Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Neilmed Sinus Rinse Refil 50Sticks
    -36%

    Neilmed Sinus Rinse -täyttöpakkaus, 50 tikkuja

    Normaalihinta €13,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €21,69
    Säästät: -€7,89
    0,28 € / 1ud
  •  
  • Acofar But of Irrigation Rubber N 6
    -28%

    Acofar-kasteluputki, kumiputki nro 6

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,97
    Säästät: -€1,67
    4,3 € / 1ud
  • Goibi Retira Premium Lice Repellent 1 unit
    -10%

    Goibi Retira Premium täiden torjunta-aine 1 kpl

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,37
    Säästät: -€1,67
    15,7 € / 1ud
  • Acofar Syringe with Needle 40 x 0.8 10 ml
    -35%

    Acofar-ruiskun neula 40 x 0,8, 10 ml

    Normaalihinta €0,60 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €0,60 Normaalihinta €0,93
    Säästät: -€0,33
    6,0 € / 100ml
  •  
  • Molicare Pack Prem. Mobile 10 Drops Size M, 14 units x 2
    -22%

    Molicare Pack Prem. Mobile 10 tippaa, koko M, 14 kpl x 2

    Normaalihinta €43,10 21,55 € / 1ud
    Alennushinta €43,10 Normaalihinta €55,36
    Säästät: -€12,26
    21,55 € / 1ud
  •  
  • Chicco Naturalz Refreshing & Protective Spray 2M+ 100Ml
    -18%

    Chicco Naturalz virkistävä ja suojaava suihke 2 kuukautta ja yli 100 ml

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,10
    9,6 € / 100ml
  •  
  • Scholl Velvet Smooth Exfoliating Electronic File
    -12%

    Scholl Velvet Smooth -sähköinen kuorintaviila

    Normaalihinta €30,60 30,6 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€4,20
    30,6 € / 1ud
  • Compeed Pack Pack Mixed Blisters, 2x5 Units
    -19%

    Compeed Pack -pakkaus, sekapaketti rakkuloille, 2 x 5 kpl

    Normaalihinta €14,80 1,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,20
    Säästät: -€3,40
    1,48 € / 1ud
  • Paranix Eliminating Shampoo , 200 ml
    -17%

    Paranix Elimina -shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,68
    6,45 € / 100ml
  •  
  • Farline Pacl Atopic Skin Body Lotion + Atopic Skin Bath Gel
    -25%

    Farline Pacl -vartalovoide atooppiselle iholle + suihkugeeli atooppiselle iholle

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,42
    Säästät: -€4,62
    13,8 € / 1ud
  •  
  • Tena Silhouette, musta, matala vyötärö, keskikoko, 12 kpl
    -24%

    Tena Silhouette, musta, matala vyötärö, keskikoko, 12 kpl

    Normaalihinta €10,10 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€3,20
    1,01 € / 1ud
  •  
  • Goibi Max, 200ml
    -41%

    Goibi Max, 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€10,00
    7,25 € / 100ml
  •  
  • Alvita Povidone Ioada 10%, 50 ml
    -20%

    Alvita Povidona Ioada 10 %, 50 ml

    Normaalihinta €1,60 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,00
    Säästät: -€0,40
    3,2 € / 100ml
  • Acofar Water Resistant Transparent Plasters 20 units
    -28%

    Acofar läpinäkyvät, vedenkestävät laastarit, 20 kpl

    Normaalihinta €1,60 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,23
    Säästät: -€0,63
    0,08 € / 1ud
  • Cosmopor E Wrap 15 x 8 cm, 10 units
    -21%

    Cosmopor E -side 15 x 8 cm, 10 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€1,84
    0,7 € / 1ud
  • Normocare Otic 15 ml Spray
    -10%

    Normocare Otico 15 ml suihke

    Normaalihinta €5,90 39,33 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€0,63
    39,33 € / 100ml
  • Kern Pharma Rosemary Alcohol 250 ml
    -26%

    Kern Pharma Rosmariiniviina 250 ml

    Normaalihinta €2,10 0,84 € / 100ml
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,85
    Säästät: -€0,75
    0,84 € / 100ml
  • 3M Tegaderm Band-Aids 10 x 12 cm 10 units
    -15%

    3M Tegaderm -laastarit 10 x 12 cm, 10 kpl

    Normaalihinta €7,10 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,22
    0,71 € / 1ud
  •  
  • Plastic Plasters Assortment 4 Sizes 20 units
    -38%

    Plastic-laastarit, 4 eri kokoa, 20 kpl

    Normaalihinta €2,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€1,50
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Rym Healing Cream, 25 gr
    -23%

    Rym Arpien hoitoon tarkoitettu voide, 25 g

    Normaalihinta €10,40 41,6 € / 100gr
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,53
    Säästät: -€3,13
    41,6 € / 100gr
  • URGO Post Sting Filmogel 3,25 ml
    -21%

    URGO Filmogel -hoito pistojen jälkeen, 3,25 ml

    Normaalihinta €9,70 298,46 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,22
    Säästät: -€2,52
    298,46 € / 100ml
  • Hydrophilic Cotton Sterile Gauze Compresses, 6 pcs.
    -27%

    Sterilit, hydrofiiliset puuvillakankaat, 6 kpl

    Normaalihinta €2,60
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,98
  • Ordesa Picoren, 30 ml
    -5%

    Ordesa Picoren, 30 ml

    Normaalihinta €12,90 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€0,68
    43,0 € / 100ml
  • Peha Soft Vinyl Powder Free M 100 units
    -27%

    Peha Soft -pölytön vinyyli, koko M, 100 kpl

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,92
    Säästät: -€2,92
  • Otosan Auriplus - Otosan Otosan Ear Cone
    -13%

    Otosan Auriplus – Otosan korvakartio

    Normaalihinta €8,80 8,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,31
    8,8 € / 1ud
  • Cosmopor E 10 units 10 x 6 cm
    -21%

    Cosmopor E -side, 10 kpl, 10 x 6 cm

    Normaalihinta €3,50 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,92
    0,35 € / 1ud
  • Omniplast White 5Cmx5M 1 pc
    -20%

    Omniplast, valkoinen, 5 cm x 5 m, 1 kpl

    Normaalihinta €2,99 2,99 € / 1ud
    Alennushinta €2,99 Normaalihinta €3,72
    Säästät: -€0,73
    2,99 € / 1ud
  • Lindor Lady Pad Normal 3 Drops
    -20%

    Lindor Lady Pad Normal 3 Drops

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,94
    3,8 € / 1ud
  • URGO Cracks Filmogel
    -14%

    URGO Halkeamat Filmogel

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,88
    Säästät: -€1,68
    10,2 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Paediatric 120 ml
    -26%

    Cinfa Respimar Pediatrico 120 ml

    Normaalihinta €10,30 8,58 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€3,70
    8,58 € / 100ml