film 10 grams
    -22%

    Stratamed Haavojen suojakalvo 10 grammaa

    Normaalihinta €36,00 360,0 € / 100gr
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €45,89
    Säästät: -€9,89
    360,0 € / 100gr
  • Aposán Scar Reducer Dressing, 5 units of 30 cm
    -32%

    Aposán arpien vähentävä laastari, 5 kpl, 30 cm

    Normaalihinta €22,20 4,44 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €32,83
    Säästät: -€10,63
    4,44 € / 1ud
  • Svr Duplo Cicavit Dm + Scars , 2 X 15 Ml
    -17%

    Svr Duplo Cicavit Dm + Cicatrices , 2 x 15 ml

    Normaalihinta €34,70 115,67 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €41,80
    Säästät: -€7,10
    115,67 € / 100ml
  • Uriage Bariéderm Cica-Crème Healing Cream 40 ml
    -30%

    Uriage Bariéderm Cica-Crème -haavanparantava voide 40 ml

    Normaalihinta €8,30 20,75 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€3,50
    20,75 € / 100ml
  • Lavigor Regenhial Gel , 50 ml
    -19%

    Lavigor Regenhial -geeli, 50 ml

    Normaalihinta €18,40 36,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,75
    Säästät: -€4,35
    36,8 € / 100ml
  • Ioox Silipack Silicone Gel Foil 10 x 10 cm
    -29%

    Ioox Silipack -silikonilevy 10 x 10 cm

    Normaalihinta €38,50 38,5 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €54,37
    Säästät: -€15,87
    38,5 € / 1ud
  • Hansaplast Wound Ointment 20 g
    -8%

    Hansaplast Haavavoide 20 g

    Normaalihinta €6,20 31,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €6,76
    Säästät: -€0,56
    31,0 € / 100gr
  • Bio-Oil Natural Oil 60Ml.
    -46%

    Bio-Oil luonnollinen öljy 60 ml.

    Normaalihinta €11,10 18,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €20,73
    Säästät: -€9,63
    18,5 € / 100ml
  • Stratamed Gel 5 Gr
    -20%

    Stratamed-geeli 5 g

    Normaalihinta €22,40 448,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €27,91
    Säästät: -€5,51
    448,0 € / 100gr
  • Rym Healing Cream, 25 gr
    -23%

    Rym Arpien hoitoon tarkoitettu voide, 25 g

    Normaalihinta €10,40 41,6 € / 100gr
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,53
    Säästät: -€3,13
    41,6 € / 100gr
  • URGO Cracks Filmogel
    -14%

    URGO Halkeamat Filmogel

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,88
    Säästät: -€1,68
    10,2 € / 1ud
  • Normogel Burn and Spray 75 ml
    -16%

    Normogel Palovamma- ja suihke 75 ml

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,98
    Säästät: -€1,48
    10,0 € / 100ml
  • URGO Small Cuts Filmogel 3,25 ml
    -17%

    URGO Pienet haavat Filmogel 3,25 ml

    Normaalihinta €5,70 175,38 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€1,14
    175,38 € / 100ml