Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • GOIBI Nosa protect tea tree apple tea tree spray 250 ml
    -10%

    GOIBI Nosa - suojasuihke teepuulle ja omenapuulle, 250 ml

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€1,76
    6,2 € / 100ml
  •  
  • Acofar Pack Syringe with Needle 1 ml (25gx16mm), 50 pcs.
    -16%

    Acofar Pack -ruiskut neulalla, 1 ml (25 g x 16 mm), 50 kpl

    Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€2,50
    27,0 € / 100ml
  • Interapothek Cotton swabs, 200 units
    -38%

    Interapothek-korvatikut, 200 kpl

    Normaalihinta €1,30 0,01 € / 1ud
    Alennushinta €1,30 Normaalihinta €2,08
    Säästät: -€0,78
    0,01 € / 1ud
  • Quinton Action Nasal Hygiene Hyperto. Spray 100Ml
    -20%

    Quinton Action Nenähygienia Hyperto. Suihke 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€2,90
    11,5 € / 100ml
  •  
  • Naso Faes Sinusol +,15 ml
    -34%

    Naso Faes Sinusol +, 15 ml

    Normaalihinta €5,70 38,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€2,93
    38,0 € / 100ml
  •  
  • Compeed Blister Dressing Pack Blisters Medium, 3x5 Units
    -21%

    Compeed Pack - rakkuloiden hoitoon tarkoitettu laastari, keskikokoinen, 3×5 kpl

    Normaalihinta €19,60 1,31 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    1,31 € / 1ud
  •  
  • Ducray Diaseptyl Spray Altered Skin 125 ml
    -16%

    Ducray Diaseptyl-suihke herkälle iholle 125 ml

    Normaalihinta €9,10
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,75
  • APOSAN non-contact front thermometer
    -10%

    APOSAN kosketukseton otsalämpömittari

    Normaalihinta €34,40 34,4 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,11
    Säästät: -€3,71
    34,4 € / 1ud
  • Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl
    -45%

    Tena Lights Sensitive Long Liner, 20 kpl

    Normaalihinta €2,70 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€2,20
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Cuatrogasa Dermolite Powder Free Nitrile Gloves Pink Size M, 100 Units
    -23%

    Cuatrogasa Dermolite-nitrilikäsineet, pölyttömät, vaaleanpunaiset, koko M, 100 kpl

    Normaalihinta €3,10 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,90
    0,03 € / 1ud
  •  
  • 3M Nexcare Steri-Strip Adhesive Skin Sutures, 8 pcs.
    -26%

    3M Nexcare Steri-Strip -ihonkiinnitysteipit, 8 kpl

    Normaalihinta €4,50 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,05
    Säästät: -€1,55
    0,56 € / 1ud
  •  
  • Normogel Burn and Spray 75 ml
    -16%

    Normogel Palovamma- ja suihke 75 ml

    Normaalihinta €7,50 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,98
    Säästät: -€1,48
    10,0 € / 100ml
  •  
  • Plastic plasters 19X72Mm 250 units
    -8%

    Plastic-laastarit 19 x 72 mm, 250 kpl

    Normaalihinta €21,20 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,75
    0,08 € / 1ud
  • Mobiclinic Finger Pulse Oximeter MD300C29
    -39%

    Mobiclinic MD300C29 -sormipulssoksimetri

    Normaalihinta €29,10 29,1 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €47,95
    Säästät: -€18,85
    29,1 € / 1ud
  • FullMarks Pediculicidal Solution, 100ml
    -12%

    FullMarks täiden torjunta-aine, 100 ml

    Normaalihinta €22,69 22,69 € / 100ml
    Alennushinta €22,69 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€3,11
    22,69 € / 100ml
  • Cosmopor E -side, 10 kpl, 10 x 8 cm
    -19%

    Cosmopor E -side, 10 kpl, 10 x 8 cm

    Normaalihinta €4,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€1,08
    0,45 € / 1ud
  • Interapothek Heridine Hydrogen Peroxide, 250 ml
    -26%

    Interapothek Heridine-vetyperoksidi, 250 ml

    Normaalihinta €1,00 0,4 € / 100ml
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,36
    Säästät: -€0,36
    0,4 € / 100ml
  • BABÉ Urea-pohjainen jalkojen hoitovoide, 100 ml
    -21%

    BABÉ Urea-pohjainen jalkojen hoitovoide, 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,45
    9,0 € / 100ml
  •  
  • Alvita Alcohol 96º, 250 ml
    -21%

    Alvita-alkoholi 96º, 250 ml

    Normaalihinta €1,50 0,6 € / 100ml
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €1,90
    Säästät: -€0,40
    0,6 € / 100ml
  •  
  • Bite Away RII-AEE No.: 9039, 1 pc.
    -12%

    Bite Away, tuotenumero RII-AEE: 9039, 1 kpl

    Normaalihinta €23,70 23,7 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€3,30
    23,7 € / 1ud
  • Veroval Duo Control Medium 1 piece
    -15%

    Veroval Duo Control Medium 1 kpl

    Normaalihinta €80,30 80,3 € / 1ud
    Alennushinta €80,30 Normaalihinta €94,88
    Säästät: -€14,58
    80,3 € / 1ud
  • Hartmann Hypoallergenic Tape Paper 5 m x 1,25
    -35%

    Hartmannin hypoallergeeninen paperiteippi, 5 m x 1,25

    Normaalihinta €0,60 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €0,60 Normaalihinta €0,93
    Säästät: -€0,33
    0,6 € / 1ud
  • Thermoval Baby Sense Thermometer
    -5%

    Thermoval Baby Sense -lämpömittari

    Normaalihinta €59,20 59,2 € / 1ud
    Alennushinta €59,20 Normaalihinta €62,32
    Säästät: -€3,12
    59,2 € / 1ud
  • Aqua Band-Aids Assortment 3 Sizes 20 pcs.
    -19%

    Aqua-laastarit, 3 eri kokoa, 20 kpl

    Normaalihinta €3,40
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,81
  • Hemokern 30 ml
    -24%

    Hemokern 30 ml

    Normaalihinta €7,60 25,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€2,39
    25,33 € / 100ml
  • Omnifix Elastic 10Mx15 cm 1 pc.
    -23%

    Omnifix Elastic 10 m x 15 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€3,08
    10,5 € / 1ud
  • Leukoplast Hypafix Skin Sensitive 10 Cm X 2 M
    -51%

    Leukoplast Hypafix Skin Sensitive 10 cm x 2 m

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€7,30
    7,1 € / 1ud
  • Hansaplast Princess 20 Wipes
    -23%

    Hansaplast Princess 20 laastaria

    Normaalihinta €3,10 3,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,03
    Säästät: -€0,93
    3,1 € / 1ud
  • Sterillium Antiseptic Skin 100 ml
    -25%

    Sterillium ihon desinfiointiaine 100 ml

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,81
    Säästät: -€1,21
    3,6 € / 100ml
  • URGO Small Cuts Filmogel 3,25 ml
    -17%

    URGO Pienet haavat Filmogel 3,25 ml

    Normaalihinta €5,70 175,38 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€1,14
    175,38 € / 100ml