Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Chicco Digital Baby Scales
    -21%

    Chicco digitaalinen vauvavaaka

    Normaalihinta €62,30 62,3 € / 1ud
    Alennushinta €62,30 Normaalihinta €78,99
    Säästät: -€16,69
    62,3 € / 1ud
  •  
  • Hartmann Hypoallergenic Tape Paper 5 x 2,5 cm
    -27%

    Hartmannin hypoallergeeninen paperiteippi, 5 x 2,5 cm

    Normaalihinta €1,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,37
    Säästät: -€0,37
    1,0 € / 1ud
  • Sterimar Seawater Physiological Microdiffusion Nasal Hygiene 50 ml
    -9%

    Sterimar Fysiologinen merivesi, mikrodiffuusio, nenän hygienia, 50 ml

    Normaalihinta €7,20 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,69
    14,4 € / 100ml
  • Goibi Citrone Star Bracelet
    -16%

    Goibi Citrone Estrella -rannekoru

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €14,57
    Säästät: -€2,37
    12,2 € / 1ud
  •  
  • Normolabial Treatment Tube 6 ml
    -25%

    Normolabial-hoito, 6 ml:n tuubi

    Normaalihinta €5,40 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,80
    90,0 € / 100ml
  •  
  • Molicare Pants For Men 7D M
    -5%

    Molicare-housut miehille 7D M

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    10,9 € / 1ud
  •  
  • Farmafeet Mycosis Brush, 4 ml
    -6%

    Farmafeet-sienihoito, 4 ml

    Normaalihinta €22,70 567,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,41
    567,5 € / 100ml
  • Hydrofilm 10Cmx2M
    -14%

    Hydrofilm 10 cm x 2 m

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,26
    8,0 € / 1ud
  • Acofar 24 Hour Urine Container Canister 2 l
    -31%

    Acofar 24 tunnin virtsankeräysastia, 2 l

    Normaalihinta €1,80 0,09 € / 100ml
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,61
    Säästät: -€0,81
    0,09 € / 100ml
  •  
  • Salvelox Wart Plaster Wart Plaster with Salicylic Acid, 20 Dressings
    -10%

    Salvelox Wart Plaster -salisyylihappopitoiset syylälaastarit, 20 kpl

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€0,93
    8,0 € / 1ud
  •  
  • Peha-Soft Nitrile White S 100 units
    -46%

    Peha-Soft Nitrile Valkoinen S, 100 kpl

    Normaalihinta €14,40 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €26,84
    Säästät: -€12,44
    0,14 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Neutral Gel, 250ml
    -32%

    Pranarom Neutraali geeli, 250 ml

    Normaalihinta €5,80 2,32 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€2,70
    2,32 € / 100ml
  •  
  • Stratamed Gel 5 Gr
    -20%

    Stratamed-geeli 5 g

    Normaalihinta €22,40 448,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €27,91
    Säästät: -€5,51
    448,0 € / 100gr
  • NEOsitrin® Spray + Anti-Louse Shampoo
    -38%

    NEOsitrín® -suihke + täiden torjuntaan tarkoitettu shampo

    Normaalihinta €22,10 22,1 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €35,40
    Säästät: -€13,30
    22,1 € / 1ud
  • Molicare Prem. Mobile 6D L P14
    -29%

    Molicare Prem. Mobile 6D L P14

    Normaalihinta €18,80 18,8 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €26,35
    Säästät: -€7,55
    18,8 € / 1ud
  • Bd Plastipak Pack Microfine-insuliiniruiskuja 10 kpl, 10 x 25 kpl
    -46%

    Bd Plastipak Pack Microfine-insuliiniruiskuja 10 kpl, 10 x 25 kpl

    Normaalihinta €47,40
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €87,25
    Säästät: -€39,85
  • Scholl Velvet Smooth Stubborn Hardness File Refills 2 Units
    -24%

    Scholl Velvet Smooth -viilan vaihtoterät, vaikeasti poistettavat kovettumat, 2 kpl

    Normaalihinta €17,40 8,7 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€5,55
    8,7 € / 1ud
  • Mepilex Lite Dressing 6X8.5 cm, 3 pieces
    -25%

    Mepilex Lite -side 6 x 8,5 cm, 3 kpl

    Normaalihinta €6,93 2,31 € / 1ud
    Alennushinta €6,93 Normaalihinta €9,21
    Säästät: -€2,28
    2,31 € / 1ud
  •  
  • Omniplast Pink 5Cmx5M 1 pc
    -23%

    Omniplast Rosa 5 cm × 5 m, 1 kpl

    Normaalihinta €2,70
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,49
    Säästät: -€0,79
  •  
  • Kife + Antiparasitic Shampoo 100 ml
    -18%

    Kife + loisten torjuntaan tarkoitettu shampoo 100 ml

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€2,83
    13,3 € / 100ml
  • Paranix Eliminating Lotion , 150 ml
    -14%

    Paranix Eliminate -voide, 150 ml

    Normaalihinta €16,30 10,87 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,65
    10,87 € / 100ml
  • Compeed Pack Calenturas Patch, 2x15 units
    -27%

    Compeed Pack -huulirokkojen laastarit, 2 x 15 kpl

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,62
    Säästät: -€7,32
    0,64 € / 1ud
  • Orravan Chlorhexidine 2% Aqueous Solution 60 ml
    -34%

    Orravan Klorheksidiini 2 % vesiliuos 60 ml

    Normaalihinta €1,50 2,5 € / 100ml
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,27
    Säästät: -€0,77
    2,5 € / 100ml
  • Quies lasten neopreenipanta
    -42%

    Quies lasten neopreenipanta

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€5,22
    7,1 € / 1ud
  • CAREMAX Anti-lice electric comb
    -21%

    CAREMAX Sähköinen täikampa

    Normaalihinta €23,20
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €29,26
    Säästät: -€6,06
  • Edda Pharma Lancets 100 units
    -12%

    Edda Pharma - verinäytteenottopistimet, 100 kpl

    Normaalihinta €17,31 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,31 Normaalihinta €19,63
    Säästät: -€2,32
    0,17 € / 1ud
  • Quick Aid Plasters 6Cmx2M Nude 1Piece
    -31%

    Quick Aid -laastarit 6 cm x 2 m, ihonväriset, 1 kpl

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€2,49
    5,5 € / 1ud
  • Tena Bibs, koko M, 150 kpl
    -37%

    Tena Bibs, koko M, 150 kpl

    Normaalihinta €13,70 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €21,79
    Säästät: -€8,09
    0,09 € / 1ud
  • Sterimar Sinusitis, 20ml
    -19%

    Sterimar Sinusitis, 20 ml

    Normaalihinta €8,50 42,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,51
    Säästät: -€2,01
    42,5 € / 100ml
  • Rhinomer Allergy Nasal Spray, 100 ml
    -21%

    Rhinomer Allergia-nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €8,65 8,65 € / 100ml
    Alennushinta €8,65 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€2,34
    8,65 € / 100ml