Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Mobiclinic Pacifier Shaped Digital Thermometer - Children's - Round Tip - Soft Pacifier - LCD Display
    -53%

    Mobiclinic digitaalinen lämpömittari, tutin muotoinen – lapsille – pyöreä kärki – pehmeä tutti – LCD-näyttö

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€6,91
    6,1 € / 1ud
  •  
  • Vicks Nasal Natura 20ml
    -41%

    Vicks Nasal Natura 20 ml

    Normaalihinta €5,30 26,5 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€3,70
    26,5 € / 100ml
  • Green Cornerss Tomato Foot Cream, 75 ml
    -31%

    Green Cornerss tomaattijalkavoide, 75 ml

    Normaalihinta €10,40 13,87 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€4,60
    13,87 € / 100ml
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 2 X 14 Units
    -26%

    Tena Pack Men Extra Light -suojat, 2 x 14 kpl

    Normaalihinta €8,00 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,80
    Säästät: -€2,80
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 4 X 14 Units
    -27%

    Tena Pack Men Extra Light -suojat, 4 x 14 kpl

    Normaalihinta €15,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,60
    Säästät: -€5,90
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Protective Shield Extra Light, 6 X 14 Units
    -29%

    Tena Pack Men Extra Light -suojat, 6 x 14 kpl

    Normaalihinta €23,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€9,30
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 2 X 10 Units
    -33%

    Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L–XL, 2 x 10 kpl

    Normaalihinta €28,40 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €42,40
    Säästät: -€14,00
    1,42 € / 1ud
  • Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L-XL, 4 X 10 Units
    -34%

    Tena Pack Men Pants Premium Fit Maxi L–XL, 4 x 10 kpl

    Normaalihinta €55,70 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €55,70 Normaalihinta €84,80
    Säästät: -€29,10
    1,39 € / 1ud
  • Tena Pack Men Level 2, 2 X 20 Units
    -23%

    Tena Pack Men Level 2, 2 x 20 kpl

    Normaalihinta €13,70 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,68
    Säästät: -€3,98
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Level 2, 4 X 20 Units
    -24%

    Tena Pack Men Level 2, 4 x 20 kpl

    Normaalihinta €26,90 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,36
    Säästät: -€8,46
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Level 2, 6 X 20 Units
    -26%

    Tena Pack Men Level 2, 6 x 20 kappaletta

    Normaalihinta €39,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €53,04
    Säästät: -€13,54
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Level 1, 2 x 24 kpl
    -34%

    Tena Pack Men Level 1, 2 x 24 kpl

    Normaalihinta €12,90 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€6,70
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Men Level 1, 4 x 24 kpl
    -35%

    Tena Pack Men Level 1, 4 x 24 kpl

    Normaalihinta €25,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€13,90
    0,26 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, Pack 2x16 Units
    -25%

    Tena Men Level 3, 2 x 16 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €15,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€4,90
    0,47 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, Pack 4x16 Units
    -26%

    Tena Men Level 3, 4 x 16 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €29,60 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€10,40
    0,46 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, Pack 6x16 Units
    -28%

    Tena Men Level 3, 6 x 16 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €43,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €60,00
    Säästät: -€16,60
    0,45 € / 1ud
  • Tena Men Level 3, Pack 8x16 Units
    -29%

    Tena Men Level 3, 8 x 16 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €56,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €56,70 Normaalihinta €80,00
    Säästät: -€23,30
    0,44 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Plus Size M, 2 X 14 Pcs.
    -25%

    Tena Pack Pants Plus, koko M, 2 x 14 kpl

    Normaalihinta €27,80 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €36,98
    Säästät: -€9,18
    0,99 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Pants Plus Size M, 4 X 14 Pcs.
    -26%

    Tena Pack Pants Plus, koko M, 4 x 14 kpl

    Normaalihinta €54,50 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €73,96
    Säästät: -€19,46
    0,97 € / 1ud
  •  
  • Tena Pack Lady Mini, 2 X 20 pcs.
    -33%

    Tena Pack Lady Mini, 2 x 20 kpl

    Normaalihinta €7,40 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€3,60
    0,19 € / 1ud
  • Tena Pack Lady Super, 2 X 30 Units
    -32%

    Tena Pack Lady Super, 2 x 30 kpl

    Normaalihinta €26,70
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €39,32
    Säästät: -€12,62
  • Tena Pack Lady Mini Magic, 2 X 34 Units
    -35%

    Tena Pack Lady Mini Magic, 2 x 34 kpl

    Normaalihinta €6,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€3,30
    0,09 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Maxi Size L, 2 X 10 Pcs.
    -30%

    Tena Pack Pants Maxi, koko L, 2 x 10 kpl

    Normaalihinta €32,70 1,64 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €46,54
    Säästät: -€13,84
    1,64 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Maxi Size L, 4 X 10 Pcs.
    -31%

    Tena Pack Pants Maxi, koko L, 4 x 10 kpl

    Normaalihinta €64,10 1,6 € / 1ud
    Alennushinta €64,10 Normaalihinta €93,08
    Säästät: -€28,98
    1,6 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Maxi Size L, 6 X 10 Pcs.
    -33%

    Tena Pack Pants Maxi, koko L, 6 x 10 kpl

    Normaalihinta €94,20 1,57 € / 1ud
    Alennushinta €94,20 Normaalihinta €139,62
    Säästät: -€45,42
    1,57 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Absorbent Incontinence Pants Light Urine Super Large Size, 2 X 12 Units
    -30%

    Tena Pack Pants -vaipat, kevyeen virtsankarkailuun, koko Super Large, 2 x 12 kpl

    Normaalihinta €27,20 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €38,72
    Säästät: -€11,52
    1,13 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Absorbent Incontinence Absorbent Pants Light Urine Super Large Size, 4 X 12 Units
    -31%

    Tena Pack Pants -vaippa, kevyeen virtsankarkailuun, koko Super Large, 4 x 12 kpl

    Normaalihinta €53,40 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €53,40 Normaalihinta €77,44
    Säästät: -€24,04
    1,11 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Absorbent Incontinence Pants Light Urine Super Large Size, 6 X 12 Units
    -33%

    Tena Pack Pants -vaipat, kevyeen virtsankarkailuun, koko Super Large, 6 x 12 kpl

    Normaalihinta €78,40 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €78,40 Normaalihinta €116,16
    Säästät: -€37,76
    1,09 € / 1ud
  • Tena Pack Silhouette White Low Waist Size M, 2 X 12 Units
    -34%

    Tena Pack Silhouette, valkoinen, matala vyötärö, koko M, 2 x 12 kpl

    Normaalihinta €20,00 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €30,40
    Säästät: -€10,40
    0,83 € / 1ud
  • Tena Pack Pants Super Size M, 2 X 12 Pcs.
    -42%

    Tena Pack Pants Super, koko M, 2 x 12 kpl

    Normaalihinta €26,70 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €46,10
    Säästät: -€19,40
    1,11 € / 1ud